Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26171
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36936 poděkování
Dostal poděkování: 30070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Dnes se mi přes FB ozval Martin Škabraha (SZ osobnost v Olomouci), že skládají širokou zelenou kandidátku pro komunákly v Olomouci (SZ, LES, Občané proti Šantovka Tower, Změna, možná ještě něco) a jestli máme zájem.
Předběžně jsem řekl, že se na to téma rádi potkáme, což by se mělo stát příští týden + jsem předal kontakt na krajského předsedu.
Pak budu reportovat podrobněji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 6):
Marcel.Kolaja, Ivo.Vlasaty, Mikulas.Ferjencik, Filip.Krska, Ondrej.Profant, Martin.Smida

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12026 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Včera se uskutečnila schůzka (po)volebního štábu Michálek do senátu (byl tam Libor s asistentem, Matěj Stropnický a Lukáš Haupt od Zelených, Pavel Mareš z KDU a já, Ondra Profant a Viktor Mahrik za Piráty).

Poznámky si dělal Viktor, předpokládám, že je nasdílí. Libor Michálek přislíbil, že může mít cca jednou za měsíc Pirátské úřední hodiny v kontaktním centru v Řehořově.

proč to ale píšu sem:

s Matějem Stropnickým jsem se zběžně bavil o spolupráci v komunálních volbách na Praze 3 (říkal jsem, že principiálně nejsme proti, ale mezi žižkovskými Piráty jsou dost velké výhrady vůči jeho osobě, ale spíše to padne už proto, že to nevypadá, že by nám chtěli dát volitelné místo(a) na kandidátce a na Praze 3 zřejmě bude jen jeden obvod. Primárně Zelení jednají s KDU-ČSL. Pokud nás pozvou na jednání, považoval bych za slušnost tam přijít.

S Pavlem Marešem jsme stručně probrali Prahu 10 (rýsuje se možnost spolupráce Pirátů, KDU a občanských iniciativ, zelení na desítce jsou kvůli Ivaně Cabrnochové nevolitelní). Desítka je neuvěřitelný kmotristán.

Trochu jsme se dotkli i magistrátní kandidatury, navrhl jsem plán B široké koalice malých stran, v případě, že TOPka a ODS Prahu rozdělí na obvody, jinak je spolupráce nepravděpodobná (KDU jedná se Zelenými).

V senátních volbách chce KDU postavit kandidáty ve 2 - 3 obvodech, jednají o součinnosti se Zelenými, otázka je jestli Zelení podpoří Bursíka na Praze 1 (prý spíše ano, ale Stropnický se na to moc netvářil). Zmínil jsem možnost "nelézt si do zelí". Měli bychom urychleně hledat kandidáty, pokud se chceme o senát seriózně pokusit.

Libor Michálek do pražského magistrátu kandidovat nebude (Stropnický se raději ujistil), podpoří konkrétní kandidáty, na Žižkově by uvítal spolupráci, ale řekl bych, že to příliš neřeší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 6):
Marcel.Kolaja, Filip.Krska, Ivo.Vlasaty, Ondrej.Profant, Stanislav.Stipl, Jakub.Michalek

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12026 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Jo, ještě jedna důležitá věc, včera večer mi volal Matěj Chytil, znám ho z kanclu v EPS, byli jsme spolu v pondělí na debatě o dobrovolnictví. Je to volební manažer zelených a neformálně zjišťoval možnost spolupráce Pirátů a Zelených v eurovolbách. Po konzultaci s předsedou jsem mu slušně sdělil, že v tuhle chvíli je to vyloučené a popřál mnoho štěstí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 3):
Marcel.Kolaja, Filip.Krska, Janek.Wagner

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Stanislav.Stipl
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 2067
Registrován: 04 úno 2012, 23:32
Profese: programátor
Dal poděkování: 1584 poděkování
Dostal poděkování: 3193 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Stanislav.Stipl »

Mikulas Ferjencik píše:Včera se uskutečnila schůzka (po)volebního štábu Michálek do senátu (byl tam Libor s asistentem, Matěj Stropnický a Lukáš Haupt od Zelených, Pavel Mareš z KDU a já, Ondra Profant a Viktor Mahrik za Piráty).
OFFTOPICKde má Libor Michálek registr lobbistických kontaktů? Jakože my si tu píšeme každou kravinu, ale "náš" jediný senátor nic?

test

Uživatelský avatar
Lenka.Wagnerova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2452
Registrován: 09 pro 2011, 15:12
Profese: ucitelka,psycholozka
Bydliště: Praha - Vinoř
Dal poděkování: 4813 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

Dnes vyjednávání volební spolupráce v komunálních volbách na Praze 18. Za Piráty já a Tobias Esner (oba trvalé bydliště Pha 18), Janek W. , za občanské hnutí Zdravé Letňany předseda Olaf Deutsch.
Mělo by jít o širší "koalici", kde bychom my a Zdravé Letňany byli jako ti hlavní, jedná se ještě s dalšími OS v Letňanech, Zelenými (uvidí se) a Nezávislými. Důležité je, co tam bude za lidi, neboť lidi se stále přelévají, a jak se shodneme programově. Transparentní radnice je základ, na tom už jsme se shodli.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvky (celkem 5):
Tobias.Esner, Filip.Krska, Ondrej_Marek, Ivo.Vlasaty, Marcel.Kolaja
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Roman.Kucera »

Dnes proběhla schůzka Pirátů z P6, iniciovaná novým členem Vladimírem Schulzem se zastupiteli, bývalými členy Top09. Probírala se možnost sestavení Pirátské kandidátky na P6.
Dozvěděli jsme se výživné informace z fungování Top09, o kterých by se dala natočit světově megaúspěšná komedie. :-)
Přítomni za Piráty V. Schulz, O. Profant, O. Marek, S. Holovský, B. Hrůzová, R. Kučera.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 7):
Barbora.Hruzova, Filip.Krska, Ondrej_Marek, Marcel.Kolaja, Lenka.Wagnerova, Tomas.Hesek, Viktor.Mahrik
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 5079
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: kvestor Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7466 poděkování
Dostal poděkování: 7689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

Při debatě s mou kamarádkou Janou Mičánkovou, která je lékařkou tradiční čínské medicíny, jsem byl mimochodem upozorněn na petici za svobodnou volbu očkování a požádán o její rozšíření. Odkaz na petici jsem bez komentáře umístil do fóra programového bodu Zdravotnictví.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marcel.Kolaja za příspěvek:
Vojtech.Pikal

Marcel Kolaja
kvestor Evropského parlamentu

Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12338
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5381 poděkování
Dostal poděkování: 20691 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Včera jsem s místopředsedkyní Lenkou Wagnerovou navštívil jednání výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu, který ten den projednával euronovelu autorského zákona (viz zde). Pak jsme šli na oběd, mj. se Štěpánem Kotrbou a Kateřinou Kalistovou (oba ČSSD), náměstkyní ministra kultury zodpovědnou za autorský zákon. Bavili jsme se o tom, že se bude připravovat další novela a ptal jsem se na některé věci ohledně poslední novely autorského zákona. Přijatá výhoda: pozvání na oběd od Štěpána Kotrby.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Marcel.Kolaja, Michal.Havranek

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

V souvislosti s TZ mě mailem kontaktoval pan Václav Vorel z http://www.vzajemnost.eu. Projevoval zájem o spolupráci s Piráty, tak jsem mu přislíbil pomoc s kontaktováním RP.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 2):
Marcel.Kolaja, Filip.Krska
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Cca před 5 minutami skončila schůzka děčínských členů strany, Michala Havránka a dvou zástupců neformálního politického uskupení Volba pro město Děčín („VPM“) Valdemara Grešíka a Šárky Zimové. Krátce jsme se pobavili o případné spolupráci ve věci voleb do zastupitelstva města Děčín. Zástupce VPM jsme požádali o místo na jejich kandidátce. Dále jsme se vzájemně krátce seznámili a diskutovali komunální politiku.

Zástupci VPM přednesou naši žádost na svém výkonném výboru. Budou nás informovat. Nepřijali jsme ani neposkytli žádné výhody.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 4):
Marcel.Kolaja, Ivo.Vlasaty, Filip.Krska, Barbora.Pribylova

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“