Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12020 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Zkontaktuju napřed celé předsednictvo, už jsem mluvil s Lenkou a s Jakubem, ještě se spojím s Ivošem a s Ivanem.

Jinak mandát zavolat člověku od Zelených ze Zlína, kterého znám a probrat s ním co chystají na senátní volby samozřejmě mám. Nemám mandát, cokoli slibovat, což se ani nechystám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 6):
Adam.Zabransky, Tomas.Murnak, ItoldYouSo7227, Vojtech.Pikal, Ivo.Vlasaty, Zdenek.Stepanek

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Lukas.Cernohorsky
Republikový výbor
Příspěvky: 1957
Registrován: 05 lis 2009, 21:54
Profese: Projektový manažer
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 1978 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Lukas.Cernohorsky »

Včera jsem potkal na Barevné Ostravě Ladislava Vrchovského (krajský předseda Zelených v MSK), chvilku jsme debatovali o výsledcích voleb a poté jsme se domluvili, že bychom se sešli a podívali se, jestli by nebylo možné v některých místech spojit kandidátky v komunálu. Dál jsme se již nedostali, jelikož jsme potom měli projevy a následně jsme hráli s holými hlavami hru, jak rychle je těžkooděnci rozpráší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Cernohorsky za příspěvky (celkem 8):
Filip.Krska, Martin.Kucera, Marcel.Kolaja, Vojtech.Pikal, Petr.Vileta, Jan.Nezhyba, Ivo.Vlasaty, Jaroslav.Nemec
tel. : 601573955
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ivan.Bartos »

29.10.2013 jsem po natáčení Spektra poseděl na kávě s Ondřejem Liškou.

Probírali jsme převážně volební kampaň. Konkrétně: Jak zafungovali dobrovolníci, aktivity jejich buňěk ve městech i na vesnicích, půjčku od Janečka.

Následně jsme porovnávali Piráty a Zelené, kde jsem zdůraznil můj-náš postoj, že nyní je již zelená politika politikou každé evropské vlády a nasává dobra Pirátů. Bavili jsme se o možné spolupráci, kde jsem opět vypíchl, že vzhledem k jisté "protřelosti" Zelených je to více než problematické, navíc, s Ondřejovým přístupem do médií, nás i špatně intepretovaná dobrá věc, může poškodit. Zdůraznil jsem, že jsme, co se týče voličské základny, ale i členů narodíl od Německa, kde řada zklamaných zelených šla k Pirátům disjunktní.

Dalším tématem byly budoucí volby. Jejich Zelený postup je zajímavý neb budou probíhat něco jako celoevropské primárky na zelené eurokomisaře. Kampaň, podobně jako my, chtějí zahájit prakticky oklamžitě. Zde jsem se odkázal na Upsalskou deklaraci a následující dokumenty Pirátů. Společný postup v Eurovolbách logicky tyto dokumenty, ale i strategie Zelených vylučují. Prakticky pak také:-)

Na regionální úrovni jsem, opět na základě našeho dlouhodobého konsenzu nic nevyloučil, ale opět jsem upozornil např. na případ Suverentity, kdy si mediální hvězda Bobo z protikorupční kočkopsí koalice na Pze 4 s KDU dělala celorepublikové téma v médiích, což je pro nás nepřípustné a rizikové.

Spolupráci jsme pak řešili tak, že existují témata, která jsou nadstranická a máme je společná. 9 zákonů RekSta např:-), ale obecně např. místní referenda. lze prosazovat společnou aktivitou. Zde to ovšem oni kapacitně dávají, ale my při naší základně nevím, zda každou takovou aktivitu můžeme pokrýt.

Poslední dvě probírané věci byly:
Ranní kočkování ohledně prohlášení Ondřeje, že jsme klikací strana, co nemá program, což jsem mu já okořenil obratem na FB. Zde si stěžoval na útoky našich různých fanoušků a haters, které jsou dost osobní a nevybíravé, ale chápe, že já s tím nic neudělám. Ve svém vyjádření jsem ho ovšem také nešetřil. Důvody mi vysvětloval, ale věř politikovi.

Moje vyjádření online zde:
Přátelé a fanoušci, až zase budete přemýšlet nad nějakými Zelenými Piráty...cituji povolebního Ondřeje Lišku (SZ), ano ten, který byl celou kampaň ve všech našich společných diskusích řekněme servilní: "Piráti jsou strana jednoho tématu a my jsme stranou, která pokrývá úplně všechny oblasti života a politiky. Politika je mnohem složitější než klikání myší." No jo, Zelení nemají 5 protože Piráti a Svobodní. Eurovobly na krku... Je třeba začít politikařit i za cenu lží? Politika je mnohem složitější, viď Ondro:-)
V závěru jsem ho požádal o vyřešení kauzy Daniela Matějková, která byla vedoucí kampaně Libora Michálka navržena Matějem Stropnickým a následně odvolána volebním štábem pro neprůhledné machinace, malou domů spřáteleným (manžel) firmám a neschopnost. Tato stále nárokuje neakceptované pohledávky po Pirátech, ačkoliv jako strana s ní nejsme v žádném vztahu. Zde mám již předvolání k soudu.

podatelna-republikoveho-predsednictva-f ... 19544.html

V tomto ohledu budu ještě Ondřejovi Liškovi volat, aby dojednal stažení žaloby. Není naším cílem poškozovat někoho a celou nepříjemnou událost následně tahat ven. Veškeré události jsou historicky dohledatelné na foru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 7):
Vaclav.Malek, Pavel.Moravec, Filip.Krska, Vojtech.Pikal, anonym72078, Petr.Vileta, Pavel.Cisar
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15000 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ondrej.Profant »

29. 10, jsem se sešel s Ondřejem Mírovským od Zelených.

Probírali jsme eurovolby. Tam jsem mu sdělil skeptický postoj.

Dále jsme probírali komunál na P7. Na P7 dlouhodobě úspěšně spolupracujeme (viz referendum). A shodli jsme se na záměru spolupracovat i nadále.

Také jsme se bavili o senátních volbách na P7 (a P1, kusu P5, P6). Zde jsme uvažovali, zda máme šanci zopakovat fenomen Michálek.

Mezitím jsme probírali politickou situaci, Danielu z Michálkoštábu, Lišku... Schůzka jako vždy v příjemném duchu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 2):
Marcel.Kolaja, Filip.Krska

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Josef.Nemec
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 253
Registrován: 22 kvě 2009, 00:51
Profese: programátor, fotograf, hudebník, ict
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 87 poděkování
Dostal poděkování: 248 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Josef.Nemec »

Dodělávám rest. Nebyl nějak moc čas a pak jsem na to zapomněl.
11.10.2013
Jsem byl pomocí Chatu na FB kontaktován "František Vomáčka" dodržím toto jméno. Znám pravé jméno uživatele.

-informoval mě o nově vznikající komunální partaji s konzervativním programem (rozumně konzervativním)
-poukázal na to, že jsem sice levicově smýšlející, ale zdravě uvažující a v zasadě pro ně přínosný
-zeptal se mě jestli bych nechtěl za ně v komunálkách kandidovat i když si je vědom že jsem sympatizant Pirátů (už jsem delší dobu člen, ale patrně to nevěděl)

- vysvětlil jsem situaci, že jsem členem Pirátské strany a tedy určitě nebudu mít zájem jen tak kandidovat za jiné uskupení

-zeptal se na možnou spolupráci

-tu jsem nevyloučil, ale pochopitelně ani nepotvrdil a odkázal ho na případné před a povolební jednání s tím, že pro nás je důležitý program, který deklarujeme a pokud ho někdo bude prosazovat s námi v zásadě nemáme problém se dohodnout na spolupráci v těchto mantinelech
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Nemec za příspěvky (celkem 3):
Marcel.Kolaja, Filip.Krska, Vojtech.Pikal
Otázka zní: "Komu to prospěje!"
Dum spiro spero!
Google+,Fotografování, programování
„Nepodmíněný příjem je geniální věc. Bez něj nás prostě jednou čeká hladomor.“
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Roman.Kucera »

Korespondence a nabídka doc. PhDr. Lukáše Valeše, Ph.D.

Vyměnili jsme si pár přátelských mejlů, kde jsem panu doktorovi vyjasňoval některé programové věci. Zmínil jsem se mu též o tom, že peníze za volby použijeme k pořádání vzdělávacích akcí a panelových diskusí, abychom si vylepšili program. Projevil předběžný zájem na spolupráci v takové diskusi.
Vaše myšlenka o panelech a diskusích je skvělá. Máloco české politice (a vlastně celé společnosti) chybí jako právě diskuse, pokud možno opřená o odborné argumenty. A kdybyste chtěli pozvat politologa se specializací na komunální politiku (ale nejen), tak budu rád, když se ozvete. Držím Vám osobně i celé straně palce - co dokázal Tomio, určitě taky zvládnete!
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Tomas.Murnak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 292
Registrován: 23 čer 2010, 13:28
Profese: softwarový operátor
Bydliště: Praha 13
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 317 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Tomas.Murnak »

Dnes jsem se sešel s Františkem Nejedlým.

Probírali jsme eventuální možnou spolupráci Zelených, KDU-ČSL a Pirátů v komunálních volbách na Praze 13. Na P13 jsme na kandidátce SZ společně kandidovali už v roce 2010. Máme tady společná témata (např. kamerový systém).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Murnak za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Marcel.Kolaja

Tomáš Murňák,
předseda MS Praha 13,
zastupitel Prahy 13

E-mail: tomas.murnak@pirati.cz
Profil: https://praha13.pirati.cz/lide/tomas-murnak/
Facebook: https://www.facebook.com/TMurnak

Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12336
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5377 poděkování
Dostal poděkování: 20680 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Dostal jsem dnes e-mailem dopis od pana Jiřího Paroubka. Nechci vás urazit, ale dámy a pánové, kdo z vás to má? :lol:
Přílohy
doc20131101125926.pdf
(750.48 KiB) Staženo 201 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 8):
Petr.Vileta, Martin.Kucera, Marcel.Kolaja, Tomas.Murnak, Pavel.Moravec, Filip.Krska, Ivo.Vlasaty, Dominika.Michailidu

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Zdenek.Stepanek
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 3522
Registrován: 25 črc 2009, 22:46
Profese: IT Expert
Bydliště: Varnsdorf
Dal poděkování: 1482 poděkování
Dostal poděkování: 3051 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Zdenek.Stepanek »

Jakub Michalek píše:Dostal jsem dnes e-mailem dopis od pana Jiřího Paroubka. Nechci vás urazit, ale dámy a pánové, kdo z vás to má? :lol:
Paroubek? To je ten co rozehnal czechtek? Tak to doufám že od něj nikdy nic nedostanu...

P.S.: Smažte to někdo...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Stepanek za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Frantisek.Navrkal
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 774 415 269
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34580
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31538 poděkování
Dostal poděkování: 25676 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Petr.Vileta »

Paní Dita Portová, bývalá místopředsedkyně SPOZ, se tam u nich nějak rozhádala kvůli nedemokratickému vnitrostranickému jednání, napsala dokonce otevřený dopis presidentu republiky a nakonec byla vyškrtnuta z kandidátky i zbavena funkce místopředsedkyně.

Já ji znám z Komise pro otevřený kraj Plzeňského kraje a mnou prosazované náměty většinou podporovala. Po diskusi s Adamem Šoukalem jsem dostal pověření jí oslovit, tak jsem napsal tohle
Paní Portová,
byl jsem pověřen Vám nabídnout vstup do České pirátské strany, nebo možnost kandidovat jako nestraník na naší kandidátce v komunálních volbách 2014. Letos jsme v Plzeňském kraji skončili s výsledkem 3,19% a proti roku 2010 je to čtyřnásobek a noví členové se nám teď hlásí jako o život :-) No a když jsem si dnes přečetl, že jste "byla odstoupena" z funce místopředsedkyně SPOZ, tak tím víc by to pro Vás mohlo být zajímavé. Můžeme si o tom pohovořit po jednání KOK.

Petr Vileta
http://www.pirati.cz
Po několika dnech mi od ní přišla tato odpověď (zveřejněna s jejím souhlasem)
Zdravím Petře, děkuji za nabídku. Ráda si s Vámi popovídám. Středa a čtvrtek bych měla být v nemocnici v Praze, nevím, jestli se mi podaří dorazit na KOK. Pokud ne, ozvu se a domluvíme jiný termín :) Dita
Pravděpodobně by se jednalo o kandidaturu do obecního zastupitelstva v obci Hrádek u Sušice.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 7):
Marcel.Kolaja, Filip.Krska, Pavel.Moravec, Vojtech.Pikal, Adam.Soukal, Zdenek.Stepanek, Jakub.Michalek

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“