Marek Bűrger

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Marek.Burger
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 23 kvě 2011, 17:48
Profese: Elektrikář
Bydliště: Tachov
Dostal poděkování: 6 poděkování

Marek Bűrger

Příspěvek od Marek.Burger »

Čest Piráti!
V listopadu mi bude 19, a už celkem dlouho se zajimam o politiku a hlavně co se týče internetu, autorských práv a podobně. A halvně už mě také štve jak se ve vladě prosazuji blbosti a zbytečné veci, a poslouchat politiky jak se hadají a to už hned po volbách, občas je to až k smíchu. Chtě bych patřit k vám protože jste jediná strana ve kterou mám důveru, při těchto volbách jsem přesvědčil celkem dost lidí včetně rodičů, vyvěšoval jsem plakáty a rozdával letáky.
Vystudoval jsem Elektrikařinu (Elektorprůmyslovka se zaměřením silnoproud, s maturitou) a jako elektrikář i pracuji. Zároveň se celkem vyznám v počítačích a sítích.
Ale také už jsem byl párkrát spolupořadatel festů či koncertů tak vím jake je to mit všechny povolení a tak dál.
Rád bych konečne neco změnil a věřím že tato strana to dokáže! tak bych byl rád její součástí

S pozdravem
Marek Bűrger
Tachov
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Burger za příspěvky (celkem 6):
Petr.Vileta, Vaclav.Malek, Jiri.Rezek, Josef.Nemec, Karel.Rada, Helena.Jarolimkova
Josef.Nemec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 253
Registrován: 22 kvě 2009, 00:51
Profese: programátor, fotograf, hudebník, ict
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 248 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Marek Bűrger

Příspěvek od Josef.Nemec »

Zdá se, že Tachovsko bude mít dost členů na vlastní organizaci! Bezvadné!
Otázka zní: "Komu to prospěje!"
Dum spiro spero!
Google+,Fotografování, programování
„Nepodmíněný příjem je geniální věc. Bez něj nás prostě jednou čeká hladomor.“
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Marek Bűrger

Příspěvek od anonym72078 »

Pokud se nemuzes dostavit na schuzi do Plzne (jedna bude zitra, 5.11. od 18:00 na Mikulasskem namesti 19), tak se se mnou domluv na e-mailu petr.kopac@pirati.cz kde a kdy by Ti to vyhovovalo, domluv nam misto v nejake tachovske hospode a muzeme si promluvit rovnou s vice zajemci, pokud by nejaci z Tveho okoli byli.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvky (celkem 2):
Helena.Jarolimkova, Petr.Vileta
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“