Stanovisko - Ruská okupace Krymu

Mediální odbor působí v oblasti komunikace mezi stranou a veřejností, resp. sdělovacími prostředky; mediální odbor vydává tiskové zprávy a stanoviska strany, monitoruje média, propaguje akce strany atd.

Moderátor: Odbor - medialni

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti mediálního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Odpovědět
Ivo.Vasicek
Krajské předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 10549 poděkování
Dostal poděkování: 11098 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stanovisko - Ruská okupace Krymu

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 14 bře 2014, 17:37

Vaclav Malek píše: Jasně, právě jen o pohledu Ruska. Ale v pohodě... je to tvůj blog...
A ty myslíš, že se Rusko bude rozhodovat na základě našeho pohledu? To jsem myslel, že už jsi nějaké konflikty řešil a víš, že ses strany konfliktu rozhodují vždy na základě svého subjektivního pohledu.
pozn:Jinak z mého pohledu se na Ukrajině neděje vůbec nic překvapivéhopiratske-kauzy-f353/svoboda-shromazdova ... ml#p285731
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Vaclav Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 14 bře 2014, 17:52

Ivo Vasicek píše:
Vaclav Malek píše: Jasně, právě jen o pohledu Ruska. Ale v pohodě... je to tvůj blog...
A ty myslíš, že se Rusko bude rozhodovat na základě našeho pohledu? To jsem myslel, že už jsi nějaké konflikty řešil a víš, že ses strany konfliktu rozhodují vždy na základě svého subjektivního pohledu.
pozn:Jinak z mého pohledu se na Ukrajině neděje vůbec nic překvapivéhopiratske-kauzy-f353/svoboda-shromazdova ... ml#p285731
Ne nemyslím si, že se Rusko bude rozhodovat podle našeho pohledu (já se třeba rozhoduje určitě podle svého subjektivního pohledu, to ale neznamená, že ho nemohu změnit...)... jen jsem chtěl poukázat také na jiné pohledy, které existují. Ale tak jasně, pokud si psal jen o tom jak to celé vidí pouze Rusko, tak ok...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav Malek za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vasicek, Frantisek.Navrkal

Ivo.Vasicek
Krajské předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 14 bře 2014, 18:09

Vaclav Malek píše:... rozhoduje určitě podle svého subjektivního pohledu, to ale neznamená, že ho nemohu změnit...)...
Ano to je klíčové. Nejprve si definovat (odhadnout) jak to vidí a potom se ten pohled pokusit změnit. EU a USA politici a i aktivisti však Rusko v jejich pocitu ohrožení utvrzují (nevpušťení ruských novináťô na tiskovou konferenci, podmiňování jednání vyklizením Krymu, vyvěšování urážlivých karikatur a jásání nad nimi atp - z mého pohledu se chovají jako nezralé děti, které si emočně uleví a myslí si, že je tím problém vyřešen).
A naprosto vážně mám i obavu, že Rusko vlítne až k nám, a budeme si za to moci sami... zatím nás totiž vnímají jako agresora - ostatně když si vezmou odposlechy, tak to berou tak, že je v Kyjevě loutková vláda dosazené USA...
jinak odhaduju , že východ Ukrajiny bude obsazen Ruskem už za pár dnů
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
Martin.Shanil
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Vaclav Malek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 14 bře 2014, 18:13

Ivo Vasicek píše:
Vaclav Malek píše:... rozhoduje určitě podle svého subjektivního pohledu, to ale neznamená, že ho nemohu změnit...)...
Ano to je klíčové. Nejprve si definovat (odhadnout) jak to vidí a potom se ten pohled pokusit změnit. EU a USA politici a i aktivisti však Rusko v jejich pocitu ohrožení utvrzují (nevpušťení ruských novináťô na tiskovou konferenci, podmiňování jednání vyklizením Krymu, vyvěšování urážlivých karikatur a jásání nad nimi atp - z mého pohledu se chovají jako nezralé děti, které si emočně uleví a myslí si, že je tím problém vyřešen).
A naprosto vážně mám i obavu, že Rusko vlítne až k nám, a budeme si za to moci sami... zatím nás totiž vnímají jako agresora - ostatně když si vezmou odposlechy, tak to berou tak, že je v Kyjevě loutková vláda dosazené USA...
jinak odhaduju , že východ Ukrajiny bude obsazen Ruskem už za pár dnů
Jo, pokud jde o vývoj, tak je možné všechno... a to že se EU a USA chovají jako kreténi je také jasné... jen jsem chtěl naznačit, že Rusko se s tím Krymem a referendem taky nechová zrovna pragmaticky (nelegální + zmanipulované), ale vůbec se jim nedivím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav Malek za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Vasicek, Martin.Shanil

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22041 poděkování
Dostal poděkování: 18937 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 14 bře 2014, 18:32

Ivo Vasicek píše:
Můj (čistě teoretický) soused, který bije svou ženu, se jistě také nebude rozhodovat podle mého názoru. To ovšem neznamená, že nemohu vyjádřit na jeho chování názor. :) Navíc z tvého článku není zcela jasné, že pouze popisuješ situaci, že jde o analýzu chování Ruska. Ono to totiž vyznívá tak, že vlastně to Rusko docela chápeš a být v Putinově kůži (a funkci), jednal bys stejně.

P.S. Přečetl jsem si to s odstupem dvou dnů ještě jednou a vyznívá mi to pořád stejně. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
observer, Michal.Klus
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Patrik.Dolezal
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: pirát
Dal poděkování: 2427 poděkování
Dostal poděkování: 1163 poděkování

Příspěvek od Patrik.Dolezal » 15 bře 2014, 15:39

Až pošleme nějaké "pozorovatele" nebo expedici či co na Ukrainu a Krym, můžeme vydat stanovisko, které bude zajímat i mainstreamová media. Do té doby můžeme jen čekat na informace.

OFFTOPICKdyž mě to někdo zaplatí, jedu hned, na týden - dva.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrik.Dolezal za příspěvek:
Frantisek.Navrkal

555
Návštěvník – není člen Pirátů

Příspěvek od 555 » 16 bře 2014, 12:40

Ukrajina nikdy nebude v EU. Nikdy nebude v NATO. Putina naprosto chápu. Nechápu slabé zemi, které musí poslouchat Brusel, nechápu lež v TV, nechápu hlavni televizní noviny, které vypadají už jako shou o zvířátkách a vařeni jídla... Janukovič oficiálně požádal Putina o vojenskou pomoc a je zatím legitimně zvoleným prezidentem Ukrajiny. Putin postupuje správně. Zájmy USA chápu. Nevyjde Vám to! Nařízeni EU také chápu. Nevyjde Vám to. Rozdrážděný ruský medvěd, kromě zbrani, má silného ducha, a pamatuje i 2 světovou válku. Nenávist Čechu ke všemu ruskému chápu. Putin v této situaci postupuje správně. Je to člověk, který za každou cenu ovládne Ukrajinu a bude to Rusko. Mir na planetě bude, pokud to hlídá Putin. Ožralove jako byl Jelcin a další k míru nepřispěli.

Ivo.Vasicek
Krajské předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 17 bře 2014, 21:01

Nikdy jsem si nemyslel, že budeme na svých oficiálních kanálech šířit válečnou propagandu. Dnes tam nějaký "aktivista" dal zprávu z celkem nevěrohodného ukrajinského zdroje. Je to celkem trapárna. Tohle už není nestranost, to je čisté šíření propagandy.

Vaclav Malek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 17 bře 2014, 21:03

Ivo Vasicek píše:Nikdy jsem si nemyslel, že budeme na svých oficiálních kanálech šířit válečnou propagandu. Dnes tam nějaký "aktivista" dal zprávu z celkem nevěrohodného ukrajinského zdroje. Je to celkem trapárna. Tohle už není nestranost, to je čisté šíření propagandy.
Myslíš tohle? post293272.html#p293272

trinitrofenol
Profese: chemik
Dal poděkování: 1344 poděkování
Dostal poděkování: 3491 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trinitrofenol » 17 bře 2014, 21:44

Zdroj onoho čísla byl ruský.
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9