operace DevConf 2014

V projektovém inkubátoru zakládá projekty samozvaný projektový manažer založením nového tématu.

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, Mediální tým - KS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto fórum slouží ke koordinaci projektů tvořených v Jihomoravském kraji.
  • Projekt se vytváří založením nového tématu v tomto fóru a zakládající se automaticky stává samozvaným projektovým manažerem.
  • Jako název vlákna vyberte co nejvýstižnější stručný popis projektu.
  • Do prvního příspěvku zakládaného tématu napište rozšířený popis projektu, materiální a personální požadavky, jména současného manažera a jeho týmu a také dobu trvání projektu.
  • Krajské předsednictvo řídí zásadní projekty a zakládá je jako důležité vlákno. Také má pravomoci převzít řízení ostatních projektů nebo je rušit.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 5080
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: kvestor Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7466 poděkování
Dostal poděkování: 7689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

operace DevConf 2014

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

Posádko,

tak takhle se do EP vážně nedostaneme. Potřeboval jsem pomoct. Viz:

projektovy-inkubator-jihomoravsky-kraj- ... ml#p281078

Konkrétně část URGENTNÍ. Já a Ondra jsme nechali vytisknout letáky a potřebovali jsme jedinou jednoduchou věc, aby si šel s Ondrou někdo v pátek, sobotu a dnes stoupnout na max. dvě hodiny na ulici Hrnčířská a rozdávat letáky. Nikdo se nepřihlásil a ti, které jsme kontaktovali s Ondrou osobně se na to vykašlali. Styďte se! Hlavně Markéta, která je 3. na kandidátce a účast slíbila. Já, Filip a Pavel tam stát nemůžeme, neboť jsme zaměstnanci pořadatele. Doufám, že je tam aspoň někdo dnes.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marcel.Kolaja za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Moravec, Tobias.Esner

Marcel Kolaja
kvestor Evropského parlamentu

Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

Re: operace DevConf 2014

Příspěvek od Petr.Balaz »

sry za nevýpomoc, ale díky tak urgentnímu požadavku jsem pátek a sobotu nemohl stihnout ( pá - work, so - zahraničí) a žil jsem v domnění, že jsou to jen tyto dva dny..tolik k mé omluvence
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Balaz za příspěvek:
Marcel.Kolaja
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Zamčeno

Zpět na „Projektový inkubátor Jihomoravský kraj“