Michal Wagner usiluje o přijetí do KS OLK

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Olomoucky kraj, Odbor - personalni

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Roman.Kummel
Člen KS Olomoucký kraj
Profese: IT administrator
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 173 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michal Wagner usiluje o přijetí do KS OLK

Příspěvek od Roman.Kummel » 26 lis 2013, 10:24

BTW: Byl MW ze strany vyloučen? Pokud ano, tak opravdu nevím, o čem se tu bavíme, když stanovy nepřipouští, aby se takový člen mohl o členství opět ucházet.

Martin.Svadlenka
Místní předsednictvo
Profese: elektromechanik
Dal poděkování: 2489 poděkování
Dostal poděkování: 1394 poděkování

Příspěvek od Martin.Svadlenka » 26 lis 2013, 10:42

Nebyl vyloučen, členství ukončil sám. Následně však jako regp udělal sérii excesů, kvůli nimž RP rozhodlo, jak rozhodlo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvky (celkem 2):
Roman.Kummel, Martin.Smida
Aktivista hnutí za pravdu o 11. září 2001,
pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!"
"Ostatně soudím, že OSA musí být zničena."

Tomas.Klapka
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1707 poděkování
Dostal poděkování: 3292 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas.Klapka » 26 lis 2013, 11:18

Ivo Vasicek píše:
Tomas Klapka píše: politikaření, taktizování, soupeření? tak to si dovolil už fakt moc :) lol obviňujeme se tu z politikaření, taktizování a soupeření :D
To patří naprosto ke všem hierarchickým strukturám; toho se nezbavíš. Jedině tím, že se od toho sám odprostíš a nebudeš to potřebovat, a k tomu máme ještě daleko.
Může se ozvat kdokoliv, koho Michal Wagner ovlivnil tak, že to vyvolalo nenávist vůči někomu jinému, než je Michal Wagner?
Piráti často stojí na křižovatce, kde si musí vybrat mezi dvěma cestami, kde jedna vede k cíli pomocí restrikcí a druhá pomocí informování všech.
Nikomu nebráním v uvedených aktivitách i když je považuji za zcela kontraproduktivní. Já rozhodně nemám zapotřebí s někým uvnitř strany soupeřit, a myslím, že je nás tu takových celá řada. Samozřejmě jsou tu i agilní soutěživci a je to jejich věc. Nicméně v pojetí MW bych řekl, že mu kromě těch "hrátek" o nic jiného nejde (i když mi říkal, že chce legalizaci, což asi chce).
Co se týče personálií vycházím ze zkušenosti v JMk, kdy se snažil MW vytvářet dojem, že "má své lidi", takže to vy výsledku vypadalo, že některé lidi řídí nebo jedná ve shodě s nimi (což dotyční třeba ani netušili). A vymýšlí a organizuje různé postupy jak hlasovat atp. (pozn. asi mu nic z toho nevyšlo, ale zůstala pachuť těch snah typu ..odvoláme toho a toho, potom zvolíme toho a toho a ten potom bude hlasovat pro nás)mě)...OFFTOPICsám jsem byl svědkem jak o některých lidech mluvil jako o svých loutkách, což mi už v tom okamžiku připadalo jako tlachání a snaha předvádět se)
Nemyslím si, že by to myslel zle. On nás zřejmě pojímá jako nějaké prostředí pro LARP.
Vydržet se dá všechno, ale musíš mít na takové hraní čas a chuť. Já si takto hrát nechci, já chci měnit zákony. K tomu nepotřebuji ve straně s nikým soupeřit.
Můžeš to brát jako přípravu na vyšší politiku, tam se s náma srát nebudou a takovej manipulátor ve straně je dobrej i právě pro to, abychom se naučili takové okamžitě poznat i jinde. Vyhrůžek si jistě ještě užijeme a Michal tu svojí funkci psychologické přípravy členské základny plní.
Soupeření je přirozené a nezbavíš se ho tím, že někoho nepřijmeš, nebo se někoho zbavíš - a i to je soupeření, taktizování a politikaření, i když si to neuvědomuješ. Musel bys prostě vykopat většinu členů strany, protože všichni soupeří, včetně i teď mě, když kandiduji na vedoucího PO, a postavil jsem se tím proti Jindřichovi, protože mám prostě jiný názor. I tento můj post je taktizováním, protože je podle mě pro stranu lepší na palubě Wagnera mít, než nemít.

Akorát Michal to dělá svým tak trochu nekalým způsobem, který ale snadno každý prohlédne a dá si na něj pak pozor. Prostě ty jeho manipulace mu u nás nefungujou, protože nejsme takový blbci, abychom se jím nechali ovládat. Vy ale máte strach, že někoho ovládá a nebo odrazuje. Strach.

Jestli tě něco nebaví, tak to nedělej. Nikdo, ani Michal, tě nenutí se jím zabývat. Většina excesů MW vzniká tím, že mu dáváte pozornost a snažíte se ho vyštípat a tím jen přiléváte oleje do ohně, protože je prostě takovej, tak na to reaguje dalším trolením a vyhrůžkama. Sere mě, že nevidíte, jak jste ho v RP vyprovokovali. Já nepopírám, že to je rušivej element, ale koho může rušit rušivej element, když ví, že to je rušivej element, kterému nemám věnovat pozornost? Napadá mě bohužel jen odpověď, která by mohla někoho urazit.

Prokazujete tím neschopnost filtrovat hovna a zapomínáte na to, že každá špatná vlastnost člověka je součástí komplexní povahy člověka a že špatné vlastnosti vycházejí z těch dobrých a naopak.

Aby bylo jasno, tak jsem ho párkrát potkal osobně na CF nebo na lodi a nikdy jsem neměl moc času si s ním víc pokecat, na netu jsem s ním občas prohodil pár slov převážně kolem aktivit pro skupinu PL, takže opravdu nejsem jeho loutka, ani mě nijak nemanipuluje.

Zabránit vám v nepřijetí nemůžu, ale cítím potřebu se svým názorem bít za každého člověka, kterého chce od nás kdokoliv vyhodit nebo se ho jakkoliv zbavit, nebo jej nepřijmout. Stejně tak se stavím proti vyloučení Bajgara nebo budu proti vyloučení kohokoliv jiného.

Raději budu proti manipulacím bojovat informacemi a snahou o objektivitu, což je řešení, které cítím jako pirátštější, než zbavování se lidí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Klapka za příspěvky (celkem 3):
Ivo.Vasicek, Martin.Smida, Dominika.Michailidu
datový mirror pirátských systémů (pirati.info)

mail/jabber (tomas@klapka.cz) OFFTOPICnebo mě kontaktujte přes Signal (72460801jedna)

Ivo.Vasicek
Krajské předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 10566 poděkování
Dostal poděkování: 11108 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 26 lis 2013, 11:32

Tomáši ok. Je tu však problém okolí (zájemci o členství, sympatizanti) a ti nás posuzují dle našich viditelných výstupů. A ty Michalovy posty včetně reagujících nás prokazatelně poškozovaly. Tady nejde o nějaký strach, ale o to, že nechci (a tady i za RP myslíme) aby si někdo mohl myslet, že jsme jako MW, že je to pirátský standard. Považuji za důležité informovat že je to úlet a že se od takového člověka a postů distancujeme. Rozhodně jsem proti banu. Mě tehdy (i teď) jde o ten distanc od těch projevů a pod.. Ať si klidně nadává a obviňuje, ale ať si z toho nemůže vyvodit, že je jedním z nás.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 3):
Jindrich.Bartek, Helena Jarolimkova, Lenka.Wagnerova
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Martin.Shanil
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Profese: eshop + prodejna
Dal poděkování: 9135 poděkování
Dostal poděkování: 9154 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin.Shanil » 26 lis 2013, 11:37

Tomas Klapka píše: --
Zabránit vám v nepřijetí nemůžu, ale cítím potřebu se svým názorem bít za každého člověka, kterého chce od nás kdokoliv vyhodit nebo se ho jakkoliv zbavit, nebo jej nepřijmout. Stejně tak se stavím proti vyloučení Bajgara nebo budu proti vyloučení kohokoliv jiného.

Raději budu proti manipulacím bojovat informacemi a snahou o objektivitu, což je řešení, které cítím jako pirátštější, než zbavování se lidí.
Principy tolerance jsou určitě správné a jsou namístě v momentě, kdy bychom svou netolerancí měli subjektu nějak ublížit. Nepřijetím neodsuzujeme MW k věčnému zatracení, jen ho pro jeho vlastnosti už mezi sebe nechceme z důvodů naprosto zřejmých. Nechceme přijímat každého, jen proto, že jsme tolerantní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 4):
Ivo.Vasicek, Jindrich.Bartek, Milan.Muller, Lenka.Wagnerova

Petr.Kopac
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: Software engineer
Dal poděkování: 5456 poděkování
Dostal poděkování: 3577 poděkování

Příspěvek od Petr.Kopac » 26 lis 2013, 11:41

Tady alespon vidite, co to znamena, kdyz nefunguje Rozhodci komise. Kdyby fungovala a M.Wagnerovi zakazala clenstvi, nemohl by ho prijmout nikdo, ani Frantovo MSko nekde v Horni Dolni. Resite blbosti, misto toho, abyste dohlidli, nebo sami zajistili to, ze organy strany funguji. Kdyz jsem navrhl RK odvolat pro neschopnost (necinnost) a navolit novou, neproslo to o jeden hlas. Podivejte se, co se od te doby v RK stalo - velky kulovy. Timhle stylem proste staci M.Wagnerovi projit si vsechna MSka a oni uz ho nekde prijmou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopac za příspěvky (celkem 2):
Roman.Kummel, Martin.Smida
Softwarový inženýr 5+ let praxe. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu

Tomas Babicky
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Dal poděkování: 848 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas Babicky » 26 lis 2013, 18:10

Milan Muller píše: TO BUDE ZASE DOJETÍ A BREKOTU.VÁNOČNÍ EPIZODY S URAŽENÝMI HRDINY MINULÝCH TÝDNŮ.TV PIRÁT soap story :twisted:
Myslím, že rozklad strany v minulém roce kolem vánoc již nic nepřekoná.

MilanM
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: technik
Dal poděkování: 1089 poděkování
Dostal poděkování: 592 poděkování

Příspěvek od MilanM » 27 lis 2013, 02:56

Chybami se lidé učí.
Moudří lidé se dokáží poučit i z chyb druhých lidí.
Pouze blbec opakuje stejnou chybu stále dokola.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MilanM za příspěvky (celkem 6):
Ivan.Bartos, David Kral, Jiri.Kaderavek.sen, Ivo.Vasicek, Jakub.Stacke, Janek.Wagner
Ani milion těch, co jen mluví, nepřemůže jednoho, který koná.

Dominika.Michailidu
Člen KS Středočeský kraj
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 6971 poděkování
Dostal poděkování: 5663 poděkování

Příspěvek od Dominika.Michailidu » 27 lis 2013, 11:17

MilanM píše:Chybami se lidé učí.
Ale někdo prostě nevnímá přítomnost MW v pirátské straně jako chybu. Tím nechci obhajovat Wagnera, obhajuju naši otevřenou platformu.

OFFTOPICTrochu dementní příklad: Kavárna Slávie byla svého času místo, kde se slízaly různé existence a vyprodukovalo se tam mnoho věcí/ přátelství/ spoluprací a zajímavých výstupů, myslím, právě díky té různorodosti lidí, kteří tam chodili. Pak se z toho udělal hóch podnik a je to víceméně McCafé.. prostě něco za něco.. nejsme přece vodafone, ne? i když se může tvářit jak chce peoplefriendly..
77S 2I 3I 3I

Jakub.Stacke
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Profese: Obchodní cestující
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 808 poděkování

Příspěvek od Jakub.Stacke » 27 lis 2013, 11:39

Dominika Michailidu píše:
MilanM píše:Chybami se lidé učí.
Ale někdo prostě nevnímá přítomnost MW v pirátské straně jako chybu. Tím nechci obhajovat Wagnera, obhajuju naši otevřenou platformu.

OFFTOPICTrochu dementní příklad: Kavárna Slávie byla svého času místo, kde se slízaly různé existence a vyprodukovalo se tam mnoho věcí/ přátelství/ spoluprací a zajímavých výstupů, myslím, právě díky té různorodosti lidí, kteří tam chodili. Pak se z toho udělal hóch podnik a je to víceméně McCafé.. prostě něco za něco.. nejsme přece vodafone, ne? i když se může tvářit jak chce peoplefriendly..

asi tak. Já bych uvedl jako příklad dissent kdy spolu vycházeli Diensbier, Pithart, maoista Uhde, Vondra a zkodejnovaný Magor...
Prostě Stacke
77nula157333

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Olomoucký kraj“