Poslední týden do voleb - Praha

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Martin.Madej
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 146
Registrován: 23 zář 2013, 20:28
Profese: student práva
Dal poděkování: 77 poděkování
Dostal poděkování: 188 poděkování

Poslední týden do voleb - Praha

Příspěvek od Martin.Madej »

Piráti,
též už se tak těšíte na čtvrtek? Musí se nás sejít co nejvíce a ukázat Praze, jak se dělá kampaň!
Potřebuju několik lidí (ideálně dalších 5) na rozdávání letáků některé odpoledne na začátku příštího týdne (pondělí).
Navrhuju jít někam, kde je hodně rušno (Náměstí Republiky? Florenc? V metru Můstek?), dát tam trafiku a rozdělit se na dvě skupiny, které se v polovině prostřídají.
První trojice bude chodit po šíři ulice a rozdávat letáky.
Druhá trojice zůstane v trafice jako obvykle a bude organizovat malé soutěže o letákové lodičky (příp. další věci) pro děti. Navíc by ta trojice mohla zvát lidi na kapku rumu, jak už někdo navrhoval.

V případě, že mě neodpičujete a těch dalších pět nebo více lidí se najde, rád to zorganizuju a pokusím se sehnat všechny potřebné věci.

Už máme jen týden! Pojďme ukázat lidem, že za to stojíme!
Tak zatim
Artemis
Martin Madej ll Garant programového bodu Právní stát.
Napište mi na: martin.madej@pirati.cz, Facebook
Díky za Vaši podporu Pirátské zákonárny v PaRo
---
Je morální povinnost porušovat amorální zákony“ - Martin Luther King
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední týden do voleb - Praha

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Beru harmoniku.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Kostas.Dimoskakis
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 149
Registrován: 07 říj 2010, 12:38
Profese: Elektro slaboproud - podnikatel
Bydliště: Bousovská 735/6, Praha 9 - Kbely
Dal poděkování: 236 poděkování
Dostal poděkování: 185 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední týden do voleb - Praha

Příspěvek od Kostas.Dimoskakis »

Tohle už koordinuje Ivan Mikuláš post252348.html#p252348 . Bylo by dobré se zapsat --> http://pad.pirati.cz/p/plán_stánkování.
V pondělí nemůžu. V úterý od cca.15 hod.
Quintus.Fabius.Outsider
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 17 říj 2013, 20:35
Profese: bez zaměstnání
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Poslední týden do voleb - Praha

Příspěvek od Quintus.Fabius.Outsider »

Artemis píše: Druhá trojice zůstane v trafice jako obvykle a bude organizovat malé soutěže o letákové lodičky (příp. další věci) pro děti. Navíc by ta trojice mohla zvát lidi na kapku rumu, jak už někdo navrhoval.
Jako nápad milý, ale skutečnej rum hluboce nedoporučuju :) Na druhou stranu by mohl bejt poměrně chytrej argument v propagaci (uvážit do budoucna): zvát na rum, nalejt kofolu nebo něco ještě ne-nezdravějšího a vysvětlit "Tohle je náš rum, a k pravému karibskému se má stejně jako naše "pirátění" k loupení a drancování. Obojí asi tak stejně nebezpečné."
Na každou složitou otázku existuje jednoduchá, dobře srozumitelná nesprávná odpověď. (H. L. Mencken)
Uživatelský avatar
Martin.Madej
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 146
Registrován: 23 zář 2013, 20:28
Profese: student práva
Dal poděkování: 77 poděkování
Dostal poděkování: 188 poděkování

Re: Poslední týden do voleb - Praha

Příspěvek od Martin.Madej »

Quintus Fabius Outsider píše:
Artemis píše: Druhá trojice zůstane v trafice jako obvykle a bude organizovat malé soutěže o letákové lodičky (příp. další věci) pro děti. Navíc by ta trojice mohla zvát lidi na kapku rumu, jak už někdo navrhoval.
Jako nápad milý, ale skutečnej rum hluboce nedoporučuju :) Na druhou stranu by mohl bejt poměrně chytrej argument v propagaci (uvážit do budoucna): zvát na rum, nalejt kofolu nebo něco ještě ne-nezdravějšího a vysvětlit "Tohle je náš rum, a k pravému karibskému se má stejně jako naše "pirátění" k loupení a drancování. Obojí asi tak stejně nebezpečné."
Ten, který to vymyslel, navrhoval, aby to byla opravdu "kapka" rumu, tzn. dávali bychom jim to kapátkem. V tom je ten vtip. Přijde mi to originální, vtipné, z dálky poutavé a přitom se k nám nebudou chodit zahřát bezdomovci. Ale o ten rum nejde, hlavně ať se teď skoro každý den ve velkých městech něco koná!
Martin Madej ll Garant programového bodu Právní stát.
Napište mi na: martin.madej@pirati.cz, Facebook
Díky za Vaši podporu Pirátské zákonárny v PaRo
---
Je morální povinnost porušovat amorální zákony“ - Martin Luther King
Uživatelský avatar
Kostas.Dimoskakis
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 149
Registrován: 07 říj 2010, 12:38
Profese: Elektro slaboproud - podnikatel
Bydliště: Bousovská 735/6, Praha 9 - Kbely
Dal poděkování: 236 poděkování
Dostal poděkování: 185 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední týden do voleb - Praha

Příspěvek od Kostas.Dimoskakis »

Dnes je sobota 19.října a sraz je v 15:00 v podchodu na Florenci metro C a B.
Budeme potřebovat každou ruku. Zbývá 6 dní incl dnešek.
Uživatelský avatar
Martin.Madej
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 146
Registrován: 23 zář 2013, 20:28
Profese: student práva
Dal poděkování: 77 poděkování
Dostal poděkování: 188 poděkování

Re: Poslední týden do voleb - Praha

Příspěvek od Martin.Madej »

Já teď bohužel kampaňuju tady na Havířovsku, ale jen do toho! Když jste dneska na Florenci, tak v pondělí bych to dal někde jinde, třeba na Nám. Republiky, tam je sice hodně turistů, ale hodně Čechů tam prochází a přestupuje.
Martin Madej ll Garant programového bodu Právní stát.
Napište mi na: martin.madej@pirati.cz, Facebook
Díky za Vaši podporu Pirátské zákonárny v PaRo
---
Je morální povinnost porušovat amorální zákony“ - Martin Luther King
Uživatelský avatar
Martin.Madej
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 146
Registrován: 23 zář 2013, 20:28
Profese: student práva
Dal poděkování: 77 poděkování
Dostal poděkování: 188 poděkování

Re: Poslední týden do voleb - Praha

Příspěvek od Martin.Madej »

Piráti,
dnešní Chodov: nemám slov! Chtěl jsem šest lidí, takže jsem oslovil asi devět, které znám, protože jsem nemohl počítat se stoprocentní účastí. A ono přece. Někteří makáte na kampani každý den, jste znechucení a unavení, ale přesto jste do jednoho přišli. A navíc přijel taky Ivan, který se omluvil s tím, že má natáčení. Evidentně pro něj ale žádná pauza neexistuje a kdykoliv může, přijede (zkuste si vytvořit paralelu s ostatními stranickými předsedy). Klobouk dolů!
Na rozdíl od ostatních stran, které si přitáhly brigádníky a tím to skončilo, jsme my vystupovali jako tým! A to se cení!!! Aspoň tedy rozumní lidé to ocení.
Jsem rád, že nám to vyšlo a že jsme přesvědčili tolik lidí se nad svou volbou zamyslet. Možná si myslíte, že Vaše práce je nedoceněná, ale musíte brát na vědomí, že bez Vás (tedy i Tebe) by to prostě nešlo.
Těším se, až Prahu rozbijeme ve středu a ve čtvrtek. Asi tam nemůžeme být všichni celou dobu, ale nějak rozumně protočit bychom se měli všeci! Ale to nechám, koneckonců, koordinátorům těchto dnů.
Už jen pár dní! Tak do toho! ;)
Martin Madej ll Garant programového bodu Právní stát.
Napište mi na: martin.madej@pirati.cz, Facebook
Díky za Vaši podporu Pirátské zákonárny v PaRo
---
Je morální povinnost porušovat amorální zákony“ - Martin Luther King
Uživatelský avatar
Kostas.Dimoskakis
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 149
Registrován: 07 říj 2010, 12:38
Profese: Elektro slaboproud - podnikatel
Bydliště: Bousovská 735/6, Praha 9 - Kbely
Dal poděkování: 236 poděkování
Dostal poděkování: 185 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední týden do voleb - Praha

Příspěvek od Kostas.Dimoskakis »

Dnes úterý 22.10 bych rád od cca. 15 hod. se stánkem , ale pouze po trase metra C. Kdo se přidá a dá návrh kam?
Zamčeno

Zpět na „Praha“