Esner ukonceni clenstvi

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Praha

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3755 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Esner ukonceni clenstvi

Příspěvek od Tobias.Esner » 03 říj 2013, 22:43

Adame, tím co si napsal, si pozbyl veškerý šance na to že bych si to rozmyslel.... :cry:
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Adam.Zabransky
Krajský zastupitel
Profese: student práva na UK
Dal poděkování: 1896 poděkování
Dostal poděkování: 3414 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adam.Zabransky » 03 říj 2013, 22:53

Dobře, ještě poslední zpráva, možná to už konečně pochopíš. "jsme se dohodli" neznamená "takhle to bude a basta". Kdybys mi úplně normálně napsal, že se ti to nelíbí, tak by se to úplně v pohodě vyřešilo. Jenže toho jsi jaksi nebyl schopen, protože ti okamžitě ruplo v bedně. Sorry, ale takhle se chovaj malý děti.

Jinak jak už jsem psal, všichni jsme rádi, žes dělal tolik práce a navíc takovou práci, kterou nikdo dělat nechtěl. Nejen proto mi je líto, že odcházíš. Ale neviň mě za to, že místo aby ses úplně normálně ozval, se hned naštveš (velmi slabé slovo) a nejsi schopen komunikovat.

EDIT:
Tobias Esner píše:Adame, tím co si napsal, si pozbyl veškerý šance na to že bych si to rozmyslel.... :cry:
No jo, já si říkal, že psát sem možná nebude ten nejlepší nápad. Ale nasrals mě, tak jsem to udělal. :?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Zabransky za příspěvek:
Frantisek.Navrkal
Pražský radní pro bydlení a transparentnost, student práv na Karlovce, bojovník za práva zvířat a efektivní altruista.
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky

Zdenek.Stepanek
Místní předsednictvo
Profese: IT Expert
Dal poděkování: 1474 poděkování
Dostal poděkování: 2902 poděkování

Příspěvek od Zdenek.Stepanek » 03 říj 2013, 23:30

Pánové, kdybych měl takhle hysterčit kvůli každýmu kdo mě naštval, tak asi vyletim z kůže. Díky jisté konkurenci se ve mě samovolně začíná vařit krev kyž už jen vidim napsáno jedno konkrétní slovo. Notabene když jen vidím toho konkrétního člověka. Ale taky jsem schopnej to překousnout.

Takže ještě jednou, Tobiasi, prosím, spláchni to za hlavu, nenech se adamem a jakoubkem obtěžovat a najdi si mezi piráty někoho, s kým si budeš rozumět. I za tu krátkou dobu jsi se zapojil naprosto výtečně, takže v tom naprosto nevidím problém.
Nerušit, porušuju kopírovací monopol EMI Music...

Zdeněk Štěpánek, 776 189 619
„Stát vypíše nové daně, - Čech se bude dříti na ně,
Neb mu brání mozku lenost - vidět svoji zotročenost..“
F. Gellner

Janka.Michailidu
Profese: PhD student (Biotechnologie)
Dal poděkování: 2184 poděkování
Dostal poděkování: 3175 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Janka.Michailidu » 04 říj 2013, 07:15

OFFTOPICObrázek
(je to obrovské, bacha)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvky (celkem 6):
Lenka.Wagnerova, Ondrej.Profant, Tobias.Esner, Ondrej.Marek, Roman.Kucera, Tomas.Klapka

Lenka.Wagnerova
Příznivec Pirátů – Vysočina
Dal poděkování: 4760 poděkování
Dostal poděkování: 4214 poděkování

Příspěvek od Lenka.Wagnerova » 04 říj 2013, 07:35

Janka a Zdeněk: Svatá pravda, zlatá slova. :P
Ale když je člověk unaven (tím nemyslím, že toho dělá moc, ale že se pořád potýká s nesmysly, blbostí, arogancí, neustálým řešením malicherností, zatímco důležité věci jsou přehlíženy...), tak se potom chová jak hysterik a malé dítě. A kdo ho zahlédne jen v té chvíli, kdy mu rupnou nervy, se ťuká na čelo. Pocit bezmoci, to je mrcha. Znám to moc dobře, taky bouchám, a jak ! ;)
Takže nechme Tobiase na pokoji, za měsíc se prostě uvidí.

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3755 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 04 říj 2013, 09:41

Lenka Wagnerova píše:Janka a Zdeněk: Svatá pravda, zlatá slova. :P
Ale když je člověk unaven (tím nemyslím, že toho dělá moc, ale že se pořád potýká s nesmysly, blbostí, arogancí, neustálým řešením malicherností, zatímco důležité věci jsou přehlíženy...), tak se potom chová jak hysterik a malé dítě. A kdo ho zahlédne jen v té chvíli, kdy mu rupnou nervy, se ťuká na čelo. Pocit bezmoci, to je mrcha. Znám to moc dobře, taky bouchám, a jak ! ;)
Takže nechme Tobiase na pokoji, za měsíc se prostě uvidí.
jo Asi tak...

Adame, máš pravdu, mohl jsem jsem Ti normálně říct, že se mi to nelíbí, bez scény, ale výsledek by byl stejnej, dal bych žádost o ukončení, a ty víš jako muj mentor že to chci udělat dlouho. Ano omlouvám se ti za hysterii, ale když si odmyslíš moji hysterii, proncip, duvod a následek, zustavají stejné. Ty jsi mě zarmutil že jsi to panu božskému odkýval, a pan božský mě nejdříve zarazil tím co udělal na volebním štábu ve středu, podruhé mě zarazil tím co udělal dalšího na volebním štábu a potřetí mě rozplakal tím co udělal z tebou. Pro mne je to vyjádření prvního mistopředsedy k mé neschopnosti. Toto moje mínění nezmění ani tisíc debat. Od pana Michálka to beru jako podraz ja profesní, tak osobní a mám velký problém to udýchat. Ano, Adame, ty sji mě zarmoutil, ale nejsi důvod mého odchodu. Hlavím duvodem je pan Mgr. Bc. Jakub Michálek, první místopředseda strany, a Petr Bajgar, předseda KS OLK (je víc lidí co nemužu, ale tohle je vážně hodně) A když je pan božský tak solidární, že mám mnoho práce, proč nepomuže dřív? proč až se má udělat to nejmeší co na tom je a ještě blbě? respektive jinak než bylo dohodnuto. Nemužu pochopit proč chce posílat dnes první várku delegací. Je 6000 míst, registrovanejch 4000 lidí, v některých případec na jedno křeslo moooc lidí, Lidi čekají že se jim po 5.10. ozveme a že je budeme žádot jestli pujdou do jiného okrsku a vyřídí si volebné prukaz. Je si pan božský jistý tím že stále postupuje podle papírů který tak strašně prosazuje? Vratmě se zpátky do minulosti, když se příjmal Pyrát Mořský do strany. Vedení strany se zeptalo na názor členské základny. Mezi reagujícími byl i pan božský, který aktivně sdělil svuj názor.Po té proběhlo hlasování PKS a Jan byl přijat. Poté vystoupil pan božský, že to bylo všechno špatně a začala výměna názorů... Proč to neřekl hned, když to probíhalo že to tak být nemá? a takových exscesů bylo víc.... Za poslední dobu nemám z tohoto místo předsedy dobrý pocit. Hodně sem mu fandil a hodně mě sklamal, a nejenom mě. Další zajímavou postavou je Mikuláš. To co předvedl včera je masakr. Podle se lží chtěl ukrást Praze plakáty, aby si JČ mohlo začít vylepovat. O svuj kraj se prý stará, ale že jeho kandidáti si jezdí do sh pro plakáty že Mikuláš nic.... nekomentuju. Je něco co Mikuláš neposral, co sem slyšel tak minulý volby pruser, tyhle volby pruser.... No hezky to to RP vede, jeden nemá čas protože má zkoužky, druhej kazí na co šáhne, ale mně členové strany říkají že jsem BLB (s posvěcením Michálka) a mentálně zaostalej. Ano mám výhrady i k manželům Wágnerovým, ale bohužel ted je Lenka jediná z RP která mákla (nepočítám Ivana, ten lítá jak hadr na holi, čekám kdy to s ním sekne, mimo jiné s Ivanem si promluvím osobně z očí do očí) a kraje budou mít co vylepovat. Nejstěženějších 10 dnů před volbama budou.

a takhle bych mohl pokračovat proč chci odejít. Sposta lidí mi řeklo ať to vydržím že po volbách bude nová volba RP a že se to snad obmění, snad, ale zase na druhou stranu, ukažte mi 4 naprosto spolehlivé a schopné lidi, kteří by tu stranu utáhli i v nejhorším období a nerozklepali by se jim kolena a byly by schopní před kamerou říct souvislou větu bez koktání a hlavně chtěli by kandidovat. Ano je jich pár, ale budou mít kecky na to do toho jít? Ano rád bych zustal ve straně, plní se mi sen, mám nějaký ambice, sny, touhy, plány.... ....ale takhle? kdy jeden předseda huláká na někoho kdo se muže rozkrájet, Místopředseda vráží kudlu do zad (ale jenom tam kde si myslí že to projde, na větší odpor si netroufne - nemusím komentovat, všichni víme koho nemusí a neudělá proti němu pul kroku zásadního)...................

Je jetě někdo kdo nechápe moje rozhodnutí???? A ano pořád ve mě hoří malý plamínek zustat a neodejít, ale je tak malý, že se bojím že ho brzy někdo sfoukne.

PS: 12 let radím podnikatelům jak podnikat, radím jak ven ze skoro bankrotu a pak vidím tohle....
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :!:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvky (celkem 3):
Zdenek.Stepanek, Homo Pyratus, Frantisek.Navrkal
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 24209 poděkování
Dostal poděkování: 11558 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 04 říj 2013, 10:15

Tobiasi, když se odsud nechají všichni vyštípat těmi co kritizuješ, tak to lepší nebude. Taky je možnost nespolupracovat s těmi co tě zklamali a naopak s těmi, s kterými smysl spolupracovat má.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 6):
Zdenek.Stepanek, Homo Pyratus, Janka.Michailidu, Frantisek.Navrkal, Dominika.Michailidu, Vit.Konecny
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Homo Pyratus
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3015 poděkování
Dostal poděkování: 957 poděkování

Příspěvek od Homo Pyratus » 04 říj 2013, 10:37

jj kazdy si radsi stavi sve babovicky a hrady.-)))

Adam.Skorepa
Asistent poslance
Profese: živnostník
Dal poděkování: 850 poděkování
Dostal poděkování: 6788 poděkování

Příspěvek od Adam.Skorepa » 04 říj 2013, 13:31

Nedělejte z Prahy MSK nebo JMK. Trochu důstojnosti, prosím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 3):
Tobias.Esner, Dalibor.Zahora, Ondrej.Marek
Author Sensei Tyrant Pervert

Ondrej.Marek
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: IT administrátor/tiskař
Dal poděkování: 1020 poděkování
Dostal poděkování: 1435 poděkování

Příspěvek od Ondrej.Marek » 04 říj 2013, 16:54

méně sazí, více teflonu
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Marek za příspěvek: