KS Pha 6/2013 5 až 7 místo kandidátní listiny

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Ales.Sura
Člen KS Praha
Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
Dal poděkování: 1821 poděkování
Dostal poděkování: 2841 poděkování

Re: KS Pha 6/2013 5 až 7 místo kandidátní listiny

Příspěvek od Ales.Sura » 06 zář 2013, 14:42

Hoj, já se hlásím. Většinu informací o mě najedete na mém pirátském profilu: http://www.pirati.cz/lide/ales_sura

Osobně je pro mě v programu strany nejdůležitější následující:
- Přímá demokracie;
- Transparence ve státní správě;
- Svoboda projevu a slova (týká se i internetu);
- Ochrana soukromí - v současnosti horké téma (nejen) díky Snowdenovi.

Nechci se tady zbytečně rozepisovat, takže dodatečné dotazy klidně sem nebo přes SZ.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Sura za příspěvek:
Ondrej.Profant
Aleš Sůra - můj pirátský Jabber je momentálně Obrázek, PGPID: 9C1B3043
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"

Adam.Zabransky
Krajský zastupitel
Profese: student práva na UK
Dal poděkování: 1895 poděkování
Dostal poděkování: 3407 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adam.Zabransky » 06 zář 2013, 15:41

Kdyžtak v KS Praha je 57 lidí, takže půlka není zase tak málo. A není vůbec jisté, že lidi budou hlasovat pořád stejně. Já třeba nechtěl, aby někteří lidé byli na čelních místech kandidátky, ale na těch zadnějších pozicích už je beru. A určitě nejsem sám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Zabransky za příspěvky (celkem 4):
Tomas.Murnak, Ondrej.Profant, Ondrej.Kallasch, Tobias.Esner
Pražský radní pro bydlení a transparentnost, student práv na Karlovce, bojovník za práva zvířat a efektivní altruista.
Tel. +420 721 006 868
FB: https://www.facebook.com/adam.zabransky Twitter: https://twitter.com/adamzabransky

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 5005 poděkování
Dostal poděkování: 3751 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 07 zář 2013, 15:02

Adam Zabransky píše:Kdyžtak v KS Praha je 57 lidí, takže půlka není zase tak málo. A není vůbec jisté, že lidi budou hlasovat pořád stejně. Já třeba nechtěl, aby někteří lidé byli na čelních místech kandidátky, ale na těch zadnějších pozicích už je beru. A určitě nejsem sám.
po hlubším posouzení uznávám že máš pravdu ;)
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Ivan Derer
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: manažer, telekomunikace
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan Derer » 08 zář 2013, 16:57

Hlásím se znovu
Už dlouho si myslim, že v dalších volbách už je úplně jedno, jestli je někdo pravičák nebo levičák. (V tomhle ohledu mě baví zastaralá kampaň ODS)
Myslim si, že je důležitý, aby to byl dobrej člověk a s tim podle mě nemá Pirátská strana problém. (Toto se netýká mě, ale Pirátské strany)
Ivan Derer
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan Derer za příspěvky (celkem 4):
Roman.Kucera, Adam.Zabransky, Martin.Shanil, Ivo.Vasicek

KarelS
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Havířov+Praha
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Příspěvek od KarelS » 08 zář 2013, 22:02

Hlásím se ke kandidatuře na 5.-7. místě. Můj program vychází ze zkušeností a vzdělání uvedených v profilu - jako právník zabývající se hlavně problematikou státní správy, bezpečnosti země, a hlavně toky peněz, co kudy komu „přiteklo“ ze státního rozpočtu a co s tím kde udělal, vytuneloval...
Otevřenost a transparentnost musí být základem veškeré veřejné správy. Kdejaké „Éčko“ v jídle hledáme, a ze zákona musí být na sebelevnějším výrobku. Na druhé straně stát od nás vybere stovky miliard z našich daní. Ty jakoby mizí do bezedné žumpy tunelářů a podvodníků. Občané musí mít právo získávat informace z veřejných zdrojů (třeba internet) na co všechno jde kolik našich peněz. Koho konkrétního za co, a za jakou činnost, živíme našimi daněmi. Ústavní soud už vydal takové rozhodnutí – veřejnost má právo vědět detailně na co všechno jde kolik prostředků z našich daní. Toto rozhodnutí je stále ignorováno. S tím souvisí špatné domáhání se práv obsažených v Listině práv a svobod a vůbec domáhání se spravedlnosti. Je to nezájem a ignorování obyčejných občanů všemi složkami v justici – počínajíc policií, přes státní zástupce až po soudy. Velice často na těchto orgánech sedí neumětelové, kteří se tam mnohdy dostali díky svým příbuzenským a politickým konexím s hlavním úkolem – nic neřešit a nevyšetřit u těch co je jmenovali, ale na obyčejných lidech se dokonale vyřádit. Zákony je nezajímají s tvrzením, že jsou nezávislí. Navzájem se kryjí – ostatně soud už řekl, že je tu justiční mafie – a nic se nestalo. Musí být přímá odpovědnost všech, co jsou placeni z našich daní. Jestliže se proviníš na místě soudce, úředníka, policisty... – okamžitě propustit, když nedělá to, za co ho všichni živíme – určitě se najde někdo lepší..
Tak by se dalo dopodrobna pokračovat ve všech sférách práva, státního rozpočtu a problémů s veřejnými zakázkami, včetně korupce...tím vším bych rád pomohl...
Blíže čím vším se zabývám je také trochu naznačeno na http://karelsvetnicka.blog.idnes.cz/
Piráti mají většinu lidí přes výpočetní techniku a oblasti s tím související. Proto nabízím jiné odbornosti, jako je právo, bezpečnost a státní peníze..a vše, co s nimi souvisí. Vše s prosazovaním otevřenosti a transparentnosti – jen tak se zamezí neumětelskému amatérismu neschopných či všehoschopných a korupci.
Původně jsem měl zájem už o kandidaturu ve skupině 2.-7. místo, abych byl hned někde za lídrem kandidátky Ivanem Bartošem – aby voliči viděli, že má za sebou právní oporu., ale bylo mi to rozmluveno, že už je tam hodně adeptů, tak se zapojuji až nyní. Ostatně jde mi o kandidování, abych pomohl svou odborností tam, kde vidím, že snaha o nápravu věcí je upřímná a ne jen planý předvolební slib.
Tito uživatelé poděkovali autorovi KarelS za příspěvky (celkem 4):
Ondrej.Kallasch, Ondrej.Profant, Josef.Kadlecek, Tobias.Esner

Alena Kazhamiaka
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Studentka Ochrany Zivotniho prostredi
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alena Kazhamiaka » 11 zář 2013, 09:49

Muzu se take hlasit?
Jsem puvodem s ciziny, ale integrovana a zapojena do ceske spolecnosti, cerstva absolventka Ochrany Zivotniho prostredi na UK Praha. Uplatnim se v ekologickem a obecne biologickem smeru, novych technologiich, vzdelavani, problemech mensin, rodicovstvi. Velka praxe verejneho vystupovani, jednani s urady by mohla byt prinosem pro Piraty!
V kazdem problemu se snazim dospet k jeho puvodu a resit to, nebo ukazat a dospet ke kompromisu, myslim ze rozumni lidi jsou schopni v klidu zit spolecne na teto planete :D
Alenka Tigra
Ars longa, vitae brevis est

Tomas.Murnak
Místní předsednictvo
Profese: softwarový operátor
Dal poděkování: 348 poděkování
Dostal poděkování: 246 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas.Murnak » 11 zář 2013, 10:05

Pokud máte české občanství tak se můžete hlásit zde
praha-f78/ks-pha-5-2013-primarni-volby- ... 52-20.html