Neomezený telefonní tarif pro volební štáb JmK

Republikovému předsednictvu je svěřena moc výkonná a je zároveň statutárním orgánem strany.

Moderátor: Republikove predsednictvo

Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti republikového předsednictva. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Tomas.Kolacny
Místní předsednictvo
Profese: Zastupitel města Brna
Dal poděkování: 1161 poděkování
Dostal poděkování: 2829 poděkování

Neomezený telefonní tarif pro volební štáb JmK

Příspěvek od Tomas.Kolacny » 18 zář 2013, 14:36

Ahoj RP,

jelikož se už teď - na začátku kampaně - děsím účtů za telefon a jako student a dobrovolník, který prací na kampani tráví veškerý volný čas, nemám možnost si telefonní hovory financovat ze svého (a neplatí to jen o mě), bavil jsem se s ostatními členy KS (včetně Ivoše) na včerejší schůzi o tom, že by nám velmi pomohlo, kdybychom měli na krajském volebním štábu nonstop jeden telefon s neomezeným tarifem a jelikož v RP máte ještě poměrně dost finančních prostředků, chtěl bych Vás požádat o zafinancování.

Nejvhodnější varianta, kterou jsme našli je tarif FREE CZ od O2, který ve formě bez závazku vychází na 899,- kč za měsíc (749,- kč za samotný tarif + 150,- kč za balíček bez závazku).

Děkuji
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Kolacny za příspěvky (celkem 4):
Maria.Vasickova, Pavel.Moravec, Petr.Kopac, Michaela.Vodova
Tomáš Koláčný
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Tomas.Kolacny
Místní předsednictvo
Profese: Zastupitel města Brna
Dal poděkování: 1161 poděkování
Dostal poděkování: 2829 poděkování

Re: Neomezený telefonní tarif pro volební štáb JmK

Příspěvek od Tomas.Kolacny » 19 zář 2013, 17:31

BUMP!

Bylo by fajn, kdyby předsednictvo začalo reagovat! Svojí nečinností paralyzujete spoustu lidí v práci.
Tomáš Koláčný
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4085 poděkování
Dostal poděkování: 15041 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos » 19 zář 2013, 18:10

Bump. Bavili jsme se dnes o tom. Jen si uvedom, ze predsednictvo resi podani kandidatek, zmenu rozpoctu, volebni program a napr. dnesni tiskovku s CT na lodi. Tisk a distribuci materialu, nataceni radio a tv spotu...a uz nic nepisu. Takovyhle sup sup natlakovy formulace nas naprosto paralizuji v praci:-) ne vazne. Bavili jsme se o tom a zvaxime to.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 4):
Ondrej.Profant, Petr.Kopac, Tomas.Kolacny, Roman.Kucera
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Michal Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Rebel
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2114 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal Wagner » 19 zář 2013, 18:15

Prosim?

je tu clovek, HonziK Koci, co tu za tuhle Piratsou kampan nechal pres 10K ... mame tu 4cleny volebni tym, 4 pc, internety, fotoatelier a fotografa a ridice. Vsecko tohle, benzin, net, telefony atd. doted platil on ...

a vy zamitnete 1K , zvl s vasim rozpoctem :!: a jeste mi bude wagnerova vyladat, ze nekoho vydirame?

vasicek, dolezal, vavrouchova a kaderavek na celou kampan totalne serou, nejsou schopni se sem za posledni tyden ani prijit vyfotit. kdyz Honza po nem dneska chtel, aby si zajel 15km pro PC, tak mu to VASicek odmitl? Po ceste z5? ...

Vite co mile republikove predsednictvo?

Děte už všichni dopíči

edit nechte odemčíno, prosím, ještě se tomu chce pár lidí vyjádřit. děkuji
Vojtěch Pikal moderuje:
Uživatel byl napomenut, aby zkusil volit mírnější jazyk.
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock

Adam.Skorepa
Asistent poslance
Profese: živnostník
Dal poděkování: 850 poděkování
Dostal poděkování: 6788 poděkování

Příspěvek od Adam.Skorepa » 19 zář 2013, 18:41

Proč mi jako přišla tato soukromá zpráva?
Michal Wagner píše:Ahoj Piráti,

píču vám, abych vám vysvětlil následující věc, kterou jsem umístil do podatelny RP poté, co zamítli tuto žádost:
podatelna-republikoveho-predsednictva-f ... ml#p244182
Michal W. pro RP píše:Prosim?

je tu clovek, HonziK Koci, co tu za tuhle Piratsou kampan nechal pres 10K ... mame tu 4cleny volebni tym, 4 pc, internety, fotoatelier a fotografa a ridice. Vsecko tohle, benzin, net, telefony atd. doted platil on ...

a vy zamitnete 1K , zvl s vasim rozpoctem :!: a jeste mi bude wagnerova vyladat, ze nekoho vydirame?

vasicek, dolezal, vavrouchova a kaderavek na celou kampan totalne serou, nejsou schopni se sem za posledni tyden ani prijit vyfotit. kdyz Honza po nem dneska chtel, aby si zajel 15km pro PC, tak mu to VASicek odmitl? Po ceste z5? ...
Dal platime bannery tery nido nikdy nevidel , Mikulas Ferjenci si bude kupovat dva billboardy, tiskneme plakaty s "c"esa republika, ktery budemedoonce i veset do ulic, Michalek si meni zni programu jak se mu chce, prvnich pet lidi kandidatky jmk bohuzel v dobe volebni kampane "ma moc prace", nebo "nema penize na liste na autobus" , popripade dalsi vymluvy, s kterych vypliva to, ze se tihle lidi nechali zvolit n kandidatku, nehodlaji nic delat a vsechno tohle vedeli dopredu.

podle me, tenhle pristup je pristup omezenych kretenu a ja vas timto zadam o pomoc. vyjadrete se. nemyslim si, ze clovek, ktery ani neni clen strany, ktery dela KS Jmk spolu s krajskym volebnim leadrem, mnou a sekretarkou kampan v JmK, vsechno plati ze sveho a kdyz si chceč koupit za 900 korun tarif, protoze moc dobre vime, ze budeme ten mobil potrebovat jeste mesic a jsme vyfuckovani s tim, ze si to mame koupit z rozpoctu kraje ...

tak ted mi tu skoro breci. nechal v tom pres 10.000kc. nemame v kraji ani plakat, protoze ferjencik nezvlada ...
rp rozpocet pres 150K a nehodla je poslat krajum ktery potrebujou
. kraje rozpocet 10K nemaji na zacatku kampane ani plakat a maji si ze sveho platit i telefony?

protoze si je par blbecku v Praze zaplatilo? ja delam pro piraty zadarmo pres 3/4 roku a nehodlam uz tady tomu venovat ani orunu. honzik taky ne. a protoze tim padem nemuzeme niomu zavola, nemuzeme nic zorganizovat a misto pomoci slysime stupidni vymluvy, tak nam tohle prijde jao zlej sen. mame vy\hodit z okna praci za tyden, protoze v RP jsou zmrdi?

chapu ze mi asi neverite, tady je telefon na honzu kociho 607 067 613 muzete se ho zeptat sami
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
Jaroslav.Kucera
Author Sensei Tyrant Pervert

Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: právník
Dal poděkování: 1939 poděkování
Dostal poděkování: 2650 poděkování

Příspěvek od Adam.Soukal » 19 zář 2013, 18:44

Protože všechny ostatní kraje všechno dělají zadarmo a ze svého, ale teď budeme půl roku poslouchat nějakého Wágnera, který už celý půl rok dělá všechno zadarmo a my ostatní milionáři z peněz Pirátské strany to musíme poslouchat.

Může někdo tomu debilovi zablokovat posílání hromadných zpráv?

Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3130 poděkování
Dostal poděkování: 2555 poděkování

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 19 zář 2013, 18:51

Michal Wagner nam zase pripomnel, proc ho nechceme za clena :)
Michale, zkus si dat chvili detox, a vyspat se par dni...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvky (celkem 9):
Ondrej.Profant, Adam.Soukal, Petr.Kricensky, Janek.Wagner, Roman.Kucera, Jakub.Vavra, Jaroslav.Kucera, Filip.Krska, Vit.Konecny
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Michal Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Rebel
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2114 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal Wagner » 19 zář 2013, 19:14

jA SE POUZE ZASTAL KAMARADA.

Po nikom nic nechci. Myslete si o me treba ze jsem smazka, je mi to uplne v pici. Dal se v tehle afere nehodlam nijak angazovat. A pochopitelne me to nasralo.
Jindrich Bartek píše:Michal Wagner nam zase pripomnel, proc ho nechceme za clena :)
Michale, zkus si dat chvili detox, a vyspat se par dni...
Prijd mi to rict do oci ty srabe. Tesim se. (spim dobre, dneska jsem vstaval kolem 11h. takze moc nevim o cem to mluvis)
Adam Soukal píše:Protože všechny ostatní kraje všechno dělají zadarmo a ze svého, ale teď budeme půl roku poslouchat nějakého Wágnera, který už celý půl rok dělá všechno zadarmo a my ostatní milionáři z peněz Pirátské strany to musíme poslouchat.

Může někdo tomu debilovi zablokovat posílání hromadných zpráv?
Ty seš ten co včera vydíral celou stranu, protože prošel VZP? Demokraticky? Jedinej debil jsi tu ty a ta vase banda vyderacu z jiznich cech. Vedena fasistou.
Adam Skorepa píše:Proč mi jako přišla tato soukromá zpráva?
Protože jsem ji poslal celé straně.
Naposledy upravil(a) Michal Wagner dne 19 zář 2013, 19:17, celkem upraveno 1 x.
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4085 poděkování
Dostal poděkování: 15041 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos » 19 zář 2013, 19:17

A proto bych minimálně omezil některým magorům posílat hromadné SZ. Wagner nebude spamovat tři kraje nebo je něco špatně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Knotek, Jakub.Vavra, Jaroslav.Kucera
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Jan.Koci
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 305 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Koci » 19 zář 2013, 19:18

Muze mi tu nekdo vysvetlit, proc lide ze strany, ktera ma v programu legalizaci veskerych drog, klesnou az na takove dno? Ze jsou schopni, i presto ze v teto strane dokonce zastavaji volenou funkci, vypustit z huby takovouto veledebilitu co tady ctu?

Michala si velice vazim jako cloveka, jako Pirata a urcite jako kolegy, ktery se mnou a lidmi ode mne uz nejakou dobu neunavne dre na tom, aby vy jste mohli kurvit tenhle brand a troubili do sveta svou donebevolajici omezenost! Kdo jsi ze soudis sebe, natoz nekoho jineho ?

Je mi zle z lidi co maji plnou hubu kecu a sami nikdy nic nedokazali...

Skoro mne az mrz, ze za mne dnes Marketa poslala ten clensky prispevek, na ktery dostala hotovost... :/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Koci za příspěvky (celkem 2):
Michal Wagner, Michal.Ketner
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!

Zamčeno