Pavel Horák

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Gustavson
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 24
Registrován: 25 lis 2012, 18:23
Profese: Environmentalista a student chemie
Bydliště: Praha 4 - Nusle
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pavel Horák

Příspěvek od Gustavson »

Ahoj Piráti!

Míra mé nečinnosti v důsledku Vánoc nabyla takových hodnot, že jsem se rozhodl požádat o změnu svého statutu z Příznivce na Člena. Sice mě ještě neznáte, ale až mě poznáte...

... ale teď trochu vážněji. Nemohu říci, že mě přímo program Pirátské strany hned ze začátku zaujal natolik, že bych se všemi deseti chtěl stát jejich soudruhem. Většina jejich základních myšlenek šla kolem mne ve směru tečny případně netečné rovnoběžky, nicméně s žádnou z nich jsem neměl zásadní konflikt. Někteří lidé (funkcionáři:) tu na fóru sice hlásají myšlenky, se kterými nesouhlasím, ovšem každá diskuse musí mít vždy minimálně dvě strany, jinak není plodná. A poslední událost - rozhodnutí o zveřejnění a indexaci fóra internetovými prohlížeči přeci jen nakonec přispěla k tomuto mému kroku, neboť průhlednost, to je přesně to, co dnešní (nejen) české politice chybí. Pirátská strana se tak pro mě stává myšlenkou, kterou je nutné v dnešním světě podporovat co nejvíce. Zároveň se skláním před lidmi, kteří produkují OpenSource, čímž nemyslím pouze software, ale jakékoliv myšlenky, tedy třeba i Pirátské.

Já osobně nejsem zajímavá figurka a zřejmě se nikdy nestanu význačným funkcionářem. Avšak do mentální či fyzické práce konané na pozadí pro "všeobecné blaho" se rád zapojím všemi svými silami, které jsou determinovány jednak magisterským titulem z pardubické Dopravní fakulty v oboru Dopravního managementu, marketingu a logistiky, magisterským titulem z pražské Přírodovědy v oboru Ochrany životního prostředí a výhledově doktorátem z Makromolekulární chemie. V oblasti mého zájmu leží energetika, ochrana přírody a životního prostředí, případně jejich průnik s dopravními obory. Má objektivní specializace je zaměřena na odpady, resp. jejich recyklaci. Faktografická data jsou uvedena v profilu, pouze upřesním, že mé trvalé bydliště je v Libereckém kraji, ale tam se vyskytuji velice sporadicky, proto se hlásím k členství u pražské organizace.

Přeji všem Pirátům klidné Vánoce a těm pražským ještě co nejméně bolehlavů 28. 12. ráno. :twisted:

Pavel aka Gustavson

P.S. Konec světa bohužel nenastal, takže hurá do práce.
Uživatelský avatar
Gustavson
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 24
Registrován: 25 lis 2012, 18:23
Profese: Environmentalista a student chemie
Bydliště: Praha 4 - Nusle
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Shangri-la dnes

Příspěvek od Gustavson »

Tobias Esner moderuje:
sloučení vlákna
Ahoj Piráti,
já už jsem o sobě kdysi cosi psal, i když téměř bez ohlasu. Myslím, že je to dohledatelný komentář s přáním slabé kocoviny na Nový rok. :) Ale proč píšu ještě raz - dnes bych se mohl v Shangri-le zastavit též a i pokud by se o mě nehlasovalo jako o členovi, alespoň bych se trochu seznámil a implementoval do vašeho povědomí. Nebo si dám alespoň čaj. :D
Bude tedy v čajovně ještě jedno místo navíc?
Pavel
Naposledy upravil(a) Tobias.Esner dne 03 úno 2014, 01:16, celkem upraveno 1 x.
Důvod: sloučení vlákna
Uživatelský avatar
Kostas.Dimoskakis
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 149
Registrován: 07 říj 2010, 12:38
Profese: Elektro slaboproud - podnikatel
Bydliště: Bousovská 735/6, Praha 9 - Kbely
Dal poděkování: 236 poděkování
Dostal poděkování: 185 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Shangri-la dnes

Příspěvek od Kostas.Dimoskakis »

Ahoj, dnes je volební štáb. To znamená že někdo tam asi bude. Někteří ovšem budou v terénu rozdávat letáky. Mám dojem že na TYláku...I.P.Pavlova. Když půjdeš kolem, tak na někoho narazíš a hned s nim hoď řeč :)
Uživatelský avatar
Gustavson
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 24
Registrován: 25 lis 2012, 18:23
Profese: Environmentalista a student chemie
Bydliště: Praha 4 - Nusle
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Shangri-la dnes

Příspěvek od Gustavson »

Půjdu kolem, tak se u nic zastavím. A pokud na ně nenarazím, zaskočím aspoň na čaj. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Gustavson za příspěvek:
Kostas.Dimoskakis
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Shangri-la dnes

Příspěvek od Tobias.Esner »

Protože předseda krajského sdružení nestíhá odpovídat, tak zaskakuju: Schůze bude ve čtvrtek 31. 10.: praha-f78/schuze-31-10-t19495.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Shangri-la dnes

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Pavel mi psal že dorazí.

735 07 66 99, Praha 12

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“