Odbarveni penez

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Projednat "odarvení peněz"?

Pro
57
55%
zdržuji se
46
45%
 
Celkem hlasujících: 33 - Celkem hlasů: 103

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33837 poděkování

Re: Odbarveni penez

Příspěvek od Martin.Kucera »

Helena Jarolimkova píše:- moje navrhy jsou rocni prispevky - to vsichni financne zvladnou, kdyz to budou myslet opravdove..
Hele, na rovinu - můžu to myslet sebevíc opravdově, ale kdybych doma řekl, že za členství u Pirátů budu muset platit 2000 ročně, tak se mnou žena vyběhne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Robert.Adamek, Ivo.Vlasaty, Lenka.Kozlova

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
svita
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 28
Registrován: 05 říj 2013, 21:01
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 46 poděkování

Re: Odbarveni penez

Příspěvek od svita »

Helena Jarolimkova píše:
Martin Kucera píše:Robert: Byl vedoucí FO nahrazen? Nebyl.
Podal jsem návrh? Podal.
Jsou tu další návrhy, které se s tím mým překrývají? Jsou.
Navrhuje někdo placená předsednictva? AFAIK ne.
Takže v čem jsi dle tebe měl pravdu?
Helena Jarolimkova píše:v pripade zvoleni, zaplat... ;) nebo se tomu nechces vazne venovat, kdyz ti lidi dali duveru? ok, tak nemusis, je to dobrovolne, ale NE pro lidi, kteri na to nemaji cas...
Čas a peníze jsou dvě různé věci.
V mem navrhu je nejvyssi prispevek 5000,- Kc za rok, to neni ani 500 mesicne.... to fakt neni nerealne..
Cas a penize spolu souvisi... nekdy dost uzce ... prave argumenty: hele, ja na to fakt nemam cas, musim se nejak zivit a Pirati me fakt nezivi, takze sorry.... Tvl !!! Tak proc kandidoval na predni mista???

Tak můj případ.Jsem rozvedený platím alimenty. Musím bydlet tudíž hypotéka+nájem a jíst se prej taky musí. Takže 500.- měsíčně je fakt nereálné. A myslíš že se tomu nechci vážně věnovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi svita za příspěvky (celkem 3):
Martin.Kucera, Dominika.Michailidu, Lenka.Kozlova
OFFTOPICObrázek„Když trpíte paranoiou ještě to neznamená, že po vás nejdou.“
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: Odbarveni penez

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Heleno, Ty navrhuješ, aby lidé, kteří něco dělají, platili za to, že to mohou dělat. Nevím, ale v jakém vesmíru tohle dává smysl?
Author Sensei Tyrant Pervert
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Odbarveni penez

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Adam Skorepa píše:Heleno, Ty navrhuješ, aby lidé, kteří něco dělají, platili za to, že to mohou dělat. Nevím, ale v jakém vesmíru tohle dává smysl?
:D Jo.. vidim, ze je to neuveritelny, ale fakt jo...

Je to stejny jako s odborama:
Kolik jich mate? = 6
Kolik jich je funkcnich? = ?
Na kolik z nich jsou stiznosti? = ?
Kolik vas stoji, ze vam vadi ofiko zalozit dalsi, o ktery je zajem? = 0,- kc ... myslim, ne? ale nevim...
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: Odbarveni penez

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Tak teď Ti už vůbec nerozumím. Ne, skutečně - já vážně nechápu, co se mi teď snažíš sdělit, takže to, prosím, rozepiš.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Profant, Vojtech.Pikal
Author Sensei Tyrant Pervert
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Odbarveni penez

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

[/quote]V mem navrhu je nejvyssi prispevek 5000,- Kc za rok, to neni ani 500 mesicne.... to fakt neni nerealne..
Cas a penize spolu souvisi... nekdy dost uzce ... prave argumenty: hele, ja na to fakt nemam cas, musim se nejak zivit a Pirati me fakt nezivi, takze sorry.... Tvl !!! Tak proc kandidoval na predni mista???[/quote]


Tak můj případ.Jsem rozvedený platím alimenty. Musím bydlet tudíž hypotéka+nájem a jíst se prej taky musí. Takže 500.- měsíčně je fakt nereálné. A myslíš že se tomu nechci vážně věnovat.[/quote]

:D Aha, ty jdes rovnou po funkci predsedy strany ... :D no jo, to si musis rozmyslet :D a to je presne ono ;)
Naposledy upravil(a) Helena.Jarolimkova dne 31 říj 2013, 17:02, celkem upraveno 1 x.
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Odbarveni penez

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Adam Skorepa píše:Tak teď Ti už vůbec nerozumím. Ne, skutečně - já vážně nechápu, co se mi teď snažíš sdělit, takže to, prosím, rozepiš.
TOTO:
Diskuze ano, řešení až po CF!!! Jsem pro zachovani soucasneho do vymeny nebo potvrzeni vedeni... Ted muzeme navrhovat reseni a ne se hadat, ale vymyslet ruzna pravidla a reseni... TED BYCH NIC NEMENILA !!

ZA SEBE:
1. - Souhlasim s pravidelnym placenim funkcnich lidi treba na polovicni uvazek, urcite ne na cely.
2. - Tito placeni lide by meli byt v omezenem poctu (napr.. ucetni, pravni odbor, technicky odbor, koordinacni odbor a jeste treba jeden...) napr.: 5 lidi pro celou strany
3. - Tito lide by byli pod kontrolou a meli by jasna pravidla povinnosti...(nejlepe hlavne terminove limity)
4. - Pri neplneni svych povinnosti, rychle odvolani a vymena ...
5. - NAOPAK BYCH PRO DALSI FUNKCE zavedla toto:

NÁVRH - Nové zásady - pravidla pro členy:
a) Člen, který získá nějakou JAKOUKOLI neplacenou funkci - členský příspěvek 1000,- / rok
b) Lídr kraje - členský příspěvek 5.000,- / rok
c) 2.-5.místo na kandidátce - členský příspěvek 2.000,- / rok
d) Předseda, místopředsedové - členský příspěvek 5.000,- / rok

ODOBRY, KOMISE:
Činnost veřejně publikovat 1x měsíc - tolerance zpozdeni max. 14 dni - potom změna vedouciho týmu...Vedoucí si své spolupracovníky určuje sám.
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Odbarveni penez

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

svita píše:
Helena Jarolimkova píše:v pripade zvoleni, zaplat... ;) nebo se tomu nechces vazne venovat, kdyz ti lidi dali duveru? ok, tak nemusis, je to dobrovolne, ale NE pro lidi, kteri na to nemaji cas...
Čas a peníze jsou dvě různé věci.
V mem navrhu je nejvyssi prispevek 5000,- Kc za rok, to neni ani 500 mesicne.... to fakt neni nerealne..
Cas a penize spolu souvisi... nekdy dost uzce ... prave argumenty: hele, ja na to fakt nemam cas, musim se nejak zivit a Pirati me fakt nezivi, takze sorry.... Tvl !!! Tak proc kandidoval na predni mista???[/quote]


Tak můj případ.Jsem rozvedený platím alimenty. Musím bydlet tudíž hypotéka+nájem a jíst se prej taky musí. Takže 500.- měsíčně je fakt nereálné. A myslíš že se tomu nechci vážně věnovat.[/quote]

Uz jsem odpovidala, ale bohuzel, neni kdo by mi naucil s forem dobre pracovat, tak zatim samoukou umi jen nektere moznosti pouzivat :-(
Adam.Skorepa
Příznivec Pirátů – Středočeský kraj
Příspěvky: 4726
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6848 poděkování

Re: Odbarveni penez

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Takže abych si to shrnul... povolební příspěvek (některých, abych zas nekřivdil) členů Plzeňského kraje do diskuze je takový, že by chtěli založit nový odbor(!) a zavést placení za funkce(!), přičemž některé funkce by asi mohly být placené(!).

Komu se to ještě zdá jako nápad z blázince?
Author Sensei Tyrant Pervert
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Odbarveni penez

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Ja chapu vase protiargumenty... TAK mi ale reknete, jestli a co se bude delat s timto:
.... argumenty: hele, ja na to fakt nemam cas, musim se nejak zivit a Pirati me fakt nezivi, takze sorry.... LIDI z prednich mist na kandidatkach a lidi s funkcema... ???
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“