[z PP-EU] Program Eurovolby

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

Uživatelský avatar
next_ghost
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3239
Registrován: 21 dub 2009, 18:03
Profese: programátor
Dal poděkování: 1433 poděkování
Dostal poděkování: 5131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [z PP-EU] Program Eurovolby

Příspěvek od next_ghost »

Mikulas Peksa píše:Pokud plán A nevyjde a shromáždění bude chtít jet podle Německého návrhu, plán B je pokusit se vyškrtnout z Německého návrhu body 1.4. a 1.11 až 1.17.
Bod 1.14 (pravidla pro obchodní dohody) je IMHO dost zásadní a měl by v programu zůstat. Počítejte s tím, že v kampani do eurovoleb pro nás bude hlavní téma TTIP.
Tito uživatelé poděkovali autorovi next_ghost za příspěvek:
Marek.Necada

Chceš, aby organizace fungovala? Komunikuj!
Česká pirátská strana: Neškodná.

Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7813 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: [z PP-EU] Program Eurovolby

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Z větší části nakonec zůstaly, viz. http://ppeu.net/wiki/doku.php?id=progra ... _programme

Zbytek popravil Švéd, my jsme se nakonec chovali roztomile a zbytečně jsme to necupovali. Nemělo to cenu - všichni chtěli dlouhý a detailní program a ty ostatní části už byly taky srovnatelně detailní. Vzhledem k tomu, že strany si pro vlastní účely můžou vytvořit své zkrácené nebo předělané verze, tento plán vpodstatě pozbyl smysl. OFFTOPICDíky, Markéto, za rozumný přístup, původně jsem si říkal, jestli tam s tímhle přístupem nedostanu přes ústa. :D

Btw. seznam Švédských řezničin, jak ho předložili před konferencí, je zde http://ppeu.net/wiki/doku.php?id=progra ... 2013:pp-se
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Zamčeno

Zpět na „Zahraniční odbor“