Rezignace přislíbená Jankem Wagnerem

Rozhodčí komise rozhoduje ve stranických sporech, vydává předběžná opatření, rozhoduje o omezení práv člena za porušení právních předpisů a o jeho vyloučení, rozhoduje o platnosti právních aktů, odpovídá na předběžné otázky, pokud není výklad jasný.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti rozhodčí komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Do tohoto vlákna také můžete vkládat předběžné otázky na výklad předpisů strany (odpověď však není závazná).
  • Oficiální stížnosti je potřeba podat kontrolní komisi, která jí rozhodčí komisi sama postoupí, jakmile ji vyšetří.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15006 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace přislíbená Jankem Wagnerem

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Ivan Bartos píše:"Mamču" jse zmínil hypoteticky, jako příklad špatného výkladu a vím, jak jste se "nemuseli" přece. Ať Janek, udělá co uzná za vhodné. Hlasování RP bylo vždy korektní a uvedl jsem příkald s Jankou či Tomášem jen kvůli tomu, protože ač jsem snad kámoš s oběma,s Lenkou, která holt někomu leží v žaludku, a i Jankem jaksi opticky více. Konec hejtu. Původní iniciativa "Janku" odstup byla zdůvodňována střetem zájmů, proto jsem to sem napsal. Stejná situace je teď i v Michailidu rodině přece. RP, RK a dokonce RV :-) To už předčí i Shánil Sadska gang:-) Příspěvek nebyl vůbec emotivní...přece
To je sice hezké, ale vraťme se faktům. Adam podle a slizce apeluje na Jakův veřejný příslib. Janek sám vlastně předtím něco uznal.

Já si např. nemyslím, že by střet zájmů byl problém. Ale veřejné přísliby by se měli plnit, pokud nenastane změna kontextu. Ano, občas to pak působí negativně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 2):
Ivan.Bartos, Dalibor.Zahora

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Simona.Skorepova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1731
Registrován: 18 bře 2012, 14:16
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1433 poděkování

Re: Rezignace přislíbená Jankem Wagnerem

Příspěvek od Simona.Skorepova »

"Jelikož iniciativa vychází od Adama, který měl nebo má ve straně maminku...jak by reagoval např. na nařčení, že vydává přednostně tiskovky, které ona připravuje (není to otázka, jen mi to přijde jako podobné hypotetické nařčení)."

Milý Ivane, svému synu jsem od určitého věku nic nepřipravovala, protože add 1 by si to stejně udělal po svém a add 2 si myslím, že vlastní zkušenost je k nezaplacení.
Jedním z důvodů, proč jsem odešla od Pirátů, byl právě ten, že jsme se s Adamem dohodli, že my dva v jedné straně je nesmysl. Obecně se domnívám, že rodinné vazby v politických stranách nejsou zcela v pořádku, protože je jasné, že v případě hlasování budou nakonec rozhodovat více nežli samostatný názor. Teď to nikdo neberte osobně.
S Lenkou žádný problém nemám, naopak jsem jí navrhovala určitou podpůrnou aktivitu v nadcházející kampani.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: Rezignace přislíbená Jankem Wagnerem

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Jo - tady to vidíte v praxi, s Maminkou se neshodneme ani na tom, koho má náš rodinný klan rád.

@Ivan: Vždyť jo, přece, ale byl zbytečný. Kdybys radši Janka nechal udělat, co má v plánu, a nevnášel do podání své hypotézy, bylo by to asi vhodnější. Takhle tu jen žvaníme o různých teoriích a stejně budeme zmoderováni.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
Ivan.Bartos
Author Sensei Tyrant Pervert
Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace přislíbená Jankem Wagnerem

Příspěvek od Janek.Wagner »

Už bylo toho off-topic opravdu dost.

Zamykám do podání CF.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvek:
David.Kral
Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezignace přislíbená Jankem Wagnerem

Příspěvek od Janek.Wagner »

Zamčeno

Zpět na „Podatelna rozhodčí komise“