Josef Krajc

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Josef.Krajc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 62
Registrován: 31 led 2012, 15:30
Dal poděkování: 34 poděkování
Dostal poděkování: 86 poděkování

Josef Krajc

Příspěvek od Josef.Krajc »

Čau,

jmenuji se Josef Krajc, je mi 25 let a jsem z Protivína u Písku. Vystudoval jsem Vysokou školu technickou a ekonomickou v Českých Budějovicích, obor Stavební management a v současné době pracuji jako technický pracovník u nadnárodní stavební společnosti.

O členství v Pirátech mám zájem hlavně kvůli Vašim cílům, filozofii a celkovému směru. Boj za svobodu internetu, pravdivost a dostupnost informací a transparentnější politiku s účinnými pákami proti korupci jsou tím, co mi v naší zemi chybí. Už od začátků Pirátské strany u nás jsem jejím sympatizantem a samozřejmě také hrdým voličem.

Do činnosti strany bych se chtěl zapojit aktivně a rád bych kandidoval do městského zastupitelstva v komunálních volbách.

Mé zájmy jsou sport, historie, stavebnictví a s ním spojená legislativa a elektronika. Jsem pečlivý, cílevědomý, komunikativní a kreativní, zakládám si na upřímnosti a za svoje činy a rozhodnutí jsem vždy připraven nést plnou zodpovědnost. Samozřejmě mám i nějaké nedostatky, ale pilně na nich pracuji :)

Díky a doufám v dlouhou a hlavně prospěšnou spolupráci.

S pozdravem,

Bc. Josef Krajc
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Krajc za příspěvky (celkem 8):
Lukas.Kolarik, Ljuba.Polakova, Filip.Krska, Vaclav.Urban, Ivo.Vlasaty, Miroslav.Svatek, Irena.Frnkova, V__
Ljuba.Polakova
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 489
Registrován: 18 dub 2011, 16:11
Profese: obchodník
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1787 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování

Re: Josef Krajc

Příspěvek od Ljuba.Polakova »

Ahoj peeno,
díky za podporu ve volbách a zájem o členství. Jukni pls na náš web piráti.cz odkaz o nás, kde jsou hned v úvodu stanovy. Je dobrý si je přečíst, abys věděl do čeho jdeš.
Jestli budeš mít čas a chuť, můžeš přijet dne 14.5. do ČB na Pirátskou párty (závěr Pirátské tour po JČ v rámci kampaně blížících se voleb do EP) do mcFabrika. Můžeš dorazit již ve 20:00 hudba bude až od 21:00.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ljuba.Polakova za příspěvek:
Ivo.Vlasaty
ljuba.polakova@pirati.cz, +420 775 405 125
Uživatelský avatar
Vaclav.Urban
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 779
Registrován: 04 čer 2010, 11:34
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Bydliště: U Nádraží 783/II, 37701 Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1152 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Krajc

Příspěvek od Vaclav.Urban »

Ahoj Josefe,

Návod na členství je zde:
http://www.pirati.cz/ao/clen

Tady máme jako jihočeši skupinu na FB, požádej o vstup, pokud FB používáš
https://www.facebook.com/groups/385608704806311/
"Snad nic není pro politiku, ale i pro život tak důležité jako poznávat lidi. Poznat ty pravé a povolané, ale také prokouknout ty nesprávné a neprávem se deroucí na veřejnost." TGM
Josef.Krajc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 62
Registrován: 31 led 2012, 15:30
Dal poděkování: 34 poděkování
Dostal poděkování: 86 poděkování

Re: Josef Krajc

Příspěvek od Josef.Krajc »

Ahoj,

děkuju za informace. Stanovy jsem si přečetl a nemám k nim žádné výtky. Na Pirátskou párty určitě přijdu a žádost o vstup na facebookové stránky pošlu ještě dnes.

Ještě jednou díky a jsem s pozdravem,

Josef Krajc
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Krajc za příspěvek:
Ljuba.Polakova
Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1845
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1798 poděkování
Dostal poděkování: 2748 poděkování

Re: Josef Krajc

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Ahoj,
zítra je možné se setkat s Piráty na různých místech:
https://www.facebook.com/events/4481859 ... pe=regular

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“