Jaroslav Krejčiřík

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
TemnyStin
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 28 říj 2013, 14:42
Profese: Student
Bydliště: Uherský Ostroh
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Jaroslav Krejčiřík

Příspěvek od TemnyStin »

Zdravím,
jmenuji se Jaroslav Krejčiřík a chtěl bych stát členem Pirátské strany.
Je mi 22 let, bydlím v Uherském Ostrohu. Jsem vyučený kuchař-číšník, teď si dodělávám nástavbové studium v oboru podnikání. Mezi mé koníčky patří politika, o kterou se zajímám prakticky od dětství, hudba, umění, počítače, cyklistika a kvalitní slivovice. Chvíli jsem byl ve straně SPOZ, ke které jsem nikdy neměl ideově blízko, ale kamarád byl ve straně a pro mě to byla možnost, jak se blíž seznámit s politikou, tak jsem do toho šel. Jenže jsem si začal uvědomovat, že mé srdce patří jinam a v SPOZ jsem své členství ukončil. Mimo vaší strany ještě uznávám Stranu svobodných občanů, protože mají taky některé pro mě velmi blízké názory. Ale k vám mám mnohem blíž svým myšlením. Proč se chci stát členem Pirátů? Protože jsem pro pozitivní změnu našeho systému. Nesouhlasím s tímto systémem, který je zde nastavený a vykořisťuje nás. Chci bojovat za správnou věc. Svoboda je pro mě jedna z nejdůležitějších hodnot. Chci svobodu slova, svobodný internet, svobodu vyznání. Jsem proti rasové a jiné diskriminaci, mediální manipulaci a přílišné byrokracii. Určitě bych se rád stal aktivním členem, který by se podílel na různých "pirátských" aktivitách. Mimo studium velice nic nedělám, takže času na práci pro Piráty budu mít hodně. Děkuji.

S pozdravem

Jaroslav Krejčiřík
Tito uživatelé poděkovali autorovi TemnyStin za příspěvky (celkem 2):
Petr.Stehlik, Vaclav.Malek
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1840
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 3012 poděkování
Dostal poděkování: 1644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaroslav Krejčiřík

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Ahoj Jaroslave,
brzy se máme potkat na schůzi v Zlíně, kde bychom tě mohli přijmout. Když mi pošleš svůj e-mail na martin.svadlenka@pirati.cz, pošlu pak pozvánku. Jinak postupuj podle http://www.pirati.cz/ao/clen , sleduj web, toto fórum, nebo, máš-li FB účet, tak stránky https://www.facebook.com/groups/121441450941 a https://www.facebook.com/piratizl?fref=ts .
Těšíme se na tebe
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“