sledujuserialy.cz

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Určitě charita.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvek:
Robert.Adamek

735 07 66 99, Praha 12

Uživatelský avatar
Katerina.Marketa.Matouskova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 341
Registrován: 21 zář 2011, 10:40
Profese: osvč - překladatelka
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 883 poděkování
Dostal poděkování: 570 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Katerina.Marketa.Matouskova »

Ivan Bartos píše:
Z mého pohledu je pak jediná schůdná varianta darování-převod takto získaných peněz na dobročinné účely podmíněno transparentním účtem obdarovaného subjektu.
Transparentní účet má např. Anastazia Hagen. Ta by splňovala i někým jiným navrhovanou podmínku, že je umělec.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Marketa.Matouskova za příspěvek:
Roman.Kucera
Korektury textů na požádání.

"Kdekoli byla demokracie zdiskreditována, stalo se to tím, že si lid nedovedl zvolit rozumově a mravně kvalifikované zástupce. Demokracie vydrží zkoušku dějin jen tehdy... když zvolený poslanec bude cítit stejnou odpovědnost, jako chirurg, když operuje na živém těle." Josef Macek *1887
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Děkuju Robertu Adámkovi, že na záležitost upozornil.
Robert.Adamek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Robert.Adamek »

Díky Ivane za tvou aktivitu vedoucí k narovnání stavu. Ovšem vyznělo to tak, že za to nikdo nemůže a to nelze akceptovat. Mikuláš to podělal (opět) a měl by za to nést plnou odpovědnost. Čili pokud se chce hájit před RK, ač všichni tady dobře víme, že tam to pochybení bylo zřetelné, pak ať se hájí. Jasně to ukazuje jeho budoucí postup v rámci volených funkcí a onu ochotu míti služební zákon, kdy by za to dostal takový kartáč, že už by ho nepustili ani uklidit chodbu úřadu.

Takže v té kauze budeme samozřejmě dále pokračovat. Protože viníci jsou jasně označeni. Já tu nebudu spekulovat kde byl a proč si to nezajistitl, proč nedostal email atd. tohle jsou podružné věci. Budeme se bavit pouze o tom že otevřeně říkal nepravdy ze začátku tohoto vlákna, pak na to týden nesáhl, aby to nakonec nechal vyřešit Ivana. Navíc ten nedostatek sebekritiky je nepřípustný. Měl by odstoupit a v dalším období nekandidovat, minimálně tedy do doby, než pochopí, že je potřeba věci prromýšlet do důsledků a nebo dokud ho někdo nenaučí co jsou priority a odpovědnost a jak je určí.

Vím že s vám nelíbí co teď píšu, protože se lehce zavírají oči před chybami šikovného studenta. Já to ovšem vidím tak, že mít v parlamentu druhého Standu Grosse je pro Piráty fatální.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Adamek za příspěvky (celkem 3):
Josef.Ulehla, Jiri.Kaderavek, Dalibor.Zahora
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Včera jsem poslal výzvu RP. Klučina mě právě znovu kontaktoval. Chci jasně zadání co mám vyjednat. A ano je to Mikiho akce, ale pro nás je nyní primární vyřešit nastálou situaci. Pak je na talíři bavit se o zbytku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Robert.Adamek
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33839 poděkování

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Martin.Kucera »

Robert Adamek píše:Budeme se bavit pouze o tom že otevřeně říkal nepravdy ze začátku tohoto vlákna,
Prosím? Ty máš nějaký důkaz, že Mikuláš o tom etargetu věděl a vědomě lhal, když napsal "reklamy jsou na hostingových serverech, tzn sledujuserialy z nich nemá příjem"?
Protože jedna věc je, že je ta záležitost průser a řešit se musí, ale druhá věc je presumpce neviny, a zatím jsem tu nezaznamenal žádné indicie, že o tom Mikuláš vědět stoprocentně musel, tj. že k té úpravě kódu nemohlo dojít bez jeho vědomí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Josef.Ulehla

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Robert.Adamek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Robert.Adamek »

Martin Kucera píše:
Robert Adamek píše:Budeme se bavit pouze o tom že otevřeně říkal nepravdy ze začátku tohoto vlákna,
Prosím? Ty máš nějaký důkaz, že Mikuláš o tom etargetu věděl a vědomě lhal, když napsal "reklamy jsou na hostingových serverech, tzn sledujuserialy z nich nemá příjem"?
Protože jedna věc je, že je ta záležitost průser a řešit se musí, ale druhá věc je presumpce neviny, a zatím jsem tu nezaznamenal žádné indicie, že o tom Mikuláš vědět stoprocentně musel, tj. že k té úpravě kódu nemohlo dojít bez jeho vědomí.
Mikulas Ferjencik píše:1) stránky včetně hostingu vlastní Pirátská strana

2) Piráti z daného webu nemají žádný příjem

3) Správce webu udržujeme v anonymitě, abychom je ochránili před ČPU.

Weby provozujeme, protože hlásáme heslo, že odkaz není zločin.
Mikulas Ferjencik píše:2) protože nechceme vydělávat na odkazovacím webu

reklamy jsou na hostingových serverech, tzn sledujuserialy z nich nemá příjem

Naše náklady jsou v účetnictví

odkazy na trička jsou v rámci partnerství se serverem Seriálový svět, nejsou placené.
Dodám pro troubu kučeru: Nevkládej mi slova do úst (ani nic jiného) nikde jsem nenapsal nic o vědomé lži, ale pouze o nepravdě a odpovědnosti. Nepravda není nutně lež a už vůbec nemusí být úmyslná. Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly.

A doplním ještě něco. Kdyby dokázal Mikuláš rozlišit co je průser a co je důležité, nenechal by to týden viset, zvedl by telefon, zavolal mi, já bych mu to vysvětlil, on by to fofrem opravil a nemusela z toho být žádná kauza. Jen by se postupovalo stejně ale neprodleně a v klidu. Jenomže on mě nemá rád a nevěří mi, dopředu se k tomu postavil tak jak se postavil = vysral se na to, až přišel někdo, komu došlo co to může způsobit a začal to řešit což Ivanovi samozřejmě přináší body a Mikulášovi ubírá. Takže o tomhle mluvím, o neschopnosti řešit problémy, určit jejich prioritu a o dokončování takových akcí.
Naposledy upravil(a) Robert.Adamek dne 02 zář 2013, 10:21, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Adamek za příspěvky (celkem 3):
Josef.Ulehla, Frantisek.Navrkal, Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34642
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31595 poděkování
Dostal poděkování: 25704 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Petr.Vileta »

Ivan Bartos píše:Včera jsem poslal výzvu RP. Klučina mě právě znovu kontaktoval. Chci jasně zadání co mám vyjednat. A ano je to Mikiho akce, ale pro nás je nyní primární vyřešit nastálou situaci. Pak je na talíři bavit se o zbytku.
Pro začátek by měla zmizet ta reklama na trička. Nevím, jaké máme partnerství s firmou Seriálový svět. Existuje na to nějaká smlouva? Kde je? Na jejich webu není ani slovo o Pirátech. Takhle si tedy partnerství nepředstavuji, takhle z nás někdo dělá vola, tedy z Mikiho.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Navrkal, Dalibor.Zahora

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Martin Kucera píše:... presumpce neviny...
No, já to vidím tak, že politická odpovědnost je přece něco jiného než "právní odpovědnost", ne?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Navrkal, Dalibor.Zahora
Robert.Adamek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4035
Registrován: 22 čer 2009, 21:06
Profese: Obchodní ředitel
Bydliště: Výstavní 2475/6, Ostrava-Mariánské Hory
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: sledujuserialy.cz

Příspěvek od Robert.Adamek »

Ne Petře, je to "hurá akce Mikuláše" jako všechny jeho hurá akce, neošetřeno smluvně, nedomyšleno, nezabezpečeno. Stejně jako pamatuju že byl 17.listopad před 2 lety, já jsem to vymyslel, nějak se to udělá. A pak se ještě 3/4 roku řešilo jak se to vyúčtuje. Nápady jsou skvělá věc, sledujuserialy skvělý web ale musí být v pozadí takových projektů odpovědný člověk, který je lehce paranoidní a ne naivní, ošetří smlouvy, promyslí rizika a dopředu jim předejde.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Adamek za příspěvky (celkem 7):
Lenka.Wagnerova, Josef.Ulehla, Karel.Rada, Petr.Vileta, Frantisek.Navrkal, Dalibor.Zahora, Josef.Kadlecek
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“