Nominace Petra Bajgara do RP za PA

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Pardubicky kraj

Miroslav Kminek
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: novinář, fotograf, námořník ...
Dal poděkování: 173 poděkování
Dostal poděkování: 290 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Petra Bajgara do RP za PA

Příspěvek od Miroslav Kminek » 13 črc 2013, 16:21

Ahoj, zdravím z kapitánského můstku.
protože se blíží ukončení koho nominovat do RP., a protože rozprava o nominaci Petra Bajgara na našem fóru již proběhla, prosím vaše hlasování.
Vlastní volba pak proběhne na CF .
Celostátní fórum v doplňující volbě zvolí předsedu strany a čtvrtého místopředsedu strany. Pokud je někdo proti tomu, aby zůstalo pořadí místopředsedů, ve kterém byli zvoleni, tak to prosím urychleně dejte vědět, jinak to budu považovat za konsensuálně schválené. Hlasování ve věci doplňující volby republikového předsednictva proběhne na zasedání celostátního fóra dne 7. září v Plzni, ka:Celostátní fórum v doplňující volbě zvolí předsedu strany a čtvrtého místopředsedu strany. Pokud je někdo proti tomu, aby zůstalo pořadí místopředsedů, ve kterém byli zvoleni, tak to prosím urychleně dejte vědět, jinak to budu považovat za konsensuálně schválené. Hlasování ve věci doplňující volby republikového předsednictva proběhne na zasedání celostátního fóra dne 7. září v Plzni, kam se již nyní můžete registrovat.
Dáme si death line do úterý 16.8.2013 18:00 ... pak to pošlu na RV
Díky
Míra Kmínek, jeden ze zakladatelů České pirátské strany ... nyní Pirát na majáku

Pavel Prchal
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: -
Dal poděkování: 58 poděkování
Dostal poděkování: 63 poděkování

Re: Nominace Petra Bajgara do RP za PA

Příspěvek od Pavel Prchal » 15 črc 2013, 19:49

Já hlasuju PRO nominaci Petra Bajgara do RP.
Ale: Toto hlasování (vlákno) jsem našel náhodou, protože mi nic nepřišlo soukromou zprávou, a tak to řada členů našeho KS nemusí vědět. Proto je třeba prodloužit ten termín hlasování a to navíc s ohledem na dovolené, které v tento čas čerpá kde kdo.

Jiri.Stuna
Příznivec Pirátů – Pardubický kraj
Profese: velitel městské policie, psychoterapeut
Dal poděkování: 205 poděkování
Dostal poděkování: 190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri.Stuna » 15 črc 2013, 20:16

Já hlasuji PRO nominaci Petra Bajgara.

Vaclav Malek
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 15 črc 2013, 20:19

tohle není hlasování.

Pavel Prchal

Příspěvek od Pavel Prchal » 15 črc 2013, 20:28

Pak by bylo dobré uvést, PROČ to není hlasování a CO s tím máme dělat, aby to ODSEJPALO a výsledkem mohlo být ŘEŠENÍ, které nepotrvá VĚČNĚ. Na základě této informace totiž jaksi nevím, co s tím. Nejsem právník a přeprávníkované a nesrozumitelné fungování ČPS je pro mě opakovaným problémem a důvodem zdržování se řady nesrozumitelných hlasování z mé strany.

Vaclav Malek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 15 črc 2013, 20:42

Pavel Prchal píše:Pak by bylo dobré uvést, PROČ to není hlasování a CO s tím máme dělat, aby to ODSEJPALO a výsledkem mohlo být ŘEŠENÍ, které nepotrvá VĚČNĚ. Na základě této informace totiž jaksi nevím, co s tím. Nejsem právník a přeprávníkované a nesrozumitelné fungování ČPS je pro mě opakovaným problémem a důvodem zdržování se řady nesrozumitelných hlasování z mé strany.
Myslel jsem, že někteří z vás co už jsou ve straně nějaký ten pátek už ví jak na to....

Je to jednoduché:
+ většinou někdo z PKS (ale není to pravidlo) založí vlákno kde se bude hlasovat.
+ napíše tam o čem se bude hlasovat (nominace do RP toho a toho .... + třeba odkaz na rozpravu..), že hlasování bude tajné, kdy a v kolik začne a že potrvá 48 hodin.
+ řádné oznámení: pošlete 3 dny před hlasováním SZ s odkazem na toto vlákno.
+ v okamžik začátku hlasování vytvoříte anketu kde budou možnosti: Petr Bajgar, <někdo další>, Zdržuji se a dáte přesně tolik hlasů kolik je možností (a nebo pro každého založíte extra vlákno) a nastavíte anketu na 2 dny a aby nezobrazovala průběh hlasování.
+ předsedající po skončení ankety vypíše jaká možnost získala kolik hlasů a celkový výsledek (kdo co získal) a toto oznámí spolu s odkazem na hlasování v příslušném vlákně AO nebo to pošle předsedajícímu, který má volbu do RP na starosti.

příklad: krajske-forum-stredocesky-kraj-f406/nom ... 17122.html (pro zobrazení patrně musíte být ve skupině RegP. Středočeský kraj)

to je vše.

Pavel Prchal

Příspěvek od Pavel Prchal » 15 črc 2013, 21:18

Vaclav Malek píše:Je to jednoduché:
+ většinou někdo z PKS (ale není to pravidlo) založí vlákno kde se bude hlasovat.
+ napíše tam o čem se bude hlasovat (nominace do RP toho a toho .... + třeba odkaz na rozpravu..), že hlasování bude tajné, kdy a v kolik začne a že potrvá 48 hodin.
+ v okamžik začátku hlasování vytvoříte anketu kde budou možnosti: Petr Bajgar, <někdo další>, Zdržuji se a dáte přesně tolik hlasů kolik je možností (a nebo pro každého založíte extra vlákno) a nastavíte anketu na 2 dny a aby nezobrazovala průběh hlasování.
+ předsedající po skončení ankety vypíše jaká možnost získala kolik hlasů a celkový výsledek (kdo co získal) a toto oznámí spolu s odkazem na hlasování v příslušném vlákně AO nebo to pošle předsedajícímu, který má volbu do RP na starosti.
Díky za informace, mám doplňující dotazy:
1) Musí být čas na hlasování jen 48 hodin? Nemůžu nechat delší čas? Jsou dovolené a já sám se na net dostanu obden a někdy i méně často.
2) K SZ 3 dny předem s tím, že lidi sice najdou vlákno, ale nebudou ještě moci hlasovat: Nemohl bych hlasování spustit ihned s odesláním SZ o něm a dát např. čas 5 dnů (= 3 dny + 48 hodin)? Výsledek tak bude stejný, ale pro členy to bude komfortnější, srozumitelnější a vstřícnější.

Vaclav Malek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 15 črc 2013, 22:06

Pavel Prchal píše:
Vaclav Malek píše:Je to jednoduché:
Díky za informace, mám doplňující dotazy:
1) Musí být čas na hlasování jen 48 hodin? Nemůžu nechat delší čas? Jsou dovolené a já sám se na net dostanu obden a někdy i méně často.
2) K SZ 3 dny předem s tím, že lidi sice najdou vlákno, ale nebudou ještě moci hlasovat: Nemohl bych hlasování spustit ihned s odesláním SZ o něm a dát např. čas 5 dnů (= 3 dny + 48 hodin)? Výsledek tak bude stejný, ale pro členy to bude komfortnější, srozumitelnější a vstřícnější.
ano, musí být přesně 48 hodin. (3 dny oznámení + 2 dny hlasování = člověk má 5 dní na to aby si toho ve fóru/na emailu všiml.)
Můžeš hlasování spustit i bez řádného oznámení, ale v takové chvíli tomu koho chcete nominovat nebude stačit nadpoloviční většina hlasujících, ale bude muset získat nadpoloviční většinu všech vašich členů.

Pavel Prchal

Příspěvek od Pavel Prchal » 15 črc 2013, 22:17

No ale co když se ten někdo dostane k netu během těch 3 dnů mezi oznámením a začátkem hlasování a nedostane se tam během těch pouhých 48 hodin na hlasování samotné? Kdo to tak vymyslel? To je prostě málo. Proč to nemůžeme spojit do 5 dnů, aby měl každý větší časové okno? To přece nikomu a ničemu neuškodí a přinese to jen samé výhody a přitom celková časová náročnost procesu bude stejná. Sám jsem předminulý týden byl v zahraničí a k netu jsem se nedostal dýl než 48 hodin.

Vaclav Malek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 15 črc 2013, 22:27

Pavel Prchal píše:No ale co když se ten někdo dostane k netu během těch 3 dnů mezi oznámením a začátkem hlasování a nedostane se tam během těch pouhých 48 hodin na hlasování samotné? Kdo to tak vymyslel? To je prostě málo. Proč to nemůžeme spojit do 5 dnů, aby měl každý větší časové okno? To přece nikomu a ničemu neuškodí a přinese to jen samé výhody a přitom celková časová náročnost procesu bude stejná. Sám jsem předminulý týden byl v zahraničí a k netu jsem se nedostal dýl než 48 hodin.
Můžeš podpořit členský podnět, který to chce nějak prodloužit... myslím že se to válí někde v členský podnětech. Je to stejné jako u voleb.... Všude se volí 2 dny.... nikde si také nemohou udělat výjimku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav Malek za příspěvek:
Jan.Safar

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Pardubický kraj“