Napsali o nás

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.
Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. Dodržujte prosím jeho pravidla.
Do vnitrostranické diskuse se mohou naši příznivci zapojit, pokud vstoupí do příslušné skupiny registrovaní příznivci.
Odpovědět
Ivan.Bartos
Předseda strany
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4125 poděkování
Dostal poděkování: 15942 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Napsali o nás

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Psal jsem mu a předsednictvu toto:
" Dobrý den,
na základě Vašeho článku na blogu a reakci na email čtenáře jsem našel Váš zapadlý email. Bohužel byla komunikace směrem k Pirátům okolo voleb tak masivní, že mi tento unikl. Piráti podali žalobu k NSS včas, ale tento aspekt jsme v ní neměli. Nevím, zda je možné již podanou žalobu případně rozšířit a zda to vůbec má šanci na nějaký efekt nyní (nejsem právník). Bohužel se osobně nemohu celé věci věnovat. V kopii jsem dal další členy předsednistva. Pokud máte nějaké další návrhy komunikujte je prosím na nás všechny. Díky
S přáním hezkého dne a s omluvou za nezareagování
PhDr. Ivan Bartoš, PhD.
předseda Pirátů"
Původní dopis:
"Dobrý den,
obracím se na Vás s nabídkou možné spolupráce. V těchto volbách nebyl započítán můj přednostní hlas a vím, že to stejné se stalo i pár lidem v mém okolí.
Z principu se tak chci obrátit na Nejvyšší správní soud, nicméně v mém volebním okrsku takové pochybení nemůže ovlivnit výsledky voleb a NSS to shodí ze stolu, nicméně v jiných volebních krajích by takové pochybení vliv mít mohlo a statisticky ta chybovost nebude zanedbatelná a někteří poslanci byli zvoleni skutečně jen o fous. Takto zvolené poslance z jiných volebních krajů však nemohu napadnout (jen přes zneplatnění celých voleb, což by ale asi neuspělo a NSS by dané opět shodil ze stolu).
Nicméně může to za mne udělat politická strana, která v daném kraji kandidovala.
Návrh na neplatnost mám již téměř připraven, pokud máte zájem, můžeme se sejít, probrat to a budu rád, když daný návrh podáte jako strana.
Jde mi o princip, nechci se smířit s tím, že můj hlas se někde ztratí a oni mi řeknou, že by stejně nic nezměnil. Chci se pokusit ukázat, že v některých krajích něco změnit může.
Hezký den,"
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Mikulas.Ferjencik
Vedoucí mediálního odboru
Profese: student
Dal poděkování: 10904 poděkování
Dostal poděkování: 18091 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

http://www.novinky.cz/domaci/319400-s-c ... o-ano.html

Podle ppm factum máme 3.7 % o parník před Zelenými a SSO
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 26436 poděkování
Dostal poděkování: 12692 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Piráti chtějí zrušit výsledky voleb: Byly nedemokratické
http://domaci.eurozpravy.cz/politika/81 ... okraticke/
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Ivan.Bartos
Předseda strany
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4125 poděkování
Dostal poděkování: 15942 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos »

To nebylo moc VS:-)
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Jaroslav.Nemec
Asistent(ka) poslance
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 2868 poděkování
Dostal poděkování: 2041 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Malé strany v Moravskoslezském kraji bobtnají. A chtějí na radnice
Podobně to vidí třeba i předseda krajského sdružení České pirátské strany Lukáš Černohorský. "Kolegové už pro komunální volby sestavují program a bavíme se i o možných kandidátech."

I Pirátům teď přibývají členové. I když - podobně jako u Strany zelených - jde spíš o jednotlivce. "Momentálně se hlásí asi sedm nebo osm lidí," zmiňuje Lukáš Černohorský s tím, že krajská organizace čítá zhruba třicítku členů plus další registrované příznivce.
do PC pro iPad

"Příchod nových členů souvisí často s aktuálním děním. Teď třeba s policejním zátahem vůči growshopům, vůči němuž se Pirátská strana jako jedna z mála vymezila," vysvětluje Černohorský.
V Ostravě, Havířově, Karviné, zřejmě i Kopřivnici. Všude tam chtějí Piráti v komunálních volbách příští rok sestavit kandidátky. A i oni si věří. Sázejí mimo jiné na to, že se k urnám dostane další "várka" mladých voličů, kteří jim hlas dali už na střední škole ve Volbách nanečisto.
http://ostrava.idnes.cz/male-strany-v-m ... zpravy_kol
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Michal Musil @Musil 9h (Novinář a komentátor. Vedoucí přílohy Kavárna v MF DNES a vedoucí newsroomu.)
https://twitter.com/Musil/status/402041979988877312

Predseda piratu Bartos zajimave diskutuje na #CT s italskym kardinalem. Pujde-li to tak dal, pirati vymazou zelene a zasednou v parlamentu.

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Piráti spojí síly s anarchisty a útočí na Dělníky
http://domaci.eurozpravy.cz/spolecnost/ ... a-delniky/

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

V dnešním Právu (černobílé) foto Ivana ze sobotní demo. Jsem mimo scanner, tak nenasdílím.

Odpovědět

Zpět na „Pirátské kauzy“