Anketa - místo konání PPI GA 2014

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

Zamčeno

Kde se podle PP-CZ má konat PPI GA 2014?

Istanbul
0
Žádná hlasování
Paříž
10
71%
Varšava
4
29%
nikde z výše uvedených zemí
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 3 - Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
Marketa.Gregorova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 1183
Registrován: 15 dub 2012, 21:18
Profese: europoslankyňa
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1228 poděkování
Dostal poděkování: 4295 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Anketa - místo konání PPI GA 2014

Příspěvek od Marketa.Gregorova »

Ahoj ZO,

ode dneška do 7. srpna potrvá volba ohledně místa konání PPI GA 2014.
Přihlášení a boardem schválení jsou:
  • Istanbul, Turecko
  • Paříž (Nanterre), Francie
  • Varšava, Polsko
Je možnost hlasovat i pro "nikdo z výše uvedených".

Pokud s tím budete souhlasit, ráda bych prostřednitvím ankety přijala v rámci ZO i strany konsensus ohledně naší volby; tu pak, z pozice dočasného vedoucího ZO, nahlásím boardu PPI. K tomuto úkonu budu nicméně potřebovat autorizaci předsednictva (v .pdf), proto o to někoho z nich prosím. Pokud by výsledek našeho hlasování nicméně mohl bez dodatečné autorizace provést Vojta a má na to čas, ráda ho tím pověřím. :)

Otázky položené na kandidátské země jsou zde; nabídky samotných zemí s informacemi o ceně/lokaci/datu/atp. si lze přečíst tady.

! Hlasujte, prosím, do 5. 8. včetně. Ráda bych měla rezervu na odeslání našeho rozhodnutí. Děkuji!

=====
Abych vyjádřila svůj osobní názor a mohla tím například zahájit debatu:
Po přečtení všech kandidátských přihlášek jsem z pár důvodů přilnula k nabídce Francie.
- první a pro mě nejpodstatnější fakt: jen pouhopouhý měsíc před volbami do Europarlamentu o sobě mají Piráti možnost dát vehemetně vědět. Pořádat GA v druhé nejvíce zalidněné zemi EU (což při hlasováních ve strukturách Unie má svou váhu), která navíc díky svým prezidentům vždy patřila k výraznějším hlasům v EU - to je, skromnost stranou, PR jak prase a nevyužít toho a tak trochu "zabít" tuto příležitost před EP volbami například v Turecku (no offense) by mi přišlo skoro až plýtváním.
- a druhá, také nezanedbatelná věc: mají opravdu mnoho zkušeností, převyšující ostatní (je to vidět již na zpracování přihlášky); a leč bych nerada vytvářela kruh "bereme jen zkušené - kde zkušenost ale čerpat, když jim nedáme šanci?", preferovala bych, aby se země v hostování trénovaly na akcích menšího rozsahu a postupně se vypracovaly; zrovna u této akce, už kvůli těm volbám atp., tam toužím vidět "profíky", ne Kazaň no.2

Jsem ochotna debatovat i o Varšavě, a to kvůli sympatickému umístění (nejen pro nás) a přiznivým cenám, jen mě pojďte přesvědčovat!, nicméně Francie se z důvodů výše prozatím držím. Co se týče Turecka, nepůsobí na mě dojmem, že by GA zvládli, ale ráda je tam přijedu navštívit a podpořit při jiné konferenci. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marketa.Gregorova za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Moravec, anonym72078, Tomas.Vymazal

Europoslankyňa.
Místopředsedkyňa.
Vedoucí RT EZO.

Pravda bolí.
Politika je pro všechny.
NEklikat.
Píše se to AI.

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26261
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37067 poděkování
Dostal poděkování: 30242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - místo konání PPI GA 2014

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Chtěl bych poznamenat, že přestože dle zadání se má poslat jen jeden hlas pro jednu zemi, všichni posílají různá seřazení a podobně, takže se nebojte taky naformulovat pořadí nebo něco, mi to pak nějak zpracujem.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: Anketa - místo konání PPI GA 2014

Příspěvek od anonym72078 »

Vojtech Pikal píše:Chtěl bych poznamenat, že přestože dle zadání se má poslat jen jeden hlas pro jednu zemi, všichni posílají různá seřazení a podobně, takže se nebojte taky naformulovat pořadí nebo něco, mi to pak nějak zpracujem.
Protoze se ostatni chovaji jako tululum, nemusime se tak chovat take my... uz vidim, jak to nekdo bude rucne pocitat a nepreju mu to.

Hlasoval jsem pro Pariz, doufejme jen, ze do te doby francouzsti Pirati ziskaji na sile a pouci se z organizace PP-EU konference.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvek:
Tomas.Vymazal
Uživatelský avatar
Marketa.Gregorova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 1183
Registrován: 15 dub 2012, 21:18
Profese: europoslankyňa
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1228 poděkování
Dostal poděkování: 4295 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - místo konání PPI GA 2014

Příspěvek od Marketa.Gregorova »

Percentuálním poměrem 71:29 byla zvolena za PP-CZ Paříž jako místo konání PPI GA 2014. Děkuji všem, kteří hlasovali!
Naše rozhodnutí odesláno boardu, tady zamykám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marketa.Gregorova za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Tomas.Vymazal

Europoslankyňa.
Místopředsedkyňa.
Vedoucí RT EZO.

Pravda bolí.
Politika je pro všechny.
NEklikat.
Píše se to AI.

Zamčeno

Zpět na „Zahraniční odbor“