Svoboda shromažďování na Ukrajině v ohrožení!

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.
Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. Dodržujte prosím jeho pravidla.
Do vnitrostranické diskuse se mohou naši příznivci zapojit, pokud vstoupí do příslušné skupiny registrovaní příznivci.
Odpovědět
Megi Bun
Návštěvník – není člen Pirátů

Re: Svoboda shromažďování na Ukrajině v ohrožení!

Příspěvek od Megi Bun » 05 úno 2014, 09:29

Nepodporujte nasili a nacionalizmus na Ukrajine. Opozice uz davno nema kontrolu nad majdanem. To co se tam deje nepomaha nicemu a nikomu. Vysledkem j epouha destabilizace ekonomiky a rozdeleni Ukrajiny. Neni nic co by ospravdlnovalo vyvolani obcanske valky v tom to state ani v zadnem jinem. Nebudte slepi! Jedina moznost jak pomoct Ukrajine podporovat mirne reseni konfliktu. Ukrajina je rozdelena ted uz na ctyri casti. Mirny protest neni rozbijeni statniho majetku (Ukrajina i tak ma financni problemy tim ze se rozbiji vladni budovy se to nevylepsi).

A jeste neco nacionalizmus je porad nacionalismem. I kdyz je zaobalen nejakymi politickymi a historickymi nazory. Nacionalizmus vuci Rusku a rusofobie je stejna spina jako jaky koliv jiny nacionalismus. Pokud zastavim lidi jako jste Vy klidne budu velky bratr.

Hurvajz.jr
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: elektrikář - manager
Dal poděkování: 344 poděkování
Dostal poděkování: 79 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurvajz.jr » 05 úno 2014, 20:54

Ivan Sirko píše:
Megi Bun píše:
A jeste pirati chteji podporovat nacionalizmus a fasizmus? Neverim vlastnim ocim...

Co mam udelat abych tu nebyl???
Ano, pokud tak jmenuješ snahu lidi žít svobodně v svobodné zemi :lol:

Používáním slov bez vyznamu je prostě negramotnost nebo hloupost, a je to jen opakování Putinske propagandy :evil:

PS. Pokud nechceš tu byt, tak sem nelez, je to jednoduché, ne :fet:

Tady Velkého bratra v lásce nemají :lol: :lol: :lol:
Ivane kolik je obyvatel UA? cca 45,6mil? kolik jich je na majdanu? o víkendu 60tisíc čili něco přes 0,15%
Se svobodou lidí to vůbec nesouvisí zas je to jen o penězích :roll:

Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Dal poděkování: 6913 poděkování
Dostal poděkování: 2681 poděkování

Příspěvek od Ivo.Vlasaty » 07 úno 2014, 21:17

Bude tedy nějaké stanovisko? Ivane, ty se k ničemu nemáš, Libor Špaček taky nic neřeší... kdo jiný by měl něco iniciovat?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvek:
Tomas.Hesek
Ivo Vlasatý
toho času řadový člen :)
ivojr@seznam.cz
733224619

Mikulas.Peksa
Republikové předsednictvo
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 6930 poděkování
Dostal poděkování: 9103 poděkování

Příspěvek od Mikulas.Peksa » 07 úno 2014, 22:34

Ivo Vlasaty píše:Bude tedy nějaké stanovisko? Ivane, ty se k ničemu nemáš, Libor Špaček taky nic neřeší... kdo jiný by měl něco iniciovat?
Technicky vzato asi já, pokud neprojde ta námitka ohledně garantů, jsem oficiálně zvolen jako garant Mezinárodních vztahů. Upřímně řečeno, nevím. Na jedné straně se mi nelíbí, že Ukrajinská vláda opoziční aktivisty tluče a vozí do lesů za Kyjevem, aby zmrzli. Na druhé straně - na youtube slyším, jak náměstkyně Amerického ZaMini vybírá, kdo by měl nebo neměl sedět v Ukrajinské vládě a fakuje při tom EU.

Abych to shrnul, nemám chuť podporovat ani jednu stranu. Na ulicích se tam vzájemně mrzačí a zabíjejí lidi, ale v zákulisí se jejich šéfové a velmoci tahají o moc a vliv. A celá situace hrozí daleko horším průšvihem, protože tam (asi) roste nacionalismus.

Uvážím-li, že celý konflikt je vlastně konfrontací vnějších sil, budete se na mě zlobit, když řeknu, že nemám chuť se chovat stejně jako ty velmoci a hřát Pirátskou polívčičku na utrpení Ukrajinců?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 4):
Ivo.Vlasaty, Martin.Shanil, Jiri.Kaderavek, Petr.Tresnak
When you play game of trolls you flame or you die. #ByrokratickaFerovka

Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9135 poděkování
Dostal poděkování: 9154 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 07 úno 2014, 23:39

OFFTOPIC[quote="Mikulas Peksa"]Technicky vzato asi já, pokud neprojde ta námitka ohledně garantů,jsem oficiálně zvolen jako garant Mezinárodních vztahů.[/quote] Technicly vzato - prošla, nejseš nic :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 2):
Ivan Sirko, Mikulas.Peksa

Mikulas.Peksa
Republikové předsednictvo
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 6930 poděkování
Dostal poděkování: 9103 poděkování

Příspěvek od Mikulas.Peksa » 08 úno 2014, 08:18

OFFTOPIC[quote="Martin Shanil"]OFFTOPIC[quote="Mikulas Peksa"]Technicky vzato asi já, pokud neprojde ta námitka ohledně garantů,jsem oficiálně zvolen jako garant Mezinárodních vztahů.[/quote] Technicly vzato - prošla, nejseš nic :fet:[/quote]

a to jsem to jen chvilku nesledoval....ale jinak uff :) vyjadřovat se k Ukrajině je za trest :)
When you play game of trolls you flame or you die. #ByrokratickaFerovka

Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

Ivan Sirko
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Putující filosof
Dal poděkování: 10080 poděkování
Dostal poděkování: 2514 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Sirko » 08 úno 2014, 09:51

Ivo Vlasaty píše:Bude tedy nějaké stanovisko? Ivane, ty se k ničemu nemáš, Libor Špaček taky nic neřeší... kdo jiný by měl něco iniciovat?
Ivo děkuji za zájem, ale ja jaksi tu ve střetu zajmu :)

A navíc mi to připadá že je to jako psát vlastní nekrolog :(

Pokuď někdo ma potřebu vyjádřit nam podporu, ten už dávno to udělal, jako například PPI nebo pirati z Polska:

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A ... EadxMU&s=1

Jo a vzhledem že současný trend v práci MO je "Udělaj to sám", tak se na mne nezlobte se ale maximálně co mužů dělat, tak jen konzultovat, aby nedošlo k fo-pa, jak na to podívám kolik tu expertu na Ukrajinu :lol:

PS. Ještě neco pro Hurvajze: Ano matematický je to malý procent lidi, který teď protestuje, stejně když spočitaš kolik je obyvatel v ČR a kolik jich bylo na demonstrace proti ACTA ??? :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan Sirko za příspěvek:
Tomas.Hesek
"Moje představa demokrace je taková, že v ní nejslabší dostávají příležitost jako nejsilnější... Žádná země na světe momentálně neumí nic jiného, než projevit o své slabé blahosklonnou starost... Západní demokracie ve své dnešní podobě je jen zředěný faśismus... skutečnou demokracii nemůže dělat dvacet pánů usazených v centrále. Musí se vytvářet zdola, lidmi v každé vesnici."
- Gándhí

Michal.Klus
Člen KS Moravskoslezský kraj
Profese: webdesign
Dal poděkování: 544 poděkování
Dostal poděkování: 96 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal.Klus » 08 úno 2014, 10:09

Stačí, aby se někde mihly zahraniční zájmy a hned to zdiskredituje demonstrace.. to že se o tom baví USA a EU diplomaté a snaží se to ovlivnit, tak stejně jako Rusko, o tom samotném důvodu a cíli demonstrací nic nevypovídá. A myslet si že všichni ti demonstrující jsou něčím ovlivnění je imo paranoia a neopodstatněná víra v to, že je někdo schopen ovládat masy na povel.. což je rozšířený nešvar, vidět za vším vidí tajné síly, spolky, agenty, jakoby lidé neměli vlastní vůli..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Klus za příspěvky (celkem 3):
Ivan Sirko, Adam.Cernoch, Tomas.Hesek

Megi Bun
Návštěvník – není člen Pirátů

Příspěvek od Megi Bun » 08 úno 2014, 11:18

Mikulas Peksa píše:
Technicky vzato asi já, pokud neprojde ta námitka ohledně garantů, jsem oficiálně zvolen jako garant Mezinárodních vztahů. Upřímně řečeno, nevím. Na jedné straně se mi nelíbí, že Ukrajinská vláda opoziční aktivisty tluče a vozí do lesů za Kyjevem, aby zmrzli. Na druhé straně - na youtube slyším, jak náměstkyně Amerického ZaMini vybírá, kdo by měl nebo neměl sedět v Ukrajinské vládě a fakuje při tom EU.

Abych to shrnul, nemám chuť podporovat ani jednu stranu. Na ulicích se tam vzájemně mrzačí a zabíjejí lidi, ale v zákulisí se jejich šéfové a velmoci tahají o moc a vliv. A celá situace hrozí daleko horším průšvihem, protože tam (asi) roste nacionalismus.

Uvážím-li, že celý konflikt je vlastně konfrontací vnějších sil, budete se na mě zlobit, když řeknu, že nemám chuť se chovat stejně jako ty velmoci a hřát Pirátskou polívčičku na utrpení Ukrajinců?
Rozhodně jsem pro neutralní postoj.

Ivo.Vlasaty
Člen KS Jihočeský kraj
Dal poděkování: 6913 poděkování
Dostal poděkování: 2681 poděkování

Příspěvek od Ivo.Vlasaty » 08 úno 2014, 12:32

Protože mám plno jiných věcí, které bych měl dodělat, využiju toho k prokrastinaci a zkusím něco nastřelit. Rád píšu stanoviska, kde můžu zkritizovat všechny strany :D Třeba se to bude líbit.
Ivo Vlasatý
toho času řadový člen :)
ivojr@seznam.cz
733224619

Odpovědět

Zpět na „Pirátské kauzy“