Piráti uklízí Žatec 3

Moderátor: PMS Žatec - Louny

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou jeho členy nebo registrovanými příznivci, nebo se přidali do skupiny Zobrazit - Regiony (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Piráti uklízí Žatec 3

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Vit Konecny píše:Kdy nám Městská policie Žatec slíbila fotopasti v Bufu? Co si pamatuji, tak jsem se o tom jenom bavil s tou ženskou na úřadě...

...a 15.3. mám službu.
Odepisoval nám to tehdy ředitel MP.
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Piráti uklízí Žatec 3

Příspěvek od Radek.Holodnak »

JInak tím, že uděláme trojku, ukážeme, že jsme jen nehonili hlasy před volbama, což byl hlas, kterej se mnohokrát ozval. Navíc právě díky otmu máme plnou podporu města, dávají nám peníze, vycházejí vstříc v organizaci akcí v městskejch prostorách... Prostě tohle je absolutně to nejmenší, co pro město můžeme udělat jako službu. Navíc jsme to slíbili, konkrétně to Bufo řešíme už přes rok. Díky úklidovkám nám šlo město ve všem na ruku. My chceme něco od města? Tak musíme udělat něco pro město.
Když se na to teď vykašlem, tak nejen, že nedodržíme slib, ale zase budem akorát za ty, co jsou aktivní jen před volbama...

A co se kamer-fotopastí týče - Panda totálně mimo, nekomentuju. ;) To je tak, když někdo pro les nevidí stromy.
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2894
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1909 poděkování
Dostal poděkování: 3389 poděkování

Re: Piráti uklízí Žatec 3

Příspěvek od Michal.Ketner »

Jo udělám taky hajlovací meeting pod hlavičkou pirátů v rámci svobody projevu, to je asi tak stejný. :fet:
Zas meleš sračky konzervo.

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Piráti uklízí Žatec 3

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Michal Ketner píše:Jo udělám taky hajlovací meeting pod hlavičkou pirátů v rámci svobody projevu, to je asi tak stejný. :fet:
Zas meleš sračky konzervo.
Takže ochrana přírodní rezervace před černými skládkami je sračka a... konzervativní? :D Víš vůbec, co to slovo znamená, pane krajský místopředsedo? :)
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2894
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1909 poděkování
Dostal poděkování: 3389 poděkování

Re: Piráti uklízí Žatec 3

Příspěvek od Michal.Ketner »

Radek Holodnak píše:
Michal Ketner píše:Jo udělám taky hajlovací meeting pod hlavičkou pirátů v rámci svobody projevu, to je asi tak stejný. :fet:
Zas meleš sračky konzervo.
Takže ochrana přírodní rezervace před černými skládkami je sračka a... konzervativní? :D Víš vůbec, co to slovo znamená, pane krajský místopředsedo? :)
Pochopení textu je součástí všeobecné vzdělanosti víš, jestli s tím máš problém tak s tím nezatěžuj prosím mě a věnuj se tomu že si to doženeš , jinak asi zřejmě nebude schopen komunikace. :fet:
Ta druhá věta byla o tobě ne o ochraně přirodní rezervace, která se rozhodně dá chránit efektivněji než tím že tam namrdáš fotopasti a kamery. . Ta fotopast bude z přírodního materiálu ?
Nebo tam do tý přírody přineseš další věc co jí znečistuje?

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Piráti uklízí Žatec 3

Příspěvek od Roman.Kucera »

Mě se to líbí a moc nechápu odpůrce těchle akcí. Proč neukázat, že Zelení nejsou jediní, kterým jde o prostředí? Nejen kecama, ale i činy.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Piráti uklízí Žatec 3

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Michal Ketner píše:
Radek Holodnak píše:
Michal Ketner píše:Jo udělám taky hajlovací meeting pod hlavičkou pirátů v rámci svobody projevu, to je asi tak stejný. :fet:
Zas meleš sračky konzervo.
Takže ochrana přírodní rezervace před černými skládkami je sračka a... konzervativní? :D Víš vůbec, co to slovo znamená, pane krajský místopředsedo? :)
Pochopení textu je součástí všeobecné vzdělanosti víš, jestli s tím máš problém tak s tím nezatěžuj prosím mě a věnuj se tomu že si to doženeš , jinak asi zřejmě nebude schopen komunikace. :fet:
Ta druhá věta byla o tobě ne o ochraně přirodní rezervace, která se rozhodně dá chránit efektivněji než tím že tam namrdáš fotopasti a kamery. . Ta fotopast bude z přírodního materiálu ?
Nebo tam do tý přírody přineseš další věc co jí znečistuje?
Prosímtě, Pando, až se uvidíme osobně, tak se ti to pokusím vysvětlit :)

Jinak v Žatci funguje naprosto neefektivní a naprd kamerovej systém k "ochraně bezpečnosti". Ten se pokusíme změnit v rámci změny koncepce Městské policie.
Ale tohle je naprosto diametrálně odlišná věc.
Uživatelský avatar
Michal.Schmidt
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 405
Registrován: 27 říj 2013, 16:38
Profese: Technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 461 poděkování
Dostal poděkování: 346 poděkování

Re: Piráti uklízí Žatec 3

Příspěvek od Michal.Schmidt »

Pojďme všichni, budeme zas nějaký čas sluníčkoví. Děkuji všem. ;)
Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

Re: Piráti uklízí Žatec 3

Příspěvek od Michal.Havranek »

Takže protože opět došlo k nepochopení ze strany Radka, sjel mne na FB jako malé dítě.
Tak odpověď na můj post měla být :
V Žatci máme téměř dokonalé zastupko, proto moc nemůžeme připomínkovat jejich činy a stavět se tak do opozice. Proto jsme se rozhodli (zas a znovu) ukázat lidem, že to se Žatcem myslíme vážně a uspořádáme další akci. Kterou odprezentujeme médiím právě takto: ač nezvolení zástupci, už nyní pracujeme na tom, aby se nám v Žatci dobře žilo.

No a ne, to prezentovat my makáme a vy nám do toho nemáte co kecat, protože nic neděláte a jen kecáte. Děkuji za pozornost, toto byl můj poslední vstup.
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Piráti uklízí Žatec 3

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Michal Havranek píše:Takže protože opět došlo k nepochopení ze strany Radka, sjel mne na FB jako malé dítě.
Tak odpověď na můj post měla být :
V Žatci máme téměř dokonalé zastupko, proto moc nemůžeme připomínkovat jejich činy a stavět se tak do opozice. Proto jsme se rozhodli (zas a znovu) ukázat lidem, že to se Žatcem myslíme vážně a uspořádáme další akci. Kterou odprezentujeme médiím právě takto: ač nezvolení zástupci, už nyní pracujeme na tom, aby se nám v Žatci dobře žilo.

No a ne, to prezentovat my makáme a vy nám do toho nemáte co kecat, protože nic neděláte a jen kecáte. Děkuji za pozornost, toto byl můj poslední vstup.
Jenže já tohle tvrdím od začátku. To je smysl všech těch akcí. Já myslel, že tohle je jasný. Říkám to od začátku, že smysl téhle akce je ukázat, že už teď chceme něco dělat pro Město a zapojit do toho veřejnost.
Promiň, Havry, přehnal jsem to, jsem horká hlava. Dneska jsem vstal prdelí napřed a první, co jsem zde po ránu viděl, bylo rejpáníčko, tak jsem se utrh...
Odpovědět

Zpět na „Žatec - Louny“