Jiří Kovalčík

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Jiri.Kovalcik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7
Registrován: 10 lis 2013, 19:03
Profese: Tattoo artist
Dostal poděkování: 5 poděkování

Jiří Kovalčík

Příspěvek od Jiri.Kovalcik »

Jmenuju se Jiří Kovalčík , je mi 35 let , žiju v Jablůnce , okres Vsetín . Živím se jako Osvč , konkrétně jako Tatér , ve svém vlastním tattoo studiu . Ke vstupu do P.S. mě vede hlavně nespokojenost se spůsobem řízení Českého Státu vládou stavící na principu vytváření " zlodějských " pravolevých koalic . Čímž dochází k úplné absenci opozice , coby kontrolního prvku ... Pirátskou stranu považuju za možný nástroj změny , a oživení téměř 25 let hnijích základních prvků demokracie v ČR ...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Kovalcik za příspěvky (celkem 5):
Petr.Bajgar, Martin.Svadlenka, Martin.Smida, Devilkin, Roman.Kucera
Devilkin
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 511
Registrován: 22 čer 2009, 18:11
Profese: IT
Dal poděkování: 1320 poděkování
Dostal poděkování: 778 poděkování

Re: Jiří Kovalčík

Příspěvek od Devilkin »

Kovis13 píše:Jmenuju se Jiří Kovalčík , je mi 35 let , žiju v Jablůnce , okres Vsetín . Živím se jako Osvč , konkrétně jako Tatér , ve svém vlastním tattoo studiu . Ke vstupu do P.S. mě vede hlavně nespokojenost se spůsobem řízení Českého Státu vládou stavící na principu vytváření " zlodějských " pravolevých koalic . Čímž dochází k úplné absenci opozice , coby kontrolního prvku ... Pirátskou stranu považuju za možný nástroj změny , a oživení téměř 25 let hnijích základních prvků demokracie v ČR ...
Ahoj,
nevím proč ještě nikdo neodpověděl, tak snad jen zběžně.

1.Děkujeme za zájem o Pirátskou stranu
2.Doporučuji přečíst Úvod do Pirátské strany pro nováčky
3.Doporučuji se zaregistrovat jako registrovaný příznivce. Dává to okamžitě větší možnosti na fóru. Registrace příznivců. Mně třeba zatím status RegP stačí. Hlavní nevýhoda je v tom, že není možnost podílet se na hlasování o stranických záležitostech.
4.Sletuj Zlínskou část fóra, kde bude oznámený další sraz Zlíňáků zlinsky-kraj-f82/

Kdyby něco nebylo jasné, klidně se obrať na mě, nebo na kohokoli ze Zlínských Pirátů. Určitě rádi poradíme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Devilkin za příspěvky (celkem 2):
Roman.Kucera, Martin.Svadlenka
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1840
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 3012 poděkování
Dostal poděkování: 1644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiří Kovalčík

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

S Jirkou už jsme se potkali u Zelenáče a je v kontaktu i s Jakubem.
Díky moc, Martine.
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“