Pirátské větrovky - Kostats company :-)

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno
Petr.Kopac
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: Software engineer
Dal poděkování: 5451 poděkování
Dostal poděkování: 3577 poděkování

Re: Pirátské větrovky - Kostats company :-)

Příspěvek od Petr.Kopac » 16 říj 2013, 13:30

Muzu si ji vyzvednout ve ctvrtek v cajovne Sangrila? (Spolecne s dalsim materialem?) Dekuji za info.
Softwarový inženýr 5+ let praxe. Evropan.
If you are neutral in situations of injustice, you have chosen the side of the oppressor. -- Desmond Tutu

Kostas.Dimoskakis
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Elektro slaboproud - podnikatel
Dal poděkování: 236 poděkování
Dostal poděkování: 175 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kostas.Dimoskakis » 16 říj 2013, 16:32

Martin Kucera píše:Já bych se strašně rád dozvěděl, a už se na to ptám od pondělka, jak je to tedy s těmi větrovkami XL, které "došly" dřív, než mi Lukáš Černohorský mohl vyzvednout tu moji (řádně zaplacenou už na začátku října, tedy před dvěma týdny).
Byly vyrobené špatné počty a někdo to při přebírání nezkontroloval?
Byly vyrobené správné počty a někdo to zmotal při vydávání?
Nebo se ještě nějaké XL vynořily a leží v Shangrile, kde je mi to platné jak mrtvému zimník, protože jsem si už dvakrát zajišťoval vyzvednutí a ani jednou to nevyšlo, nikoli vinou vyzvedávajícího?
Nebo se v někom přece jen hnulo svědomí a větrovku mi poslal, jak jsem předevčírem žádal?
Samé otázky...
Objednáno bylo přesně podle toho dokumentu. Větrovky byly dodány na 2x. Při předávání jsme s prodávající paní procházeli každou větrovku a zapisovali počet a velikost. Vše sedělo. Odvezl jsem v rozmezí jednoho týdne větrovky do čajovny a celou krabici (2x krabici) předal jednou Petrovi a jednou obsluze (hoch s fousy).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kostas.Dimoskakis za příspěvek:
Martin.Kucera

Kostas.Dimoskakis
Příznivec Pirátů – Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kostas.Dimoskakis » 16 říj 2013, 17:36

Lukas Dubec píše:Chtěl bych poprosit nějakého piráta z Prahy, jestli by byl tak ochoten a poslal mi objednané větrovky na moji adresu...jedná se o 4 kusy a adresu sdělím po zkontaktování v SZ...
předem děkuji mnohokrát
Rozesílat větrovky už není v mé moci. Předal jsem vše do čajovny.
Povím vám malinko historii mé vlastní iniciativy. Mnohde na fóru nebo na FB čtu, že piráti jsou malé děti. Bohužel si to myslím taktéž. Protože než se náš byrokratický aparát rozkolébá, tak by bylo po volbách. Již před rokem jsem na vlastní náklady (protože se k tomu nikdo neměl a nebyly peníze) při kampani Libora Michálka nechal vytisknout černá a bílá trička. Později ještě modrá. Je pravda, že mi to někteří dodnes vyčítají, že jsem tiskl bez schválení logotypů. Víte, asi jsem pirát už od narození, aniž bych o tom věděl. Měl jsem za to, že je to zapotřebí a tak jsem jednal. Dodnes mně trička leží doma na skladě (to si nestěžuji pouze konstatuji).
Na to, že bude v říjnu chladno a možná zima, jsem upozorňoval již začátkem srpna, když byly venku šestatřicítky... St.C.
Když už byly volby v plném proudu, tak se toho konečně někdo chytil. Byl to Ivan (staronový předseda), který mi v tom pomohl, abych v tom zase nevisel s několika desetitisíci ......děkuji Ivane.
Petr z čajovny k tomu přišel jako slepý k houslím. Někde tady ve vlákně jsem četl, že jsme měli mít vymyšlenou i distribuci.
Na to hned na začátku odpověděl Ivan "po pirátsku". Myslím, že bychom se už mohli konečně odtrhnout od pupeční šňůry, přestat se nechat vodit za ručičku a chopit se vlastní iniciativy. Nechcete doufám ode mě vědět jak :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kostas.Dimoskakis za příspěvky (celkem 4):
Roman.Kucera, Pavel.Moravec, Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Vojtech.Pikal

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9523 poděkování
Dostal poděkování: 17122 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 16 říj 2013, 17:43

Jestli máš ještě trička, taxem s nima, Kosťo ;-)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Petr.Holek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Housenka
Dal poděkování: 358 poděkování
Dostal poděkování: 1082 poděkování

Příspěvek od Petr.Holek » 16 říj 2013, 18:08

Zlaticka vetrovky jsou vsechny u me v cajovne dnes jsem delal inventuru a prebaloval jsem je abych si overil pocty. Vydavat budu pouze to co mam na papire a tomu kdo je tam napsanej. Pokud si nekdo jeden den prijde pro bundu a ja mu reknu nemam xl dosly Kosta jeste nedodal druhou krabici domluv se snim co a jak me to nezajima, potom za dva dny prijde jiny clovek ze jde tomu znovu tomu samemu chlapci pro vetrovku xl dostane stejnou odpoved. Kosta mi dodal druhou krabici cca pred 5-7 dny od te doby vesele vydavam dal. Jen tak pro informaci vetrovky vydava mezi tim co delam caje pro zakazniky a drzim v hlave objednavky co mam na place nechtejte po me nejake zazraky jinak me akorad naserete.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Holek za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Moravec, Kostas.Dimoskakis

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 17650 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 16 říj 2013, 18:26

Petr Holek píše: Kosta mi dodal druhou krabici cca pred 5-7 dny od te doby vesele vydavam dal.
Jenže to je mi tak nějak prd platný, když jsem z druhého konce republiky, že?

Distribuci "po pirátsku", o níž píše Kosťa, jsem zařizoval. Pro všechny čtyři objednávky z MSK. Poprvé (sobota 5. 10.) to nešlo, protože čajovna byla zrovna jako naschvál uzavřena. Podruhé (pátek 11.10.) se Lukáš Černohorský, který je měl vyzvednout, dozvěděl, že tři dostane, ale XL už nejsou. Což mě tedy docela vytočilo, protože bych čekal, že první várka bude rezervovaná pro ty, co první zaplatili.
Nicméně i tak - pokud jsi tu druhou krabici dostal až v sobotu (což je před 4 dny), tak kdyby ses aspoň obtěžoval napsat na fórum, že XL už jsou a že si můžu zařídit vyzvednutí, tak bych si přišel i osobně, protože jsem o víkendu v Praze byl.
Jenže místo toho se už dva a půl dne snažím marně zjistit, jak to s těma větrovkama vlastně je.
Tak doufám že mi ji někdo nějak dodá, já už na tohle dohadování fakt nemám sílu.
Kostas Dimoskakis píše:Dodnes mně trička leží doma na skladě (to si nestěžuji pouze konstatuji).
Jestli jsou to ta černá s logem vpředu a vzadu, co byla po 90 Kč, tak bych klidně ještě dvě velikosti XL bral. Jsem s nimi velice spokojen.
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Petr.Holek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Housenka
Dal poděkování: 358 poděkování
Dostal poděkování: 1082 poděkování

Příspěvek od Petr.Holek » 16 říj 2013, 18:59

Martin Kucera píše:
Petr Holek píše: Kosta mi dodal druhou krabici cca pred 5-7 dny od te doby vesele vydavam dal.
Jenže to je mi tak nějak prd platný, když jsem z druhého konce republiky, že?

Distribuci "po pirátsku", o níž píše Kosťa, jsem zařizoval. Pro všechny čtyři objednávky z MSK. Poprvé (sobota 5. 10.) to nešlo, protože čajovna byla zrovna jako naschvál uzavřena. Podruhé (pátek 11.10.) se Lukáš Černohorský, který je měl vyzvednout, dozvěděl, že tři dostane, ale XL už nejsou. Což mě tedy docela vytočilo, protože bych čekal, že první várka bude rezervovaná pro ty, co první zaplatili.
Nicméně i tak - pokud jsi tu druhou krabici dostal až v sobotu (což je před 4 dny), tak kdyby ses aspoň obtěžoval napsat na fórum, že XL už jsou a že si můžu zařídit vyzvednutí, tak bych si přišel i osobně, protože jsem o víkendu v Praze byl.
Jenže místo toho se už dva a půl dne snažím marně zjistit, jak to s těma větrovkama vlastně je.
Tak doufám že mi ji někdo nějak dodá, já už na tohle dohadování fakt nemám sílu.
Kostas Dimoskakis píše:Dodnes mně trička leží doma na skladě (to si nestěžuji pouze konstatuji).
Jestli jsou to ta černá s logem vpředu a vzadu, co byla po 90 Kč, tak bych klidně ještě dvě velikosti XL bral. Jsem s nimi velice spokojen.
Ja se nebudu s bundama obtezovat je to vas boj. Pokud si nebyl schopny zjistit za dva dny skutecny stav je mi te opravdu lito neb nezvladas ani pouziti tak jednoduche veci jako je mobilni telefon. Pro priste zkus zapracovat na sve logice verim ze ti casem dojde ze psat na forum je jen ztrata casu a lepsi je zvednout telefon asi ti nemusim rikat komu si mel zavolat...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Holek za příspěvek:
Kostas.Dimoskakis

Kostas.Dimoskakis
Příznivec Pirátů – Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kostas.Dimoskakis » 16 říj 2013, 19:54

Jo Petře bohužel máš pravdu. To je to o těch dětech. On totiž mobil na mě stojí 2,2 Kč. Já tady u toho PC opravdu nesedím od rána do večera.
Budu opakovat " přestat se nechat vodit za ručičku a chopit se vlastní iniciativy" :)

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 17650 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 16 říj 2013, 20:15

Petr Holek píše:Pokud si nebyl schopny zjistit za dva dny skutecny stav je mi te opravdu lito neb nezvladas ani pouziti tak jednoduche veci jako je mobilni telefon.
Jako sorry, ale když tady vnitrostranicka-diskuze-f75/piratske-ve ... ml#p250027 stojí (8. 10.)
dnes dorazí zbylé větrovky.
...
Ti co jsou green a nebo yellow si již mohou větrovky přebírat a nebo si to nějak dál zařídit.
Dodání várky na místo skladu potvrdí Kostas na foru
.
pak tady (11. 10.) vnitrostranicka-diskuze-f75/piratske-ve ... ml#p250920 stojí
Dosly vetrovky velikosti XL (tim myslim ze uz je nemam)
(což je tedy v rozporu s předchozím "Ti co jsou green a nebo yellow si již mohou větrovky přebírat a nebo si to nějak dál zařídit." protože jsem si to zařídil a(a byl jsem yellow) přesto moje větrovka vydána nebyla

a pak až tady (14. 10.) vnitrostranicka-diskuze-f75/piratske-ve ... ml#p251413
AFAIK Kosťa v sobotu dovezl zbytek várky do čajovny
což je pro změnu poněkud v rozporu s "Dodání várky na místo skladu potvrdí Kostas na foru"

tak sorry, že jsem takovej idiot, že jsem z toho nevyvodil, že jsem měl 12. 10. zvednout telefon a zavolat Kostasovi, jak to teda s těma větrovkama vlastně je (o penězích za mobil to fakt není). Kromě toho nerad otravuju lidi mobilem nad rámec urgentních záležitostí, když vím, že mají plné ruce práce.
Kostas Dimoskakis píše:Budu opakovat " přestat se nechat vodit za ručičku a chopit se vlastní iniciativy" :)
No jestli by ti bylo milejší, abych ti volal několikrát denně a ptal se, jak to vypadá, tak prosím, budu si to do budoucna pamatovat. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Frantisek.Navrkal
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Tomas.Klapka
Profese: discordian pope
Dal poděkování: 1707 poděkování
Dostal poděkování: 3283 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas.Klapka » 16 říj 2013, 21:02

To je sranda, jak se vždycky vysvětlí, že jde o nějakej informační šum. U Pirátů se tomu divím :) Já jsem dnes kvůli šumu, způsobenýho z části i mnou, zbytečně zabil půl hodiny času :)
datový mirror pirátských systémů (pirati.info)

mail/jabber (tomas@klapka.cz) OFFTOPICnebo mě kontaktujte přes Signal (72460801jedna)

Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“