Akce trafiky

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Odpovědět
Ondrej.Marek
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: IT administrátor/tiskař
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1435 poděkování

Re: Akce trafiky

Příspěvek od Ondrej.Marek » 15 říj 2013, 01:12

dnešní akce na palmovce byla zábavná
MY: volte piráty!
ON: a tak jo

MY (fotíme se na gruppenfoto): paní se s náma vyfotí
ONA (se zvednutým palcem se s náma vyfotila)

jo a potkali sme 16ti-letou sestru Adama Skořepy

nebo takhle si představuju, že by asi byla jeho sestra.. (byla tam i se svojí máti ale ta nebyla té skutečné Adamově podobná)

a několik očividných TOPáckých hipsterů a zarputilých voličů jiných stran

a další super zážitky.. připojte se i příště, kampaňování s pirátama je fakt zábava

P.S. TNF dostává bobříka pedobeara za lodičky :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Marek za příspěvek:
Kostas.Dimoskakis
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU

Patrick K
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: profese
Dal poděkování: 132 poděkování
Dostal poděkování: 266 poděkování

Příspěvek od Patrick K » 15 říj 2013, 08:57

Je to tak, Palmovka je místo s velice specifickou atmosférou. Viděli jsme toho opravdu hodně zajímavého. Kromě již zmíněné paní a mnoho dalšího, i hromadu dětiček školkového věku v reflexních vestičkách, přičemž každé třímalo v ruce letáček ODS. To mi přijde tedy podpásovka jako prase, která s našimi lodičkami nelze ani srovnávat. Navíc je to snad i protizákonné. :?:

http://imageshack.us/gal.php?id=q5ykzaTUyprj1NyS

PS: Už mi nejde ani ten piratenpad.de, to je fakt vostuda Pirátů, funkčností bych ho přirovnal tak k "registru vozidel", čili nic moc...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrick K za příspěvek:
Homo Pyratus

Homo Pyratus
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3015 poděkování
Dostal poděkování: 957 poděkování

Příspěvek od Homo Pyratus » 15 říj 2013, 09:13

ty deticky jsem potkal a letaky od ODS jsem jim sebral a dal jim nase.-))) byla to zabava.-) zastavovali se na prechode a kriceli hele pirat.-))) musel jsem jim delat kousek cesty doprovod jinak by tam se mnou stali furt.-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.dj-bobr.Ulehla, Kostas.Dimoskakis, Lukas.Findeis

trinitrofenol
Profese: chemik
Dal poděkování: 1344 poděkování
Dostal poděkování: 3491 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trinitrofenol » 15 říj 2013, 12:04

Ty pady mě serou, teď pro změnu funguje ten český http://pad.pirati.cz/p/plán_stánkování (snažím se pady synchronizovat, jak to jde), tak se hlaste.

záloha 15. 10. 12:03 OFFTOPIC[quote]Už zase šlape,čímž jsme se dostali tam, kam jsme se dostat nechtěli. Máme dva pady - záložní https://piratenpad.de/p/stankovani

Prosím napište vždy ke dni, kdy máte někdy volný čas na "trafiky". Až budou u konkrétního dne aspoň 4 lidi, tak se nějak konkrétně domluvíme (kde, v kolik). Za mě ideálně odpoledne. Cajovna je otevrena od 14hod. takze start je od 14 a konec cca 18-19.-) ..muzet

14.10.2013 po Patrick K Janek W Adam Z (nakonec nemůžu, mám první schůzi volební komise) adame to je tak na hodinu takze potom bys mohl dorazit me to ceka v utery.-))) Pyrat Morsky Ivan Derer Ondra M Lenka W místo: PALMOVKA Neví někdo, proč tuto akci smazali z Pirátského kalendáře? Jestli nedělámě něco špatně? Hlavně už mi někdo přineste hezkou pirátskou nálepku, ať si mohu označit svůj koráb silnic :-) a machrovat vyzvedni si ho v cajavne.-)))

15.10.2013 út Janek W Adam ZJanka kdyz je min jak 4 lidi nebo neni auto akce je na ipaku.-)

16.10.2013 st Janek W Janka Josef Matoušek

17.10.2013 čt Janek W Josef Matoušek

18.10.2013 pá Adam Z

19.10.2013 so

20.10.2013 ne

21.10.2013 po Adam Z

24.10.2013 ČT - kdo byste se eventuelně mohl zúčastnit nějaké "super mega giga" letákové akce tento den někde v Praze? Pište se sem, podle účasti se uvidí, co by šlo uspořádat: Patrick K

Tak mě napadlo, nestálo by za to, udělat tak ty dva dny před volbami někde nějakou super mega giga letákovou akci, kam by přišli "skoro všichni" piráti a jejich příznivci (mohly by se prostě dorozdat všechny volební zásoby)? Ale chtělo by to vybrat opravdu nějaké speciální místo, aby to stálo za to a třeba i média si toho všimlla, případně prostě projít po nějaké trase městem. Ale nutno zvážit, jestli by se to pak nemělo dopředu a včas nahlásit jako demošku, aby nás pak neodvezli v antonech :-) lepsi nez to udelat na jednom miste udelat to celorepublikove.-)No to jistě, ale tolik ochotných lidí asi nebude... Prostě aby bylo vidět, že je pirátů fakt hodně a lidi se nebáli volit.

* pokud byl někdo zkušenější k němu, tel. 774 81 29 39, ideálně Praha 5 (třeba zase Anděl, nebo Smíchovské nádraží...)
na andel a nadrazi je potreba auto a ten den asi nebude - může se vzít jen stolek a vlajka a velký bágl na letáky, ale samozřejmě to může být i jinde, to byl jen návrh

//nápady na místa
Kulaťák (křižovatka Technická x Šolínova). cíleno na študáky.
náplavka
Florenc u metra
Černý most u metracerny most jsem uz parkrat prepad cca 5x bydlim tady.-))) na černak bych možn� přijel. Kdy?
obchoďáky, farmářské trhy

Vršovice - prostor před Edenem?[/quote]
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9

Kostas.Dimoskakis
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Elektro slaboproud - podnikatel
Dal poděkování: 236 poděkování
Dostal poděkování: 175 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kostas.Dimoskakis » 15 říj 2013, 12:25

trinitrofenol píše:Ty pady mě serou, teď pro změnu funguje ten český http://pad.pirati.cz/p/plán_stánkování (snažím se pady synchronizovat, jak to jde), tak se hlaste.

záloha 15. 10. 12:03 OFFTOPIC[quote]Už zase šlape,čímž jsme se dostali tam, kam jsme se dostat nechtěli. Máme dva pady - záložní https://piratenpad.de/p/stankovani

Prosím napište vždy ke dni, kdy máte někdy volný čas na "trafiky". Až budou u konkrétního dne aspoň 4 lidi, tak se nějak konkrétně domluvíme (kde, v kolik). Za mě ideálně odpoledne. Cajovna je otevrena od 14hod. takze start je od 14 a konec cca 18-19.-) ..muzet

14.10.2013 po Patrick K Janek W Adam Z (nakonec nemůžu, mám první schůzi volební komise) adame to je tak na hodinu takze potom bys mohl dorazit me to ceka v utery.-))) Pyrat Morsky Ivan Derer Ondra M Lenka W místo: PALMOVKA Neví někdo, proč tuto akci smazali z Pirátského kalendáře? Jestli nedělámě něco špatně? Hlavně už mi někdo přineste hezkou pirátskou nálepku, ať si mohu označit svůj koráb silnic :-) a machrovat vyzvedni si ho v cajavne.-)))

15.10.2013 út Janek W Adam ZJanka kdyz je min jak 4 lidi nebo neni auto akce je na ipaku.-)

18.10.2013 pá Adam Z

19.10.2013 so

20.10.2013 ne

21.10.2013 po Adam Z

24.10.2013 ČT - kdo byste se eventuelně mohl zúčastnit nějaké "super mega giga" letákové akce tento den někde v Praze? Pište se sem, podle účasti se uvidí, co by šlo uspořádat: Patrick K

Tak mě napadlo, nestálo by za to, udělat tak ty dva dny před volbami někde nějakou super mega giga letákovou akci, kam by přišli "skoro všichni" piráti a jejich příznivci (mohly by se prostě dorozdat všechny volební zásoby)? Ale chtělo by to vybrat opravdu nějaké speciální místo, aby to stálo za to a třeba i média si toho všimlla, případně prostě projít po nějaké trase městem. Ale nutno zvážit, jestli by se to pak nemělo dopředu a včas nahlásit jako demošku, aby nás pak neodvezli v antonech :-) lepsi nez to udelat na jednom miste udelat to celorepublikove.-)No to jistě, ale tolik ochotných lidí asi nebude... Prostě aby bylo vidět, že je pirátů fakt hodně a lidi se nebáli volit.

* pokud byl někdo zkušenější k němu, tel. 774 81 29 39, ideálně Praha 5 (třeba zase Anděl, nebo Smíchovské nádraží...)
na andel a nadrazi je potreba auto a ten den asi nebude - může se vzít jen stolek a vlajka a velký bágl na letáky, ale samozřejmě to může být i jinde, to byl jen návrh

//nápady na místa
náplavka
Florenc u metra
Černý most u metracerny most jsem uz parkrat prepad cca 5x bydlim tady.-))) na černak bych možn� přijel. Kdy?

Vršovice - prostor před Edenem?
[/quote]
teda, co je to za odkaz. Vede do nikam :(0

Ondrej.Marek
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: IT administrátor/tiskař
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1435 poděkování

Příspěvek od Ondrej.Marek » 15 říj 2013, 12:33

uvidime http://pad.pirati.cz/p/plán_stánkování
je to trochu prouchané
SMRT GENERALIZACI, SMRT INFORMAČNÍMU ŠUMU

trinitrofenol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trinitrofenol » 15 říj 2013, 12:46

Kostas Dimoskakis píše:
trinitrofenol píše:Ty pady mě serou, teď pro změnu funguje ten český http://pad.pirati.cz/p/plán_stánkování (snažím se pady synchronizovat, jak to jde), tak se hlaste.

18.10.2013 pá Adam Z

19.10.2013 so

20.10.2013 ne

21.10.2013 po Adam Z

//nápady na místa
náplavka
Florenc u metra

Vršovice - prostor před Edenem?
teda, co je to za odkaz. Vede do nikam :(0[/quote]

Musíš to zkopírovat celé, fórum nezvládá URL s českou diakritikou. pad.pirati.cz/p/plán_stánkování
Tito uživatelé poděkovali autorovi trinitrofenol za příspěvek:
Kostas.Dimoskakis
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9

trinitrofenol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trinitrofenol » 17 říj 2013, 09:11

Přátelé, kamarádi. Doufám, že vás zdejší šachy v padech nezmátly jako koordinátora kampaně. Potvrzuji, že nyní domlouváme trafiku (a letákování) v tomto padu: pad.pirati.cz/p/plán_stánkování, tedy v tom původním.

OFFTOPICvysvětlení mojí jízlivé poznámky najdete zde: praha-f78/koordinace-kampane-v-prazskyc ... ml#p251991 Zvíře není stroj. Nejsem na tyhle hysteráky zvědavej. Kdybych byl členem, tak bych vám začal vyhrožovat odchodem. Jelikož členem nejsem, tak si můžu akorát tak nakašlat, já vim.

Shrnutí situace pro následující dny
v padu to vypadá nevesele,
17.10 - prosím koukněte sem post251936.html#p251936

18.10.2013 pá Adam Z (pokud se nic nezmění tak Tobias) Kostas cca. od 15:00-18:00)

19.10.2013 so

20.10.2013 ne

21.10.2013 po Adam Z

Nutně potřebujeme, abyste se zapsali, domluvili, kde bude stánek, a hlavně přišli. Je to jednou za (tři až) čtyři roky.

Z mého pohledu jsou ideální místa k letákování: Florenc u metra (čt?, pá?), Tesco Letňany nebo jiný obchoďák (pá?, so?) a křižovatka TechnickáxŠolínova - přístup k ČVUT a VŠCHT (všední den mimo pátky, ideálně s Ivánkem). Na Florenci se snad dá schovat pod stříšku, Tesco vyžaduje pěkné počasi, v Dejvicích se dá letákovat v metru, ale tam si člověk moc nepokecá, jde hlavně o rozdávání. Na začátku ulice Technické bychom se s voliči mohli pobavit podrobněji, nikomu se nepleteme atp.

EDIT s trochou sebezapření a několika zúčastněnými je Florenc i Dejvická dosažitelná metrem. Ale chce to ideálně čtyři lidi.

EDIT2: A ještě: dle zápisu z volebního štábu, bude v Praze 24.10. probíhat velké přepadení metra. Nevím, jak se to zvládne v osmi lidech, tak si to zapište do diářů.
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9

Homo Pyratus
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3015 poděkování
Dostal poděkování: 957 poděkování

Příspěvek od Homo Pyratus » 17 říj 2013, 22:13

to obsazeni metra by meli podporit hlavne kandidati, muzou si vybrat zastavku co jim nejvic vyhovuje.-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo Pyratus za příspěvek:
Ondrej.Marek

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22039 poděkování
Dostal poděkování: 18934 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 18 říj 2013, 02:41

Ten takový tip. Baba Klausová obdržela trafiku na Slovensku, bude velvyslankyní.

Co postavit trafiku tady? http://www.institutvk.cz/kontakty

Nebo raději tady? http://goo.gl/maps/8rH9u :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Homo Pyratus
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Odpovědět

Zpět na „Praha“