Krystof Koci

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Krys4
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Recepční
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Krystof Koci

Příspěvek od Krys4 » 07 pro 2013, 22:52

Dobry den,
Jmenuji se Krystof Koci je mi 24let, jsem z Prahy a chtel bych se tat clenem Piratske strany. Mam pro to mnoho duvodu. Nefunkcnost statnich organu. Nerikam, ze nic nefunguje, ale je tu jeste mnoho co zlepsit.
Nelibi se mi cinnost nekterych politiku ve vlade. Politici by meli byt moralnim zobrazenim naroda. Vetsina tech, ktere mm tu cest vidat v mediich, popripade na zaznamu s poslanecke snemovny, mi prijdou amoralni. Jsou v politice kvuli svemu osobnimu prospecharstvi a stavi sve zjmi na zajmu spolecnosti.
Nelibi se mi s=dosavadni smerovani satu. Nechci byt zadny pro-americky, pro-rusky, pro-evropsky. Nejprve aby clovek mohl zacit premyslet pro jaky vetsi smysl se ma nadchnout, musi si uklidit pred svym vlastnim prahem.

Je tezke popsat sam sebe nekomu, kdo me nezna. Myslim si, ze jsem vstricny, komuniktivni, se slusnym vystupovanim. Nebojim se organizovat ruzne veci, udlosti. Citim se byt vudcim typem, ale jen do te miry, abych svym jednanim neohrozoval ci neublizoval svemu okoli.
Bavi me muzika, jakekoli zanry, snazim se delat DJe, spis konicek. Bavi me filosofie a sledovani politicke sceny. Pred tim, nez zacnu neco kritizovat, snazim se srovnat pro a proti. Jakmile se snazim zastavat nejaky nazor, nejprve si ho snazim vyvratit, aby me muj souper nezaskocil. Jsem pocitivni typ a zstavam heslo "na kazdem negtivu se da najit nejake pozitivum."
Ve skole jsem byl v debatnim krouzku. Dokonce jsem skolu i reprezentoval. Mam za sebou jeden rok v Ceskych Budejovicich na fakulte prirodovedy. Obor pece o zivotni prostredi. Dale dva roky na Metropoolitni univerzite Praha, obor mezinarodni vztahy. Od teto skoly me odradil pristup spoluzaku a nektere nekale praktiky.
Tento rok se pripravuji na dalkove studium zurnalistiky.
Pracoval jsem nekolik let v hotelech a hostelech. Od petihvezd az po ty nejvetsi spiny. Potkal jsem se s mnoha zajimavymi, i mne nevyhovujiimi, lidmi. Umim plynne anglicky, domluvim se nemecky a mam zaklady spanelstiny.
Myslim si, ze bych byl prinosem pro Piratskou stranu a zaroven ona pro me. Nazorove jste memu srdci velmi blizko. Mam komunikativni sklony a nebojim se vystupovat. Myslim si, ze prave pres piratskou stranu se da v tomto state neco zmenit. A to k lepsimu.

Ahoj,
Krystof Koci

P.S. Vypada to, jako kdyby to psal "nejakej nudnej patron", nenechte se osalit, ja bych se tkto prezentoval kazdemu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Krys4 za příspěvky (celkem 7):
Roman.Kucera, Filip.Krska, Frantisek Kounovsky, David Kral, Jan Cermak, Tobias.Esner, Nela.Moudra

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9500 poděkování
Dostal poděkování: 17084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krystof Koci

Příspěvek od Roman.Kucera » 07 pro 2013, 23:18

Ahoj. Rádi se s tebou potkáme na schůzi, nebo na schůzi předsednictva. Bohožel v tuto chvíli nevíme termín ani jedné z těchto událostí. Budeme vás všechny informovat.
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Tomas.Klapka
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1707 poděkování
Dostal poděkování: 3283 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas.Klapka » 07 pro 2013, 23:45

Ahoj a vítej,
jen přihodím svůj názor na ty politiky :) Politik nemusí být přímo morální (a nebo odborník), ale měl by to být profesionální zástupce svých voličů.
Pokud bude ten zástupce odrazovat jejich morální hodnoty, pak je to naprosto v pořádku :) Není to selhání politika, ale jeho voličů.
V každém případě každý morálku chápeme trochu jinak a chybovat je lidské, takže je lepší se smířit s tím, že politici jsou amorální a dělají chyby.
Proto je důležité nastavit systém tak, aby se jejich amorálnost a chyby nemohly moc projevovat.
Čím otevřenější politika a komunikace zástupců se svými voliči, tím lépe, a o to se vlastně snažíme :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvek:
Krys4
datový mirror pirátských systémů (pirati.info)

mail/jabber (tomas@klapka.cz) OFFTOPICnebo mě kontaktujte přes Signal (72460801jedna)

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 5005 poděkování
Dostal poděkování: 3751 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 27 led 2014, 09:14

Je Tvuj zajem jeste aktualni?
pokud ano, prid na schuzi 30.1.2014 (čtvrtek) v klubu Signal v Koněvově ulici na Žižkově. Začátek v 19:00 ;-)
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 5005 poděkování
Dostal poděkování: 3751 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 28 úno 2014, 21:30

778 7O2 713,