EN-CS korektura - wikipedie

Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Personální odbor - celý

Pravidla fóra
Úkoly nyní postupně převádíme do nového specializovaného systému Úkoly. Nové úkoly prosím dávejte přímo tam. Diskuse k úkolům je tam také možná, pouze musíte být přihlášeni. Jakmile dojde k odladění nového systému a převedení veškerých úkolů, bude toto fórum uzavřeno, archivováno a zrušeno.
Děkujeme za pochopení.

Zajímavé články k překladu se objevují na fóru tady.
Uživatelský avatar
Marketa.Gregorova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 1180
Registrován: 15 dub 2012, 21:18
Profese: europoslankyňa
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1225 poděkování
Dostal poděkování: 4290 poděkování
Kontaktovat uživatele:

EN-CS korektura - wikipedie

Příspěvek od Marketa.Gregorova »

Ahoj lidi,

pojďme se podívat na kooperaci pillířů ZO v praxi. :) Mirror aktualizoval anglickou verzi wikipedie týkající se České pirátské strany a já prosím Babel o (poměrně nutnou, shame on me) korekturu textu: http://en.wikipedia.org/wiki/Czech_Pirate_Party.
Dodatek k wiki: Editace můžete snáz provádět po přihlášení; pokud nemáte a nechcete účet, nabízím volně tyto open-údaje. OFFTOPICUsername: MirrorPPCZ, password: Anaccountformirror.

Děkuji předem!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marketa.Gregorova za příspěvek:
Filip.Krska

Europoslankyňa.
Místopředsedkyňa.
Vedoucí RT EZO.

Pravda bolí.
Politika je pro všechny.
NEklikat.
Píše se to AI.

anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: EN-CS korektura - wikipedie

Příspěvek od anonym72078 »

Na enwiki je dost lidi, kteri Ti udelaji korekturu sami od sebe :) Co spis potrebujeme je, aby lidi vic na wiki psali, nejlepe na cswiki Viz https://www.pirati.cz/zo/mirror/wikipedie - je potreba mrknout na sablonu o Pir. stranach a doplnit ty cervene zarici linky.

Vcera jsem napr. napsal clanek o Mikulasovi. Predtim jsem psal o Jakoubkovi a prelozil uz par clanku o dalsich PPs.

BTW nevim, jestli je dobry napad mit na Wikipedii ucet MirrorPPCZ, asi by sis mela zalozit spis ucet na svoje jmeno/prezdivku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvek:
Filip.Krska
Zamčeno

Zpět na „Překlady“