Luděk Maděra senátorem!

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22041 poděkování
Dostal poděkování: 18936 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luděk Maděra senátorem!

Příspěvek od Petr.Vileta » 13 led 2014, 00:38

Zdenek Stepanek píše:Nejdříve jsi mluvil o placených brigádnících a podruhé o našich příznivcích. Najdi 10 rozdílů...

Placený brigádník je někdo, kdo u stánku ČSSD rozdává párky s chlebem a mile se u toho usmívá.
Placený pirátský brigádník bude takový hybrid. Bude to příznivec, který přijde sám od sebe, dá nám na lístečku číslo svého bankovního účtu a předem stanovenou odměnu získá, pokud v nejbližším budoucím prvním tahu Sportky třetí vylosované číslo bude liché. :D OFFTOPICNěkdy to vyjde, jindy ne. ;) a my to rozhodně ovlivnit nemůžeme.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4076 poděkování
Dostal poděkování: 15005 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos » 13 led 2014, 04:38

Resite blbosti:-(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 2):
Barbora.Hruzova, Ivan Sirko
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9523 poděkování
Dostal poděkování: 17122 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 13 led 2014, 09:57

V týhle mapě je fakt vše.
http://bl.ocks.org/michalskop/raw/8379520/
Kde jsme byli, tam jsme nějaký hlasy dostali, kde ne, tam ani ťuk. Třeba ta oblast na západ od silnice 55, o které jsme vůbec nevěděli, že se tam volí, je absolutně mrtvá, kromě obce Halenkovice. (Asi odsud někdo nakupoval v Otrokovické Bille)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Petr.Vileta
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Petr Stehlik
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Profese: všeuměl
Dal poděkování: 686 poděkování
Dostal poděkování: 1688 poděkování

Příspěvek od Petr Stehlik » 13 led 2014, 10:01

V Halenkovicích mám svého člověka, který zná Luďka osobně. Tak proto.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr Stehlik za příspěvky (celkem 2):
Roman.Kucera, Petr.Vileta

Zdenek.Stepanek
Místní předsednictvo
Profese: IT Expert
Dal poděkování: 1474 poděkování
Dostal poděkování: 2902 poděkování

Příspěvek od Zdenek.Stepanek » 13 led 2014, 12:00

Roman Kucera píše:V týhle mapě je fakt vše.
http://bl.ocks.org/michalskop/raw/8379520/
Kde jsme byli, tam jsme nějaký hlasy dostali, kde ne, tam ani ťuk. Třeba ta oblast na západ od silnice 55, o které jsme vůbec nevěděli, že se tam volí, je absolutně mrtvá, kromě obce Halenkovice. (Asi odsud někdo nakupoval v Otrokovické Bille)
Oblast západně od té hlavní silnice jsme projeli.
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 776 189 619
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner

Jakub.Stacke
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Profese: Obchodní cestující
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 808 poděkování

Příspěvek od Jakub.Stacke » 13 led 2014, 17:20

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Stacke za příspěvek:
Ivan Sirko
Prostě Stacke
77nula157333

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 22176 poděkování
Dostal poděkování: 10407 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 14 led 2014, 10:54

Kroměřížský deník

Jak nesou svou prohru a co vzkazují voličům:

Pavel Talaš Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury

Podle něj není výsledek voleb řešením pro naši zemi, protože zvítězili členové stran, kteří přivedli zemi do takového stavu, v jakém se nachází. "A není to zrovna příznivý stav," informoval Pavel Talaš. "Absolutně jsem nespokojený. Nesouhlasím jak se stranami, které se nyní nacházejí v politickém spektru, tak ani s jejich kandidáty," konstatoval Pavel Talaš. A koho by podle něj měli voliči volit ve druhém kole senátních voleb? "Radu po mně nechtějte, to už jde mimo mě," doplnil Pavel Talaš.

Jana Juřenčáková, kandidátka za hnutí NEZÁVISLÍ

"Je velká škoda, že hlasy se takto rozptýlily mezi devět kandidátů," zhodnotila výsledky prvního kola senátních voleb Jana Juřenčáková. Zda je s výsledky spokojena či ne, odmítla říct. "Výsledky beru na vědomí," konstatovala Jana Juřenčáková. Koho by měli její voliči ve druhém kole voleb volit? "Každý má svůj rozum a měl by se rozhodovat za sebe. Já s velkou pravděpodobností dám hlas Patriku Kunčarovi, který mě podpořil v senátníchch volbách v roce 2012. Na základě toho mu to vrátím," konstatovala.

Radomír Rafaja, Komunistická strana Čech a Moravy

Zklamání z výsledků voleb? To Radomír Rafaja necítí. Vysvětluje to totiž tím, že všech devět kandidátů se postavilo na startovní čáru a z ní také vyšli. "O výsledku pak rozhodují voliči. Já za sebe mohu říct, že ve svém volebním plánu jsem nabídl, co bych určitě splnil. Lidé se ale rozhodli dát hlas jiným," řekl Radomír Rafaja. Koho podpoří ve druhém kole, netuší. Kandidáta za KDU ČSL on sám nepovažuje za rovnocenného partnera. "Co se týká ODS, k jejich kandidátovi mám také výhrady," doplnil Radomír Rafaja.

Luděk Maděra, nestraník za Českou pirátskou stranu

"Výsledky voleb raději nehodnotím, takový propadák jsem nečekal. Několik málo hlasů pro mne mě nějak nenadchlo. Více se k tomu vyjadřovat nechci," konstatoval Luděk Maděra.

Zuzana Lapčíková nestraník za STAN s podporou TOP 09

"Voliči rozhodli určitě správně. Budu se nadále plně věnovat své pedagogické profesi, z tohoto výsledku voleb mají samozřejmě největší radost mé děti," komentuje výsledek senátních voleb Zuzana Lapčíková. Ohledně doporučení pro další kolo se příliš vyjadřovat nechce: "Libora Lukáše znám delší dobu než kandidáta Patrika Kunčara, ale v tomto směru bych si ráda zachovala neutralitu. Nebudu se nijak vyjadřovat. Nechci se přiklánět ani k jednomu ze zvolených kandidátů. Oběma moc gratuluji," uvedla.

Jiří Remeš, Strana svobodných občanů

S výsledkem voleb je především spokojený v Otrokovicích, kde získal téměř deset procent hlasů. Na základě toho doufal, že i celkový výsledek se přehoupne přes šest procent. Tak se ale nestalo. "Získal jsem jenom 2,3 procenta," informoval Jiří Remeš. Překvapený je zejména celkovou volební účastí. Odhadoval totiž, že k urnám přijde pod dvacet procent lidí, skutečnost ale byla o něco málo vyšší. On sám ve druhém kole senátních voleb bude údajně preferovat Libora Lukáše z ČSSD.

Milena Kovaříková Česká strana sociálně demokratická

S výsledkem voleb spokojena není, rozhodnutí voličů však respektuje. Vítězným kandidátům prý také osobně vyřídila gratulace. "Nemám sice radost, že jsem neprošla jen o pouhých sedmadevadesát hlasů. Výsledek ale respektuji," vyjádřila se k volbám Milena Kovaříková. Neúspěch vnímá tak, že jí není souzeno odejít za prací do Prahy. "Osud mi naznačuje, že mám zůstat v regionu," řekla Milena Kovaříková. Ve druhém kole senátních voleb se voliči podle jejích slov mají rozhodovat podle svého svědomí.

Vyšlo také v: Slovácký deník; Valašský deník; Zlínský deník
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Roman.Kucera
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“