Představení - s čím můžete pomoci

Pokud straně můžete a chcete nabídnout jakoukoliv pomoc, nestyďte se napsat.

Moderátor: Odbor - personalni

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.
Odpovědět
Šílený Dračí Vědec
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: naivní umělec
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Šílený Dračí Vědec » 26 říj 2013, 21:10

Umím docela pěkně kreslit, dřív bych moh navrhovat propagační plakáty, škoda že už je těsně po volbách, když jsem tohle téma objevil :( trošku ovládám též některý způsoby opracovávání dřeva, i když nevytvořím žádnou mistrovskou práci. Docela umím mluvit anglicky, i když ne úplně nejlíp.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Šílený Dračí Vědec za příspěvek:
Filip.Krska

Martina Sedláková
Profese: zdravotní sestra
Dostal poděkování: 3 poděkování

Příspěvek od Martina Sedláková » 26 říj 2013, 21:40

Ahoj,

Na nic nehraji,ale pokusy naučit se na kytaru ještě občas provozuji :? . Jsem zdravotní sestra, takže první pomoc při jakýchkoliv náznacích infarktu, mrtvice či akutní opojenosti jakýchkoliv toxických látek je zajištěna. Základy cizích jazyků mám, ale raději bych je nevytahovala. Občas něco načrtnu nebo vyfotím - žádné profesionální výkony. Umím řídit, ráda řídím a jsem vlastník dálniční známky. Jinak jsem tichý a nekonfliktní člověk pokud zrovna lidi chtějí. Mohla bych pomoct mluvením. Ráda diskutuji na filosofická témata :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martina Sedláková za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Robert.Kavka, Ivan Sirko

Jan Baberad
Profese: student
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Příspěvek od Jan Baberad » 27 říj 2013, 09:42

A teď já.
Jsem šílený student třetího ročníku gymnázia Na Zatlance, umím amatérsky na didgeridoo, djembe, zvládnu možná i dětský xylofon. Využívám se ve všech neužitečných dovednostech, umím norsky, trochu méně finsky a ovládám základy inuitštiny, khmerštiny a tibetštiny. Zároveň sem začátečník ve střelbě s kuší, už jsem dokonce zvládnul ji složit správně dohromady.
Troufnu si prohlásit, že umím průměrně fotit umělecké fotky a baví mě to. V současné době se ještě vyžívám ve finském rapu a norském reggae ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan Baberad za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Ferjencik, Filip.Krska

Shaleman
Profese: platikář
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Příspěvek od Shaleman » 28 říj 2013, 20:00

Ahoj, jsem prý strašně ukecaný, zvědavý a ze všeho si dělám srandu... což nechápu, protože se pokládám za nesmírně vážného a tichého člověka. Před xx roky jsem se umístil jako druhý v literární soutěži s povídkou Děvka a hned na to soutěž navždy skončila, ale do dneška jsem nezjistil, nakolik za to nesu vinu. Takže kromě psaní nic moc neumím a to psaní už taky vlastně umí každý... sakra! Ale rychle se učím a rád se zapojím! Upřímně jsem přemýšlel i o členství, ale z toho mám strašný strach! Teď mám chuť vyhodit počítač oknem... :lol:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Shaleman za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Lenka.Kozlova

rtucnik
Profese: marketing manager
Dal poděkování: 42 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování

Příspěvek od rtucnik » 29 říj 2013, 19:52

Zdravím,

jelikož mne zaujal program pirátů, se kterým se do jisté míry ztotožňuji, rád bych případně nabídnul své schopnosti ku pomoci tento program prosazovat. Pokud se časem budu více angažovat a budeme si vzájemně sympatičtí, tak nemám problém stát se členem strany.

Co jsem pročítal, budu zde za starocha - narozen 1982. Pracuji dlouhodobě jako vedoucí marketingového oddělení - tzn. mimo jiné, plánování a realizace nejrůznějších způsobů efektivního oslovení veřejnosti a to od myšlenky, přes grafické znázornění až po faktickou realizaci. Občas mívám opravdu efektivní nápady :-). Řídím projekty.

Jinak se již od dob vysoké školy (VŠB -TUO, ek. fakulta) zajímám o mikro- a makroekonomii ČR. Začínal jsem jako úspěšný obchoďák, takže písemný i ústní projev nebude špatný. Angličtinu asi nevyužiju, ale nemám problém vést v tomto jazyku jednání se zahraničními partnery. Programovat sice neumím, ale jinak jsem s počítačem kamarád, zvládám grafické programy (InDesign, Corel,...).

Případně se mi ozvěte ;-)
Radim T.
Tito uživatelé poděkovali autorovi rtucnik za příspěvky (celkem 5):
Jindrich.Bartek, Filip.Krska, Jakub, Pavel.Bulicek, Lenka.Kozlova
Kolikrát mám vysvětlovat, že poloviny jsou obě stejné? Ale jak se tak na vás dívám, stejně to větší polovina z vás nechápe...

David Kral
Profese: bankéř
Dal poděkování: 159 poděkování
Dostal poděkování: 94 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David Kral » 01 lis 2013, 00:18

Ahoj, jelikož jsem byl dnes úspěšně přijat, za což všem ještě jednou děkuji, rád bych se taky představil trochu blíže, protože na poradě toho času moc nebylo a byl bych rád, kdybych se mohl jakkoliv angažovat a pomoci. A jelikož jsem se hlásil i z důvodu, že chci poznat lidi/přátele, tak pokud (ne)máte stejné nebo podobné zájmy jako já, rád se o čemkoliv pobavím :-)

Momentálně pracuji v internetové bance. V minulosti to byl například jeden z největších českých eshopů nebo mobilní operátor. Mám rád mobilní telefony a vše kolem internetu. Rád čtu, zejména moderní detektivky a fantasy, a jsem fanoušek ebooků. Dále mám rád seriály všeho druhu. Co se týče hudby, tak se zajímám a mám rád téměř vše od drumu, techna počínaje po country, rock a metal konče. Dříve jsem hrával šachy, dnes spíš jen rekreačně ( není s kým ). Zajímám se o sebeobranu ( Krav Maga ), ale zatím jsem si nenašel čas chodit na pravidelné tréninky. Poslední dobou začínám aktivně blogovat na http://www.kingblog.eu a rád píšu recenze o čemkoliv, co mě baví. Dříve to byly například recenze a SEO články pro http://www.porse.cz. Snažím se ( učím se ) programovat v C++ a VB a ovládám průměrně photoshop a html/css. Jsem aktivní na facebooku - http://www.facebook.com/g.davkral či na twitteru http://twitter.com/davkral
Jelikož již několik let dělám v klientském servisu, umím komunikovat s lidmi ( hlavně neosobně ) a snažím se veškeré projekty vidět jako většina uživatelů. Tím se snažím zlepšit a upravit různé projekty pro jejich větší efektivitu.
Co se týče politických názorů a mého myšlenkářství a ideologie v životě, bych to viděl na debatu někde jinde :-)

Pokusím se zapojit se do co nejvíce projektů a sdílet svůj názor na ně. Dosud jsem ani nebyl zaregistrovaný na fóru, i když jsem jej čas od času méně či více aktivně četl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi David Kral za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Ivan Sirko

Luciusek 01
Profese: studentka
Dostal poděkování: 1 poděkování

Příspěvek od Luciusek 01 » 10 lis 2013, 15:44

ahoj sice jsem v dětskem domově a jeste studuju ale to vubec nevadí ... mam dost prořízlou pusu a vždy kazdemu reknu co si myslim at se to libi nebo ne ........ a ve slovnich soubojich vždy toho druhého ukecám :D :D :D rada kreslim a i tim vyjadřuju co si myslím .... rada pomaham a hlavne když je to pro dobrou věc ...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Luciusek 01 za příspěvek:
Filip.Krska

Petra.Kopecka
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: SW Tester
Dal poděkování: 670 poděkování
Dostal poděkování: 228 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra.Kopecka » 05 úno 2014, 21:57

Ahoj, jmenuji se Petra a fóra jsou moje záliba a ráda pomůžu s moderováním nebo s čímkoli kolem phpbb. Abych se trochu představila... na internetu jsem známa pod stejným nickem, jako zde. Je mi něco přes 20 let :mrgreen: a s phpbb mám vcelku dost zkušeností. Jsem administrátorkou na pár fórech, ale asi jako každý jsem začínala jako řadový moderátor ;) Baví mě psaní návodů, ráda poradím a hned nad každým nelámu hůl. Pokud by byl zájem o mou pomoc a nebo jste měli jakýkoli dotaz napište, ráda odpovím. ;)

P.S.: Taktéž si nemohu odpustit dotaz týkající se UF tohoto fóra..... :roll: Ačkoli nejsem nováčkem, přesto mám co dělat, abych se tu vyznala..... a sama vím, jak moc uživatele nebaví někde něco hledat. To píšu jen pro zamyšlení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petra.Kopecka za příspěvky (celkem 5):
Roman.Kucera, panjawa, Filip.Krska, Tomas.Klapka, Ivan Sirko
Obrázek

alena wachtlova
Návštěvník – není člen Pirátů

prezentace vás v našem regionuředstavení - s čím můžete pomo

Příspěvek od alena wachtlova » 14 úno 2014, 16:53

Hezký den,nabízím pomoc seznámit lidi v Klatovech s vaším programem .Ne všichni poněkud staršího věku mají internet a moc toho o vaší činnosti nevědí.Nikdy jsem se neangažovala v žádné straně,ale váš záběr a váš program se mi opravdu líbí.18 let jsem měla obchod s knihami a galerii,nyní pracuji na ZŠ jako asistentka pedagoga s
postiženým a němým klučíkem .Tolik o mně.Pokud máte zájem,pošlete mi nějaké propagační materály,pošlu je v Klatovech mezi lidi.S pozdravem Alena Wachtlová adresa 33901 Klatovy 213/IV

Lukas.Barton
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Konstruktér
Dal poděkování: 479 poděkování
Dostal poděkování: 1595 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: prezentace vás v našem regionuředstavení - s čím můžete

Příspěvek od Lukas.Barton » 14 úno 2014, 19:51

alena wachtlova píše:Hezký den,nabízím pomoc seznámit lidi v Klatovech s vaším programem .Ne všichni poněkud staršího věku mají internet a moc toho o vaší činnosti nevědí.Nikdy jsem se neangažovala v žádné straně,ale váš záběr a váš program se mi opravdu líbí.18 let jsem měla obchod s knihami a galerii,nyní pracuji na ZŠ jako asistentka pedagoga s
postiženým a němým klučíkem .Tolik o mně.Pokud máte zájem,pošlete mi nějaké propagační materály,pošlu je v Klatovech mezi lidi.S pozdravem Alena Wachtlová adresa 33901 Klatovy 213/IV
Zdravím,
materiály v blízké době pošleme z Plzně. Na Klatovsku moc členů nemáme, takže je super, že budeme mít takového agenta :)
Jinak rozhovory o Plzeňském kraji jsou zde: plzensky-kraj-f89/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Barton za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Petr.Vileta

Odpovědět

Zpět na „Nabídky pomoci“