Luboš Hero - odloženo

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Vysočina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Lubos.Hero
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 17
Registrován: 15 lis 2013, 22:20
Profese: Nezaměstnaný
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Luboš Hero - odloženo

Příspěvek od Lubos.Hero »

Dobrý den,jmenuji se Luboš Hero a jsem z Vysočiny.Je mi 42 let a jsem Monter suchých staveb.Jsem na půl Róm a chci pomoci řešit a vyřešit problém z nepřízpusobivýmy občany.Nemám rád protěžováni jedné části občanů na úkor druhé.Ale na druhou stranu bych rád pomohl se začleňováním romského obyvatelstva do majority.Dnešní programy a akce jež mají pomoci k začleňováním Rómům jsem scela scesné a mají opační průběh a jen vyvolávají nenávist majoritní společnosti k Rómům.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubos.Hero za příspěvky (celkem 6):
Michaela.Vodova, Mikulas.Peksa, Roman.Kucera, Filip.Krska, anonym2064, Tomas.Klapka
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Vztup do členské základny

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Luboš Hero píše:Dobrý den,jmenuji se Luboš Hero a jsem z Vysočiny.Je mi 42 let a jsem Monter suchých staveb.Jsem na půl Róm a chci pomoci řešit a vyřešit problém z nepřízpusobivýmy občany.Nemám rád protěžováni jedné části občanů na úkor druhé.Ale na druhou stranu bych rád pomohl se začleňováním romského obyvatelstva do majority.Dnešní programy a akce jež mají pomoci k začleňováním Rómům jsem scela scesné a mají opační průběh a jen vyvolávají nenávist majoritní společnosti k Rómům.
Rád Tě tu vidím :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvek:
Filip.Krska
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Filip.Krska
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 2881
Registrován: 03 črc 2009, 13:10
Profese: Ing-principál produktových zážitků FLOSS
Bydliště: Třebíč, Kubišova 1169/3
Dal poděkování: 22584 poděkování
Dostal poděkování: 3334 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vztup do členské základny

Příspěvek od Filip.Krska »

Ahoj Luboši,

díky za zájem o nalodění.

Členem se můžeš stát tak, že se nejprve setkáme osobně .. ty a předsednictvo kraje, třeba na schůzi. Nyní se bude jednat o tom, kdy schůze bude. Sám se můžeš do plánování zapojit, nebo prostě jen vlákno sledovat.

Na místě vyplníš písemnou přihlášku.

Mezi registrovanými příznivci kraje (RegP Vysočina) už jsi, takže budeš mít přehled o dění a konání schůzí (předsednictvo posílá informační emaily). Získáváš tím i plný přístup do různých částí fóra.

Kdybys měl jakékoliv dotazy, ptej se treba tady.

Pokud máš chuť, můžeš si zkrátit čekání prohlédnutím důležitých stránek: Aarrr!

Filip
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Krska za příspěvek:
Tomas.Klapka
Evangelista Festivalu svobodných filmů

Jabber status: Obrázek :: Git :: libre.fm :: ♡ Copyheart
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vztup do členské základny

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Skvělý! Díky ti za chuť nalodit se... Filip tě jistě dobře provede, snad se uvidíme v pátek 6.12 v Pacově. ;) Ahoj (kdyby jsi něco potřeboval, piš) ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Tomas.Klapka
Uživatelský avatar
Lubos.Hero
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 17
Registrován: 15 lis 2013, 22:20
Profese: Nezaměstnaný
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Luboš Hero

Příspěvek od Lubos.Hero »

Dobrý den,přemýšlel jsem o členství ve straně Piráti celou noc a rozhodl jsem se že raději zůstanu Vašim příznivce a to z důvodu mé barvy pleti a mé nedostatečné inteligence.Nechci poškodit dobré jméno strany.
I tak Vám chci pomáhat a býti nápomocný.Mé vzdělání je pouze základní a to by ve straně nepůsobilo pozitivně.Jsem Róm a dnešní nepřátelské tendence ve společnosti proti Romum by také mohlo poškodit dobré jméno Pirátů.Tak se omlouvám ale takové jsou mé důvody a mé rozhodnutí.
S pozdravem Luboš Hero.
http://hero.blog.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Michal.Havranek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2055
Registrován: 21 úno 2012, 19:27
Profese: xxx
Dal poděkování: 1156 poděkování
Dostal poděkování: 2237 poděkování

Re: Oznámení

Příspěvek od Michal.Havranek »

Luboš Hero píše:Dobrý den,přemýšlel jsem o členství ve straně Piráti celou noc a rozhodl jsem se že raději zůstanu Vašim příznivce a to z důvodu mé barvy pleti a mé nedostatečné inteligence.Nechci poškodit dobré jméno strany.
I tak Vám chci pomáhat a býti nápomocný.Mé vzdělání je pouze základní a to by ve straně nepůsobilo pozitivně.Jsem Róm a dnešní nepřátelské tendence ve společnosti proti Romum by také mohlo poškodit dobré jméno Pirátů.Tak se omlouvám ale takové jsou mé důvody a mé rozhodnutí.
S pozdravem Luboš Hero.
http://hero.blog.idnes.cz/
Zdravím, sice nejsem členem Vysočiny, ale dovolím si do tohoto vstoupit. Barva pleti nám nevadí, i já tady na severu Čech přesvědčuji Romy k členství a s mnoha spolupracujeme. Dokonce za nás kandidoval Štefan Horvát z Duchcova (http://www.pirati.cz/lide/stefan_horvat). A o inteligenci také nejde, vážíme si všech lidí co nám chtějí pomoci. rozhodně si nemyslí, že by jste poškozoval právě tímto dobré jméno strany. Můj kolega v krajském sdružení má také základní vzdělání a je planým a vysoce funkčním členem. Piráti nikdy nehleděli na barvu kůže nebo etnickou příslušnost. Takže tyto důvody nejsou zrovna to co by Vás mělo odradit od vstupu :) (tím by byl například nesouhlas s většinou programových bodů).
To že jste Róm nikdo řešit nebude, budou se řešit jen Vaše činy v rámci Pirátů :)
Ještě si to rozmyslete.
Věřím, že Míša Vodová by odpověděla v podobném duchu.

navrhuji Vám spíše zajít na nějakou schůzi Vysočiny a promluvit si s místními. A pak se teprve rozhodovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Havranek za příspěvky (celkem 4):
Filip.Krska, Jan.Widerlechner, Lubos.Hero, Tomas.Klapka
Uživatelský avatar
Filip.Krska
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 2881
Registrován: 03 črc 2009, 13:10
Profese: Ing-principál produktových zážitků FLOSS
Bydliště: Třebíč, Kubišova 1169/3
Dal poděkování: 22584 poděkování
Dostal poděkování: 3334 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oznámení

Příspěvek od Filip.Krska »

Presne tak, jsi srdecne zvan na setkani 6.12. v 18:00 v Pacove

https://dudle.inf.tu-dresden.de/schuze_vys/

nebo, pokud ti zrovna ten termin nevyjde, tak se domluvime na osobnim setkani kdykoli jiny. Predsudky a strachy stranou :).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Krska za příspěvky (celkem 3):
Lubos.Hero, Tomas.Klapka, Michal.Havranek
Evangelista Festivalu svobodných filmů

Jabber status: Obrázek :: Git :: libre.fm :: ♡ Copyheart
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Oznámení

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Luboš Hero píše:Dobrý den,přemýšlel jsem o členství ve straně Piráti celou noc a rozhodl jsem se že raději zůstanu Vašim příznivce a to z důvodu mé barvy pleti a mé nedostatečné inteligence.Nechci poškodit dobré jméno strany.
I tak Vám chci pomáhat a býti nápomocný.Mé vzdělání je pouze základní a to by ve straně nepůsobilo pozitivně.Jsem Róm a dnešní nepřátelské tendence ve společnosti proti Romum by také mohlo poškodit dobré jméno Pirátů.Tak se omlouvám ale takové jsou mé důvody a mé rozhodnutí.
S pozdravem Luboš Hero.
http://hero.blog.idnes.cz/
Luboši, dobré jméno strany by poškodilo, kdybychom Tě kvůli barvě pleti vyhodili. S takovouhle stranou bych fakt nechtěl mít nic společného. Naopak jsem rád, že se k Pirátům hlásí i Romové resp. manuálně pracující. A za mě asi takto - pokud s tím má někdo problém, ať Piráty nevolí. Fakt nemusíme shánět hlasy za každou cenu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 4):
Tomas.Klapka, Filip.Krska, Michaela.Vodova, Roman.Zak
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Uživatelský avatar
Milan.Muller
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 409
Registrován: 25 říj 2009, 09:32
Profese: osvč řidič
Bydliště: jihozápad středních čech
Dal poděkování: 1766 poděkování
Dostal poděkování: 586 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oznámení

Příspěvek od Milan.Muller »

je to škoda,ale respektuji tvé rozhodnutí,na pirátské lodi je potřeba pestrá posádka nezávislých osobností kde každý umí něco jiného ,pochází či je součástí specifického prostředí, čímž tak může doplnovat mozaiku ,kde každý střípek se svým originálním odleskem je nepostradatelný pro vyznění celku.taky nejsem nějaký intelektuál,podstatnou část života jsem se živil prací manuální a nestydím se být zde mezi otitulovanými inženýry.dosažené vzdělání v současném školském systému není přímo ůměrné inteligenci,natož pak empatii.často jde jen o schopnost memorování a přizpůsobení se systému.v podmínkách,které ti osud pochystal se to snad ani nedá .
osobně jsem pro co nejširší záběr do všech vrstev společnosti,subkultur a etnických či jinných skupin.držím palce i v osobním životě a myslím si že třeba jednou se stejně nalodíš jako člen 8-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Muller za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Mikulas.Peksa, Roman.Zak
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Luboš Hero

Příspěvek od Michaela.Vodova »

odloženo, v případě potřeby lze odemknout a pokračovat v diskuzi
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“