Vyvození vlastní odpovědnosti za opakované chyby

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Republikový výbor
Příspěvky: 8027
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, hoteliér, manažer, trenér
Dal poděkování: 2792 poděkování
Dostal poděkování: 8199 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vyvození vlastní odpovědnosti za opakované chyby

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

Odděleno z topic18316.html
...
Přesně takovouhle blamáží by skončilo naše případné angažmá ve sněmovně. Protože to řídí děcka a lidi, kteří nikdy žádnou pořádnou odpovědnost nepřijali. Kdyby takhle řídil Assange Wikileaks, tak už 5 let bručí i s celým týmem v base. Nezlobte se, ale naše personální výbava nás až na výjimky diskvalifikuje ze snahy dosáhnout parlamentu. Raději to napíši teď a tady jako OT než bych se jako Klasnová idiotsky omlouval voličům, co za lidi jsme dovedli do sněmovny. Každý nechť si poctivě odpoví na otázku: "Opravdu věříte lidem v Pirátské straně, že povedou stát ku prospěchu občanů, že nezpůsobí jen další a další maléry, dluhy, že celé naše hnutí totálně nezdiskreditují, až na ně udeří novinářské hyeny a lobbisté s naditou kapsou?". Já už si odpověděl.

P.S. K čemu jsou nám všechny naše úžasné předpisy? Neměli by tomuhle zabránit? Měli, ale nemohou, protože ti, kteří by je měli jako první dodržovat a kteří je vytvořili na ně serou. Jaktože má jeden ze sytémů Pirátské strany na starosti nějaký neznámý teenager a ne náš vedoucí TO? Naše předpisy jsou k hovnu, tedy vlastně ne, jsou k tomu, aby se polovina strany nestarala o to co strana skutečně dělá, ale zda funguje podle marných předpisů.

Já už jsem s Mikim podobný průser kdysi řešil, třeba jej časem i dohledám v historii fóra. Ale nechce se mi. Tenkrát se omluvil, že už se nic takového nestane. Upozorňoval jsem s Petrem Stehlíkem na problém pirátské kauzy piratskefilmy. Byli jsme u toho za idioty. Pánové, já už Pirátům v aktuální sestavě bohužel nevěřím. Jsme stejná sebranka jako ostatní, jen ještě méně zkušená a o to více nebezpečná.
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Jiri Kaderavek píše:Já už si odpověděl.
Jirko, prosím, pojďme vytvořit tým, který Českou pirátskou stranu zachrání. (Nemyslím na nadcházející volby, ale na vzdálenější budoucnost.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
Homo.Pyratus
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Jiri Kaderavek píše:Přesně takovouhle blamáží by skončilo naše případné angažmá ve sněmovně. Protože to řídí děcka a lidi, kteří nikdy žádnou pořádnou odpovědnost nepřijali. Kdyby takhle řídil Assange Wikileaks, tak už 5 let bručí i s celým týmem v base. Nezlobte se, ale naše personální výbava nás až na výjimky diskvalifikuje ze snahy dosáhnout parlamentu. Raději to napíši teď a tady jako OT než bych se jako Klasnová idiotsky omlouval voličům, co za lidi jsme dovedli do sněmovny. Každý nechť si poctivě odpoví na otázku: "Opravdu věříte lidem v Pirátské straně, že povedou stát ku prospěchu občanů, že nezpůsobí jen další a další maléry, dluhy, že celé naše hnutí totálně nezdiskreditují, až na ně udeří novinářské hyeny a lobbisté s naditou kapsou?". Já už si odpověděl.
Zato teď se schovává na ambasádě :) Na tuhle otázku jsem si samozřejmě odpověděl když jsem vstupoval. (A přes rok zjišťoval co je to tu za lidi...)
Jiri Kaderavek píše: P.S. K čemu jsou nám všechny naše úžasné předpisy? Neměli by tomuhle zabránit? Měli, ale nemohou, protože ti, kteří by je měli jako první dodržovat a kteří je vytvořili na ně serou. Jaktože má jeden ze sytémů Pirátské strany na starosti nějaký neznámý teenager a ne náš vedoucí TO? Naše předpisy jsou k hovnu, tedy vlastně ne, jsou k tomu, aby se polovina strany nestarala o to co strana skutečně dělá, ale zda funguje podle marných předpisů.
Předpisy nejsou od toho aby něčemu zabraňovali, ale velká část je k tomu aby trestala a vztahovala zodpovědnost (ne, politickou). Proč máme zákony proti vraždě a stejně se dějí? Zabraňovat mají především lidé ( například KK ;) a nebo prostě všichni ostatní s rozumem... ). Je to stejné jako já mám třeba na starosti web... když tam něco poseru, tak se budeš vztekat, jak to, že mám na starosti web já a ne náš vedoucí TO?
Jiri Kaderavek píše: Já už jsem s Mikim podobný průser kdysi řešil, třeba jej časem i dohledám v historii fóra. Ale nechce se mi. Tenkrát se omluvil, že už se nic takového nestane. Upozorňoval jsem s Petrem Stehlíkem na problém pirátské kauzy piratskefilmy. Byli jsme u toho za idioty. Pánové, já už Pirátům v aktuální sestavě bohužel nevěřím. Jsme stejná sebranka jako ostatní, jen ještě méně zkušená a o to více nebezpečná.
Pamatuji se, ale klidně to najdi, já mám pocit, že tam šlo o registrace stream serverů a ne o reklamy jako to co řešíme zde.

EDIT: doplněna věta " a nebo prostě všichni ostatní s rozumem... )"

EDIT2: Samozřejmě mě Miki taky nasral... protože měl být první kdo zakročí(zajistí...)... ale v rámci KK nebudu hodnotit ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 7):
Jiri.Kaderavek, Ivan.Bartos, Mikulas.Ferjencik, Roman.Kucera, Dominika.Michailidu, Ivo.Vasicek, Jiri.Kaderavek.sen
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Vaclav Malek píše:Zato teď se schovává na ambasádě...
Celkem všechno lze celkem kdykoliv okecávat a do velké míry tak znemožnit tvořivou rozpravu, která by mohla vést ke shodám a která by posouvala věci dál.

Děkuju Robertu Adámkovi, že na záležitost, kterou tu probíráme, upozornil.

Zvu Jirku Kadeřávka, Roberta Adámka i další, abychom vytvořili tým, který dokáže víc, než rozstroušené akce jednotlivých rytířů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
Homo.Pyratus
Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyvození vlastní odpovědnosti za opakované chyby

Příspěvek od Janek.Wagner »

Pokud něco oddělíte, bylo by dobré dát odkaz do původního vlákna, kdo to má dohledávat?!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvky (celkem 3):
Vaclav.Malek, Josef.Ulehla, Lenka.Wagnerova
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek
Republikový výbor
Příspěvky: 8027
Registrován: 21 dub 2009, 12:58
Profese: programátor, hoteliér, manažer, trenér
Dal poděkování: 2792 poděkování
Dostal poděkování: 8199 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyvození vlastní odpovědnosti za opakované chyby

Příspěvek od Jiri.Kaderavek »

Já nejsem žádný rytíř a nebudu nic zachraňovat. Se záchranou musíme začít každý sám u sebe. Ale říká se, že ryba smrdí od hlavy a hlava nám tady opravdu neomylně páchne. Bohužel tady není autorita, která by nezkušené a naivní mládí nějak vedla. A diškriminovat podle věku se přece nesmí 8-) Takže to vypadá jak to vypadá (a ještě dlouho asi vypadat bude). Amatérsky. A pokud si představím, že tihle ze školy sotva vylezlí amatéři sedí v poslanecké lavici a rozhodují o budoucnosti mé a mých dětí, dostávám kopřivku ...

EDIT: Oddělil jsem já a odkaz vložil asi minutu na to. Takže si měl smůlu na tu minutu.
Zakladatel České pirátské strany
Svobodu nekoupíte, tu si volíte
https://lide.pirati.cz/personProfile/96/
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12022 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyvození vlastní odpovědnosti za opakované chyby

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

přesuň mi sem i mou reakci prosím.

Jinak já svou odpovědnost vyvodím po těchto volbách. Věnoval jsem Pirátské straně pár let života, a i když je to třeba amatérština, tak se dost věcí podařilo. Uvidíme jak to v říjnu dopadne.

a neodpustím si narážku na toho Assange. Kdyby z Pirátské strany odcházeli nejbližší spolupracovníci v takovém počtu, jako se to děje Assangeovi (viz několik forků Wikileaks), tak by to nebyla dobrá vizitka.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvek:
Ivo.Vasicek

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyvození vlastní odpovědnosti za opakované chyby

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Neberte můj předchozí post jako něco vyloženě proti. Jirka má v ledasčem pravdu... akorát to vidím víc "barevně"...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 5):
Ivo.Vasicek, Lenka.Wagnerova, Josef.Ulehla, Jiri.Kaderavek, Homo.Pyratus
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Vyvození vlastní odpovědnosti za opakované chyby

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Jiri Kaderavek píše:Já nejsem žádný rytíř...
Ok. Měním slovo: Tým, který dokáže víc, než rozstroušené akce jednotlivých lidí.
Jiri Kaderavek píše:... nebudu nic zachraňovat. Se záchranou musíme začít každý sám u sebe.
Protimluv: nebudu nic zachraňovat a se záchranou jsem začal u sebe?

Jasně, musíme začít každý sám u sebe. Ale nemusíme u toho skončit. Součinností násobíme účinky.
Robert.Adamek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyvození vlastní odpovědnosti za opakované chyby

Příspěvek od Robert.Adamek »

Měl jsem napsaný elaborát o čistotě a důvěryhodnosti lidí, které jmenoval v souvisejícím vlákně Mikuláš, ale jak říkal ivan, to je jak přít se s dětmi a na to nemám. Řeknu pouze tolik, že to není ročníková práce ani pískoviště. Můj hlas ani důvěru Pirátská strana nemá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Adamek za příspěvky (celkem 2):
Homo.Pyratus, Karel.Rada
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“