senátorský pirátský víkend 4.1.2013 - kdo byl?

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Petr.Stehlik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1780
Registrován: 25 srp 2009, 15:30
Profese: všeuměl
Bydliště: Zlín
Dal poděkování: 686 poděkování
Dostal poděkování: 1712 poděkování

senátorský pirátský víkend 4.1.2013 - kdo byl?

Příspěvek od Petr.Stehlik »

Ahoj,

v pátek večer mi volal doprostřed nákupu potravy na víkend pirátský předseda Ivan, že náš kraj je <píp> a že tu nemáme ani jednoho piráta s tiskárnou, kterého by náš předseda Jakub Stacke znal a který by dokázal vytisknout nepostradatelné plakáty. Z telefonátu jsem pochopil, že se tento víkend sjeli piráti z celé republiky pomoci nám s propagací našeho senátora Luďka. Netušil jsem, že se taková akce chystá, protože fórum moc nečtu, navíc jsem měl na víkend domluvené nějaké větší rodinné akce, takže jsem s pirátskou agitací neměl šanci pomoci. Zvládl jsem akorát vytisknout těch klíčových padesát papírů.

No a teď mi prosímvás (hlavně PKS Zlín) řekněte, jak je možné, že nám sem přijedou lidé až z Ústí nad Labem nebo odkud pomáhat, a my tu o tom v krajském fóru nemáme ani řádeček. Kde se domlouvali zlínští krajští piráti na tuhle akci? To už jde všechno mimo fórum, po telefonech, a mně jste ohleduplně nezavolali, protože víte, že toho mám moc? Anebo nedejbože se to v našem kraji tak trochu zapomnělo zorganizovat jakkoliv a ti naši noví mladí nadšení členi, které jsme minulé měsíce přijali, zůstali sedět doma a neměli šanci pomoci s Luďkovou propagací?

Byl tento víkend vůbec někdo ze Zlínského kraje v ulicích a potkal se třeba s Ivanem, Mikulášem a dalšími piráty z Čech, nebo jsme to na nich celé nechali a zůstali sedět doma? Věděl o tom třeba Zbyněk, který je v Okamurově obvodu (jestli se nepletu)? Ten přece taky má tiskárnu, a mohl mít i trochu volného času. Co je tohle sakryš za organizaci - nejdřív si vymyslet vlastního senátora a pak ho nechat na holičkách? Jakube?!?

Petr
Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

Re: senátorský pirátský víkend 4.1.2013 - kdo byl?

Příspěvek od Michal.Havranek »

Petře odpovím ti tak trošku i já, jako předseda ULK
Založil jsem na fóru vlákno, kde jsem naše členy odkázal na Ivanovo vlákno a celé jsem to ještě postnul do žatecké skupiny na FB a chytlo se to. Kdo jiný by měl sledovat dění ve straně než krajské předsednictvo ? chce nechca zvolili mne a tak to mizerný fórum musím sledovat.
BTW o té kampaní jednalo RP, tuším že 18.12.2014.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: senátorský pirátský víkend 4.1.2013 - kdo byl?

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Měl jsem trošku problém s pirátským fórem, který už je vyřešen, takže se propagace této akce trošku opomněla díky mé neinformovanosti. Ze Vsetína jsme tam byly 2 lidi... Akce snad dopadla na naše možnosti díky pomoci Prahy, Žatce a Ostravy bych řekl úspěšně (ostatní to možná vidí jinak, protože to mají jak porovnávat).
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: senátorský pirátský víkend 4.1.2013 - kdo byl?

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Nezakladejme o tom vlákno a pojďme se potkat. Informace o tom vysela na fóru cca týden předem a to že nečteš fórum je tvůj problém. Jelikož se jedná o hlavní komunikacni kanál Pirátů tak nevím kde jinde by se informace meli sdílet. Já se samozřejmě účastnil, jediný člen PKS který se mi ozval byl Pavel, který měl rodinné povinnosti a neúčastnil se, ale o akci věděl.
K tisku: někdo nemá čas někdo nemá tiskárnu...
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Petr.Stehlik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1780
Registrován: 25 srp 2009, 15:30
Profese: všeuměl
Bydliště: Zlín
Dal poděkování: 686 poděkování
Dostal poděkování: 1712 poděkování

Re: senátorský pirátský víkend 4.1.2013 - kdo byl?

Příspěvek od Petr.Stehlik »

Jakub Stacke píše:Informace o tom vysela na fóru cca týden předem
To není pravda. V našem zlínském fóru, o kterém jsem jasně v prvním příspěvku psal, není za poslední měsíc vůbec žádné vlákno týkající se senátorské kampaně.
Jakub Stacke píše:a to že nečteš fórum je tvůj problém.
tohle vlákno nemá řešit moje problémy, především proto, že žádné nemám.
Jakub Stacke píše:Jelikož se jedná o hlavní komunikacni kanál Pirátů tak nevím kde jinde by se informace meli sdílet.
Právě proto mi tu to vlákno chybělo. Od začátku učíme zlínské členy, že i když fórum nemají čas číst denně, tak ať si ve zlínském fóru zatrhnou "Sledovat toto fórum" a důležité věci jim pak přijdou mailem do schránky. No a v tomto případě velké krajské akce nikomu nic nepřišlo.
Jakub Stacke píše:Já se samozřejmě účastnil, jediný člen PKS který se mi ozval byl Pavel, který měl rodinné povinnosti a neúčastnil se, ale o akci věděl.
Nechtěl jsem po PKS, aby se účastnilo, ale aby to organizovalo.
Jakub Stacke píše:K tisku: někdo nemá čas někdo nemá tiskárnu...
Tato narážka je zcela mimo mísu. Nevyčítal jsem ti, že nemáš tiskárnu, ale že jsi nezkusil oslovit ostatní, že ta Ivanova prosba u tebe zůstala jak v trezoru. Co nemůžeš udělat sám, s tím oslov PKS a KS. Nebo dokonce se vším oslov PKS a KS a nic nedělej sám, abys měl čas dál to řídit.

Dlužno dodat, že jsem byl předsedou skoro 4 roky, ale taky jsem nezvládal delegovat úkoly, protože jsem s tím nechtěl nikoho otravovat. Zpětně to vidím jako špatný styl. Kdybych od začátku všechno poctivě rozděloval mezi ostatní, mohly se dít věci úplně jinak :-)
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: senátorský pirátský víkend 4.1.2013 - kdo byl?

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Jedno vlákno bylo ve vnitrostátné diskuzi, další v MO. Už na začátku kdy se rozhodlo o Ludkově kandidatuře, jsme se dohodli že se co nejvíc věcí budeme řešit mimo fórum ks, kvůli viditelnosti pro mnohé kteri se chtěli zúčastnit. Takže jsem nechtěl duplikovat.
Prostě Stacke
77nula157333
Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: senátorský pirátský víkend 4.1.2013 - kdo byl?

Příspěvek od Janek.Wagner »

Petr Stehlik píše:No a teď mi prosímvás (hlavně PKS Zlín) řekněte, jak je možné, že nám sem přijedou lidé až z Ústí nad Labem nebo odkud pomáhat, a my tu o tom v krajském fóru nemáme ani řádeček. Kde se domlouvali zlínští krajští piráti na tuhle akci?
V došlých zprávách mám
Celostátní podpora senátních voleb ve Zlíně (3.1.-5.1. 2014)
Odesláno: 29 pro 2013, 14:59
Od: Ivan Bartos
Komu: KS Kralovehradecky kraj KS Praha KS Moravskoslezsky kraj KS Pardubicky kraj KS Jihomoravsky kraj KS Vysocina KS Olomoucky kraj KS Zlinsky kraj KS Jihocesky kraj KS Liberecky kraj KS Ustecky kraj KS Karlovarsky kraj KS Plzensky kraj KS Stredocesky kraj
Uživatelský avatar
Petr.Stehlik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1780
Registrován: 25 srp 2009, 15:30
Profese: všeuměl
Bydliště: Zlín
Dal poděkování: 686 poděkování
Dostal poděkování: 1712 poděkování

Re: senátorský pirátský víkend 4.1.2013 - kdo byl?

Příspěvek od Petr.Stehlik »

Děkuji, už jsem plně přesvědčen, že informace byly rozeslány včas a komunikační kanály byly určeny správně, takže o senátorské kampani a její organizaci všichni předem věděli. Krajské fórum si necháme na čistě krajské záležitosti.
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: senátorský pirátský víkend 4.1.2013 - kdo byl?

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Buďte v poho. Poučme se, že nejsou žádné nedůležité volby a sdílení informací musí být vždy základem jakékoliv naší činnosti. Prostě step one, i kdyby SPAM!
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Zlínský kraj“