Adam Spirko King

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Adam Spirko
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: hacker
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování

Adam Spirko King

Příspěvek od Adam Spirko » 19 led 2014, 19:52

Zdravím,
byl jsem pozván jakousi Bárou z předsednictví čps, abych se stal členem. Že prý mám žaložit nějaké vlákno na foru či co.
zde předkládám pár základních údajů o mě.
vzdělání: The English College in Prague, mezinárodní maturita IB > www.ibo.org
jazyky: ČJ> rodilý mluvčí, AJ> expert
hudební nástroje: piánko> ivory master, djembe> začátečník
legalizace> toto léto vypěstoval 2 kytky libový ganji na zahrádce bez chemie, předloni tentýž scénář
Jsem aktivista za lidská práva.
zajmy> taekwondo, muay thai, tai-chi, reiki, yoga, eskrima, ninjutsu, pianko, djembe, party, literatura-philosophy, pc, demonstrace, hacking (ne vzdy se vztahuje na IT)
Jsem prirozena autorita, na ECP jsem se stal YEAR 6 REPRESENTATIVE for Student Council (zkratka jsem vyhral studentske volby na pozici ktera byla available a to diky 2minutovemu proslovu, jinak me tam nikdo neznal)
Jsem spise anarchisticky smyslejici borec, ktery se chce pridat ke skupine lidi ke kterym mam nejblize co se tyce filozofie.
pro lepsi obrazek o me doporucuji shlednout tyto 2 videa dokladajici moje nadprirozene schopnosti ninjutsu a slavu za piankem.
ninja> http://www.youtube.com/watch?v=bbmtwuo9 ... Z2vKYQUZcg
muj song> http://www.youtube.com/watch?v=rpUKxj4d_Es
koncert zooroots> http://www.youtube.com/watch?v=U5_UsvoemjI
videa jsou starsiho data
kontaktovat me muzete na adamspirko@seznam.cz
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam Spirko za příspěvky (celkem 6):
Tomas.Hesek, Viktor.Mahrik, Roman.Kucera, David Kral, Tomas Lastuvka, Filip.Krska

Barbara.Humlova
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: co je vam do toho
Dal poděkování: 74 poděkování
Dostal poděkování: 62 poděkování

Re: Adam Spirko King

Příspěvek od Barbara.Humlova » 20 led 2014, 12:38

Upřesnění:
"Jakási" Bára není z předsednictví - je pouze členem a jsem to já :fet:
Nepoužívala bych slova jako "prý" a "byl jsem pozván", potkala jsem tě 2x v životě a pokud slyším sympatie s piráty a zároveň kritiku na jejich fungování, rovnou doporučuji se přímo zapojit jako člen. Promiň, ale nemám ráda, když se někdo koho neznám ohání mým jménem. Pokud chceš být členem, tak doufám že je to z důvodu vlastního přesvědčení a protože to chceš - ne kvůli popudu dívky v minikraťáskách a kraličím oblečku :fet:
Good luck trolle a měj se krásně ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbara.Humlova za příspěvky (celkem 4):
Ondrej.Profant, Barbora.Hruzova, Ondrej.Kotas, Ivan Sirko
http://www.pirati.cz/stanoviska/pirati_ ... e_site_tor
Piráti dávají tímto způsobem jasně najevo, že jim na svobodě slova a ochraně soukromí skutečně záleží.

Adam Spirko

Příspěvek od Adam Spirko » 21 led 2014, 09:09

jo..jo.. potrefena huse se vzdy ozve ze? Ja se nechci zapojit jako obycejny clen, od toho tady nejsem. Demokracie v tyhle zemi selhala a je to z duvodu totalniho brainwashingu tzv. matrixu na kterej jsou ovce napojeny, system ktery ty ovce svoji praci a odevzdanou mysl podporuji, zivi a jsou ochotni za ten system, ktery je zotrocuje, bojovat. VELKA OTAZKA je, co s temi ovcemi tam venku delat? Jak muzeme pomoci tem, jejichz inteligence nedostacuje k tomu, aby si udelali vlastni nazor? Tem jejichz vzdelani pokroucene politickymi tlaky, je nuti se na realitu divat polouzavrenyma ocima? Tem jejichz vlastni omezenost jim predurcuje cestu do pekel? Ja rikam ze by se pirati meli vice zamerit na mladou generaci. Ti starsi ovcane CR jsou az prilis zdegenerovany komunismem a televizi, tem uz nic nepomuze a byla by to jen ztrata casu pro vsechny. V detech je nase budoucnost a je nase povinnost jim pripravit prostredi aby se mohly rozvijet, az vyrostou muze to byt silna generace. Je to jen na nas jaky podminky jim my nastolime. Tam kde je krize vetsinou dosadi nakyho manazera, ktery ma za ukol si s tim poradit.

David Kral
Profese: bankéř
Dal poděkování: 159 poděkování
Dostal poděkování: 94 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David Kral » 22 led 2014, 09:34

Adam Spirko píše:jo..jo.. potrefena huse se vzdy ozve ze? Ja se nechci zapojit jako obycejny clen, od toho tady nejsem. Demokracie v tyhle zemi selhala a je to z duvodu totalniho brainwashingu tzv. matrixu na kterej jsou ovce napojeny, system ktery ty ovce svoji praci a odevzdanou mysl podporuji, zivi a jsou ochotni za ten system, ktery je zotrocuje, bojovat. VELKA OTAZKA je, co s temi ovcemi tam venku delat? Jak muzeme pomoci tem, jejichz inteligence nedostacuje k tomu, aby si udelali vlastni nazor? Tem jejichz vzdelani pokroucene politickymi tlaky, je nuti se na realitu divat polouzavrenyma ocima? Tem jejichz vlastni omezenost jim predurcuje cestu do pekel? Ja rikam ze by se pirati meli vice zamerit na mladou generaci. Ti starsi ovcane CR jsou az prilis zdegenerovany komunismem a televizi, tem uz nic nepomuze a byla by to jen ztrata casu pro vsechny. V detech je nase budoucnost a je nase povinnost jim pripravit prostredi aby se mohly rozvijet, az vyrostou muze to byt silna generace. Je to jen na nas jaky podminky jim my nastolime. Tam kde je krize vetsinou dosadi nakyho manazera, ktery ma za ukol si s tim poradit.
To máš sice pravdu, ale pořád jsi nevysvětlil, jak se chceš zapojit, když ne jako obyčejný člen :-)

Jinak, jestli je tohle jen trolling, tak ani neprosím o odpověď :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi David Kral za příspěvky (celkem 4):
Ondrej.Profant, Barbora.Hruzova, Barbara.Humlova, Roman.Kucera

Barbora.Hruzova
Zástupce vedoucího odboru
Profese: knihovnice, spisovatelka
Dal poděkování: 1351 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Barbora.Hruzova » 22 led 2014, 10:00

Adam Spirko píše:jo..jo.. potrefena huse se vzdy ozve ze? Ja se nechci zapojit jako obycejny clen, od toho tady nejsem. Demokracie v tyhle zemi selhala a je to z duvodu totalniho brainwashingu tzv. matrixu na kterej jsou ovce napojeny, system ktery ty ovce svoji praci a odevzdanou mysl podporuji, zivi a jsou ochotni za ten system, ktery je zotrocuje, bojovat. VELKA OTAZKA je, co s temi ovcemi tam venku delat? Jak muzeme pomoci tem, jejichz inteligence nedostacuje k tomu, aby si udelali vlastni nazor? Tem jejichz vzdelani pokroucene politickymi tlaky, je nuti se na realitu divat polouzavrenyma ocima? Tem jejichz vlastni omezenost jim predurcuje cestu do pekel? Ja rikam ze by se pirati meli vice zamerit na mladou generaci. Ti starsi ovcane CR jsou az prilis zdegenerovany komunismem a televizi, tem uz nic nepomuze a byla by to jen ztrata casu pro vsechny. V detech je nase budoucnost a je nase povinnost jim pripravit prostredi aby se mohly rozvijet, az vyrostou muze to byt silna generace. Je to jen na nas jaky podminky jim my nastolime. Tam kde je krize vetsinou dosadi nakyho manazera, ktery ma za ukol si s tim poradit.
Tak to je fakt síla! :shock:

Adam Spirko

Příspěvek od Adam Spirko » 25 led 2014, 00:59

nejedna se o zadny trolling(ani nevim co to slovo znamena) ani spamming, myslim to vazne. Chci se zapojit aktivne, byt soucasti vsech demonstraci na vaclavaku a propagovat piraty na kazdym rohu. Umim byt velice ctizadostivy a proto hlavni zamer meho usili smeruje k tomu, aby bylo moje jmeno na prazsky kandidatce v pristich volbach, jinak to pro me ztraci smysl. Dale pak jiz nemohu byt lhostejny k situaci v tyhle zemi, kde se zamerne porusuji lidska prava, prestoze se Ceska Republika zavazala mezinarodni smlouvou, ze bude lisdka prava dodrzovat. Mluvim z vlastni zkusenosti. Ja jsem miromilovny clovek, nerad vyvolavam konflikty a v praxi aplikuju prastarou moudrost Confucia a jeho zasady tolerance. Zadny zakon neporusuji. Jenze jsem jiz 3 roky aktivne sledovan jistymi statnimi uredniky(nevim co je to za slozku ale s nejvetsi pravdepodobnosti to budou policejni agenti v civilu) a to znova musim podotknout, ze jsem zadny zakon neporusil. Nevim jaka je jejich motivace, zda jsem az prilis svobodumyslny pro system (coz z principu odporuje zasadam demokracie) a nebo zato muze moje aktivni online propagace piratu, vcetne mych odevzdanych hlasu ve volbach do PCR a to 2x po sobe. Take aktivne propaguji legalizaci ganji a informuji sve okoli o vecech, o kterych se nemluvi. Myslim ze, lidi by to meli vedet verejne. Nevim jak se mam proti tomu branit, na policii jit je zbytecne, oni to zametou pod koberec a jelikoz se jedna o priteplene policejni posery a babovky tak rucne to vyresit taky nejde, neb oni nemaji odvahu se mi postavit primo). Oni mi neustale hackuji PC (drive jsem mel i IP zaznamy z firewallu), byl kvuli tomu i nepravem na vyslechu, jelikoz mi nekdo z nich hacknul PC a psal z me emailove adresy nejake vyhruzne emaily, pro me zcela nezname osobe, misto toho aby pan komisar xxx na policejnim oddeleni Praha 8 ulice Zenklova, misto toho aby zalezitost radne vysetril zjistil pravdu a dokazal to tem agentum, kteri na me zamerne usily boudu, tak me na vyslechu pod pohruzkou nasily donutil podepsat vypoved, se kterou nesouhlasim, ale rozhodne bych se nepriznal k necemu co jsem neudelal ani kdyby mi tech facek dal 3x tolik.... a take mi odposlouchavaji muj mobilni telefon, vzdycky kdyz si koupim zbrusu novy i se simkartou, tak na kratkou dobu nemaji dostatecny prehled a jezdi mi autem za prdeli ostosest a to hroooozne nenapadne, ze i hluchonemy by si toho vsimnul, (rozhodne se nejedna o nahodu) Tech opakovanych nahod tohoto typu bylo v minulosti az prekvapive nenapadne mnoho. V posledni dobe za mnou jezdila bila mazda se stejnou SPZ a to po nekolik dni. Hmmm. ze by nahoda? Nejedna se zadnou Paranoiu nebo trolling, takhle to proste je a muzu to dokazat. Policejni stat, kde policajti misto toho aby plnili svoji povinnost dodrzovat zakon, tak misto toho ho zamerne porusuji. V minulosti se take nekolikrat vloupali do meho bytu (byli tam otisky a bahno z jejich bot, a take jsem jednou nasel stenici ve sve podrazce (jak se tam mohla dostat, to nedokazu vysvetlit). Ale rozhodne si tady nechci nikomu stezovat, ta pointa je nasledujici/ stat vyhlasil jednomu drive neutralnimu cloveku valku, a proto je treba stat prekonfigurovat a prenastavit, aby zacal plnit svoji ulohu. A moznost zde je. Je treba verejne poukazovat na skryte praktity policajtu, aby o tom lidi vedeli, a pak se muze neco zmenit. Pro me jsou tu 2 moznosti> emigrovat z CR/ mimo uzemi cr jiz nemaji vyse zmineni poserove zadne pravomoci, nebo se zastitit politickou stranou a jelikoz pirati mi svym programem, postojem a svymi ciny hrozne moc prirostli k srdci, je volba vice nez jasna. V posledni dobe jsme svedky transformace demokratickeho statu, na stat policejni a je treba to zastavit, nez bude uplne pozde.(napriklad kauza vyrabovani growshopu byla dosti sokujici, jak daleko se ty kokoti nestiteji zajit). Lidi jsou obecne v ceske spolecnosti lhostejni, Ja lhostejny nejsem. Chci tady prosadit zasadni zmeny k lepsimu, ale o tom konkretne napisu do jineho topicu, sem se to nehodi. Dekuji za pozornost.
Adam Spirko (out of stado)
Tobias Esner moderuje:
projistotu nepouzivej jmena policistu, obzvlaste ne v tomto kontextu
Naposledy upravil(a) Tobias.Esner dne 27 led 2014, 02:50, celkem upraveno 2 x.
Důvod: projistotu nepouzivej jmena policistu, obzvlaste ne v tomto kontextu

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 5005 poděkování
Dostal poděkování: 3751 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 27 led 2014, 02:40

Tak prijdi na schuzi 30.1.2014 (čtvrtek) v klubu Signal v Koněvově ulici na Žižkově. Začátek v 19:00
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Adam Spirko

Příspěvek od Adam Spirko » 27 led 2014, 13:07

no tak OK, ja tedy prijdu :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam Spirko za příspěvky (celkem 2):
Viktor.Mahrik, Tobias.Esner

Adam Spirko

Příspěvek od Adam Spirko » 29 led 2014, 18:53

tohle jsem nase na netu, v podstate to na 100procent vystihuje moji situaci:
Když vás policie sleduje pěšky, operuje obvykle v týmu po třech nebo více lidech, kteří jsou v
kontaktu přes vysílačku a koordinováni z policejní stanice nebo auta. Mohou být velmi těžko
poznatelní, protože když jeden z nich nabude dojem, že jste ho/ji viděli, tak se stáhne a
přenechá vás dalšímu. Proto se ohlížejte. Ale ne hloupě, aby se vystřídali. Ohlížejte se při
odbočování přes roh ulice, odplivněte si za sebe. Buďte přirození a mazaní jako ženy, kterým
primitivně koukáte na krásně tvarované zadečky zatímco vás ony s ironickým úsměvem
bohyně pozorují v odrazu skla ve výkladní skříni. A pamatujte, sleduje se vždy z opačné
strany chodníku než jdete, kryti min. jedním člověkem mezi cílem. Vždy když vás sledují, je
nejlepší věc, chcete-li odhalit “stín”, udělat něco nelogického - třeba naskočit a hned zase
vyskočit z autobusu a podívat se, kdo vás následuje. Jeďte po jezdících schodech nahoru a pak
znovu dolů. Jeďte výtahem nahoru a dolů. Ujeďte jim naskočením do zavírající se troleje. Při
podezření použijte cestu, která je dvakrát tak komplikovaná než je nutné. Není žádný důvod,
aby někdo dělal totéž co vy, pokud vás nesleduje. Taky byste se mohli domluvit s přítelem,
aby vás sledoval z povzdálí po předem dohodnuté cestě a podíval se, zda vás někdo sleduje.
Pochopili jste to? Abyste se zbavili “stínu”, namiřte si to do přelidněných míst jako jsou
nákupní centra, hlavní ulice, obchodní domy apod. a pokuste se proklouznout v davu a
bočními východy. Vytáhněte baterii a zmizte systému

http://aryanrebel.files.wordpress.com/2 ... cie-cr.pdf

Tempus
Profese: exotolog
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 183 poděkování

Příspěvek od Tempus » 29 led 2014, 19:08

Takže si mám na Google+ vypnout sdílení polohy a nepoužívat ani Foursquare?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tempus za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Profant, Ondrej.Kotas, Tobias.Esner
diskutuji zásadně v podatelnách

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“