Schůze Pirátů JMK a jiných 8.11.2013 ????

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze Pirátů JMK a jiných 8.11.2013 ????

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Adam Skorepa píše:OFFTOPICTohle vlákno má také všechno. Už i grammar nazis.
Nemá tam být velké "G"? :?:
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34605
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31564 poděkování
Dostal poděkování: 25690 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze Pirátů JMK a jiných 8.11.2013 ????

Příspěvek od Petr.Vileta »

Jiri Kaderavek píše:I když stačí jeden notebook s kamerou a Google hangout, jestli jsem dobře pochopil možnosti této technologie.
Ano, Google hangout stačí a dokonce umí i automaticky ukládat na Youtube, stačí to tam někde zaškrtnout. Prosil bych o odkaz, pokud to bude streamované. Kvůli této schůzi si dokonce jsem ochotný přivstat :twisted:

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21704
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5197 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze Pirátů JMK a jiných 8.11.2013 ????

Příspěvek od Lukas.Novy »

Kazdy, kdo se zucastnil predevcirem demonstrace a nasadil si masku Guye Fawkese tim vyjadril svuj postoj obhajujici nasili. Just saying...

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze Pirátů JMK a jiných 8.11.2013 ????

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Ale no tak....
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21704
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5197 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze Pirátů JMK a jiných 8.11.2013 ????

Příspěvek od Lukas.Novy »

Byl to terorista? Byl.
Pouzil nasili? Pouzil.
Pouzil vybusniny? Pouzil.
Schvalujeme jeho ciny? Zcela otevrene.

Q.E.D.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Dominika.Michailidu
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 3691
Registrován: 28 črc 2011, 22:13
Profese: výtvarník
Bydliště: Krnsko
Dal poděkování: 8302 poděkování
Dostal poděkování: 6372 poděkování

Re: Schůze Pirátů JMK a jiných 8.11.2013 ????

Příspěvek od Dominika.Michailidu »

Ne všichni máme potřebu chodit v maskách teroristů. Zítra se těším, agresoři

OFFTOPIC[quote="Návštěvník"]Nic ve zlém, přátelé, ale dostala jsem se sem náhodou (když mě kamarád upozornil na vaši fraška diskusi plnou urážek a gramatických chyb) a jsem ráda, že jsem si přečetla, co jsem si přečetla, a jsem si 100% jistá, že vám nikdy nedám hlas. Ani stín hlasu. Možná dokonce přehodnotím své názory a váš lístek hodím do odpadkového koše jako první. Tolik stylistických a gramatických chyb jsem ještě nezažila. Když už neumíte pořádně česky, proč to ukazujete lidem, proboha? Vy chcete dělat politiku a neumíte ani vlastní mateřský jazyk. Netvrdím, že každý musí být lingvistický génius, ale kristepane... Já jsem fyzikální imbecil a nehrnu se pracovat v CERNu. Proč za sebe nenecháte psát někoho, kdo to umí? Vždyť je tristní číst ty vaše hrůzy, spousta z vás neumí napsat ani běžná česká slova, nezná shodu přísudku s podmětem, neumí správně napsat i/y, natož používat čárky v souvětích... Prostě je děs číst tohle fórum a představa, že vás někdo volí, se mi zdá najednou smutná.[/quote]

tak pokud to není fake, je to krásná ukázka toho, jak jsou lidé úplně nacpaný očekáváním a jak do spisovného a učesaného textu nacpat blábol. odpovědí netřeba, návštěvnice má jasno. jen opravím.. stylistické a gramatické chyby se narozdíl od těch životních nedají zažít, jen vidět (možná slyšet). Jako korektorku by vás v tom CERNu jistě brali. My se taky do sněmovny nehrnem všichni. Když neumíte myslet důsledně logicky, proč to vůbec děláte? Copak to má smysl? Kristepane, radši nemyslete vůbec... (dělám si legraci - nebuďte smutná ;) )

Svobodný internet nedáme. Ale vemte si místo něj válku proti drogám.
Me gusta myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Tempus
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 88
Registrován: 06 dub 2011, 19:19
Profese: exotolog
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 183 poděkování

Re: Schůze Pirátů JMK a jiných 8.11.2013 ????

Příspěvek od Tempus »

Vaclav Malek píše:
Adam Skorepa píše:OFFTOPICTohle vlákno má také všechno. Už i grammar nazis.
Nemá tam být velké "G"? :?:
V českém jazyce nepoužíváme anglické uvozovky, ty analfabete.
diskutuji zásadně v podatelnách
anonym53077
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 805
Registrován: 13 čer 2009, 20:51
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 279 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze Pirátů JMK a jiných 8.11.2013 ????

Příspěvek od anonym53077 »

Myslel jsem, že na diskusní forum na okounovi nic nemá, ale vy to tady zabíjíte daleko víc a častěji.
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3191
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3846 poděkování

Re: Schůze Pirátů JMK a jiných 8.11.2013 ????

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Růžový Králíček moderuje:
Kušujte s tím offtopicem, nebo vám to zmoderuju, že se nebudete stačit divit.. #kopač_style :twisted:

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4793
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5606 poděkování

Re: Schůze Pirátů JMK a jiných 8.11.2013 ????

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Kdyz uz jsme se vsichni poplacali po ramenou a mame i tu ochranku, tak asi muzu volne navazat navrhem bodu na porad schuze. Chtel bych probrat, co hodlame udelat pro to, abychom neziskavali (a nasledne ztraceli) nove zajemce o clenstvi na zaklade toho, jak kvetinkove spolu na foru komunikujeme, ci nekomunikujeme - nybrz abychom je ziskavali na zaklade jejich pochopeni nasich nazorovych vychodisek a (opet) jejich nasledneho samostatneho rozhodnuti sirit nazory vyplyvajici z techto vychodisek.

Moc se mi libila Dominicina reakce na ten GN prispevek od Navstevnice. Ackoliv totiz chapu, ze se od politika ocekava spis reakce á la Pavel Moravec a ze onen GN prispevek byl spis volanim o pomoc (AKA flus flus) nez relevantnim nametem k zamysleni, tak si nemyslim, ze je nasi moralni ci jakoukoli jinou povinnosti trpet sikanu od lidi, kteri se dosud nenaucili spravne modulovat svoje pocity do slov. Podobnou vec jsem si uvedomil u Michala Wagnera. Muzu stokrat chapat, z jakeho duvodu a v jakem rozpolozeni mi napsal tu ci onu osklivou vec. Muzu si myslet, ze vola o pomoc, ze trolli nebo ze to tentokrat mysli vazne. Ale predevsim me nikdo nenuti jím sdilene informace prijimat -- pokud to delam, tak je to dobrovolne, a pak mam, co jsem chtel. Je prirozene okoli davat to, co od nas chce. Co takhle na oplatku chtit neco po okoli?

Chtejme nove Piraty, ... kokotu tu mame dost.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“