Nový pirát?

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
pepim
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Student phd
Dostal poděkování: 6 poděkování

Nový pirát?

Příspěvek od pepim » 06 led 2014, 17:11

Ahoj,

Jsem Pepa Vavřina.
Jsem studentem FEL ČVUT jako doktorand na katedře obvodů, kde se zabývám řečí dětí postižených vývojovou dysfázií (opožděný vývoj řeči).
Ve svém zbylém čase dělám webové stránky jako jednatel malé společnosti baoweb s.r.o.

Pirátem bych se chtěl stát, protože mě velmi oslovují témata, která tato strana otvírá a mluví o svobodě a soukromí trošku jinak než jak ji vidí naše demokratická společnost velkých koroporací. Velmi mě také zaujímá kauza Edwarda Snowdena, která mě přesvědčila o tom, že aktivní podílení na společnosti má význam a tedy přidat se k pirátům je to správné rozhodnutí.

S pozdravem,
Pepa Vavřina
Tito uživatelé poděkovali autorovi pepim za příspěvky (celkem 6):
Roman.Kucera, David Kral, Ondrej.Marek, Jakub.Michalek, Lydie.Bartosova, Ondrej.Profant

Ondrej.Marek
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: IT administrátor/tiskař
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1435 poděkování

Re: Nový pirát?

Příspěvek od Ondrej.Marek » 08 led 2014, 10:21

Ahoj,
přijímání členů probíhá zpravidla na schůzi KS, které se koná pravidelně jednou měsíčně poslední čtvrtek v měsíci. Nejbližší následující mimořádná schůze bude 15.1. (kde ale bude prioritně jiná agenda a je možné, že nevyzbyde čas) a další pak ten poslední čtvrtek 30.1. kde bude čas a klid na přijímání. Obojí v klubu Signal na Žižkově (Koněvova) od 19:00. Doraz tedy jak budeš moci a rádi tě poznáme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Marek za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Tobias.Esner
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“