Kontaktní centrum v Praze

Republikovému výboru je svěřena moc zákonodárná. Republikový výbor schvaluje stranické předpisy, programové dokumenty a může přezkoumat kandidátní listiny do voleb.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového výboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Pro oznamování zbytečné byrokracie a nedostatků v předpisech využijte prosím zvláštní fórum.
  • Pokud se chcete zapojit do některého jednání RV, podejte si sem žádost. Udejte kterého jednání se chcete zúčastnit a z jakého pověření/důvodu. Pověření ideálně doložte.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Lenka.Wagnerova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2452
Registrován: 09 pro 2011, 15:12
Profese: ucitelka,psycholozka
Bydliště: Praha - Vinoř
Dal poděkování: 4813 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování

Re: Kontaktní centrum v Praze

Příspěvek od Lenka.Wagnerova »

Františku, obávám se, že je v RV více lidí, než jen Ty. Opakovaně proto žádám o projednání podání v RV. Pokud se tak obratem nestane, obrátíme se na KK a RK, neboť svým jednáním překračuješ pravomoci, které máš.
OFFTOPICchováš se jako vzdorovitý fracek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Wagnerova za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Tobias.Esner
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Kontaktní centrum v Praze

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Já jsem tu od toho, abych se vyjádřil k podání. A s tím souvisí i můj právní názor.

Jinak nevím, jestli nezaměňuješ výklad svůj, Janku, a výklad RK. Vy jste se na tom už usnášeli? Pokud ano, tak je výklad RK absurdní, viz výše.

Já tu nedělám obstrukce. Naopak vám dávám delší dobu na to připravit si svoje reakce a ty pak přednést při jednání. Sama si, Lenko, nepřeješ, abych tomu předsedal já, takže si stěžuj na ostatní členy RV, kteří mohou předsedat nebo konkrétně na Ondru Kallasche, který je společně se mnou povinen předsedat ex offo. Jaké pravomoci překračuji? Já zde vystupuji jako řadový člen a účastník budoucího jednání.

Jinak s těma rezervama máš pravdu, Janku. Ale v případě RP se opět jedná o veřejné peníze. Viz http://www.pirati.cz/fo/hospodareni2014 ... strana/500 Ale takovéto výdaje nejsou součástí tohoto podání a musely by být schváleny zvlášť. Je teda si dobrý počítat jenom s tím, o čem se teď jedná, ne?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvek:
anonym75842

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontaktní centrum v Praze

Příspěvek od Janek.Wagner »

Frantisek Navrkal píše:Já jsem tu od toho, abych se vyjádřil k podání. A s tím souvisí i můj právní názor.
Chovej se podle JedŘ RV, prosím.
Uživatelský avatar
Ondrej.Kallasch
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2047
Registrován: 02 říj 2010, 13:37
Profese: Integration Developer
Bydliště: Pod Markétou 82, Praha 22 - Hájek
Dal poděkování: 2523 poděkování
Dostal poděkování: 2104 poděkování

Re: Kontaktní centrum v Praze

Příspěvek od Ondrej.Kallasch »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Kallasch za příspěvky (celkem 5):
Viktor.Mahrik, Lenka.Wagnerova, Janek.Wagner, Frantisek.Navrkal, Tobias.Esner

Telefon: 720474822 ondrej.kallasch@pirati.cz
člen zastupitelstva MČ Praha 22

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Kontaktní centrum v Praze

Příspěvek od Tobias.Esner »

Frantisku, ja uz tomu nerozumim, proc chces zase odrocovat, kdyz nemeli ani sanci se vyjadrit ostatni clenove....

a vysvetli mi normalni mluvou, ne tou tvoji radby pravnickou, o co jde!
je potreba mit sidlo strany. my to sidlo nepotrebujeme, mame ho u wagneru, zasedani rp se resi u wagneru, jednani v hospodach nebo na pude partnera, coz je uzasna vizitka strany, ktera chce byt jeste vice konkurence schopna. Sidlo je hlavne pro lidi, aby vedeli ze nam nedali hlas zbytecne.... takze obarvene penize.
kancelar je pro verejnost, aby se lide meli kam jit zeptat, aby meli pocit ze v dnesni politice nejsme jenom neco fiktivniho, ale da se na nas sahnout.... obarvene penize...
sklad? ano je potreba nekde ulozit materialy jez se rozdavaji lidem s informacemi o nas a akcemi pro ne... je potrebe mimo jine nekde ulozit materialy, kere vyjedou z tiskarny a dale se disribuuji do dalsich kraju.... obarvene penize....
schze ks? ano muzeme se schazet i nadale velmi profesionalne po hospodach i v hlavnim meste a zvat tam verejnost aby videli na jak profesionalni urovni se snazime uchazet o jejich prizen... obarvene penize
a spousta akci ktere jako zastupce garanta chci poradat, ale nemam kde..... obarvene penize....

vidis zde nejaky duvod, ktery by mel byt placen z neobarvenych penez, nebo zde vidis nejake zneuziti obarvenych penez? Mas pravdu, muzeme se zacit schazet u tebe doma, ja tam dvakrat tydne nazenu 15 duchodcu aby se naucili s pocitacem, 15 zmlacenych maminek aby se naucili zakladni prava, 15 mladych aby se naucili psat zivotopis, a podobne.... k tomu se u tebe bude schazet RP a pozveme na jednani senatora, ministry a sirokou verejnost.... a je to zdarma ak jak ed u Wagneru.

boze....

Stahni prosim to hlasovani o namitce....

az zjistim kde mam zazadat abych mohl vedle RP a PKS byt pritomen jednani RV, tak tak zazadam, z duvodu ze sem se ptedbezne uchazel o fci koordinatora a kci v KC.... (mam s tim jiste zkusenosti)....


vysvetli mi v cem je takovy problem... Ano je to dost penez, ale podivej se na ucet, kolik tam je obarvenych a neobarvenych penez a rekni mi jak realizovat takhle rozsahly projekt dle tve teze. Nech prosim RV projednat pozadavek RP a PKS Praha, nestaci hlasovat proti, to to musis kompletne zastavit.... aaaaaaaaa
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Lidka_c
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Kontaktní centrum v Praze

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Zařadil jsem tě do účastníků jednání RV, Tobi.

ucastnici-g248.html

Zamykám téma, protože jednání bylo zahájeno a podání tudíž bylo vyhověno.

Pokud chcete ještě někdo jiný zařadit do účastníků, napište SZ nebo podejte zvláštní podání.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvek:
Tobias.Esner

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Zamčeno

Zpět na „Podatelna republikového výboru“