Intergram - prosba o kontakt

Pirátská strana podporuje liberální autorské právo a odstranění výsadního postavení OSA.


Moderátoři: Administrativní odbor, Mediální odbor, Financni tym, Zahraniční odbor, Garanti, Rada resortních týmů - členové

Pravidla fóra
  • V tomto fóru odpovídají členové a příznivci Pirátů na vaše dotazy k platnému autorskému zákonu a také k naší politice v oblasti kopírování.

  • Před položením dotazu zkuste najít odpověď v seznamu Často kladených otázek

bradac
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 07 bře 2014, 14:05
Profese: podnikatel
Dostal poděkování: 1 poděkování

Intergram - prosba o kontakt

Příspěvek od bradac »

Dobrý den,
měli jsme ve firmě kolečko, návštěva z Intergram, na provozovně puštěná svobodná hudba z hudba.pirati.cz, žádost o vyjádření, zaslána podepsaná kopie zprávy z hudba.pirati.cz, přišlo vyjádření, že stejně trvají na smlouvě, pak dorazila smlouva a ještě email, že stejně trvají na smlouvě. Tak a dál jsem nahranej...

Telefonicky a emailem jsem to řešil s panem Marcelem Kolajou (chápu, že se chystají na volby do EP), tak bych Vás chtěl požádat o nějaký kontakt, s kým bych situaci mohl řešit emailem nebo osobně (jsem z Brna). Nejsem právník a nyní nevím co a jak dál.

Velmi Vám děkuji za odpověď a jsem s pozdravem Tomáš Bradáč, tomasbradac (at) seznam.cz

P.S.: V obdržených vyjádření ze strany Intergramu stále zpochybňují pasáže z toho vyjádření z Vašich stránek.
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12022 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Intergram - prosba o kontakt

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Hezký den,

instrukce jsou zde: http://www.pirati.cz/valkaskolektivnimispravci

podle všeho máte nárok na bezplatnou právní pomoc.

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Odpovědět

Zpět na „Kopírování“