Zpřísnění pravidel pro registrované příznivce

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Podporuji projednání navržené změny předpisů

Ano
44
58%
Zdržuji se
32
42%
 
Celkem hlasujících: 39 - Celkem hlasů: 76

Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12022 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpřísnění pravidel pro registrované příznivce

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

PV: osobně znám jednoho

Já předpokládám, že cokoli, co je na fóru je veřejné (může to uniknout). Protože jsem dosud nepřišel na žádný způsob, jak identifikovat "nasazeného člena" oproti "nasazenému regp" a protože nám i regp, které fyzicky neznáme pomáhají považuju současné nastavení za rozumné.

FN: Podle mě to nestojí za vytvoření "3. stupně" Imho se současný systém osvědčil, řada příznivců se postupně stává členy a vystoupivší členi naopak setrvávají jako příznivci.

KF: Myslím si, že spor Svorník x Fuzik nemá nic společného s politikou Pirátů vůči anonymním regp
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvek:
Martin.Kaleta

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Martin.Kaleta
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 432
Registrován: 20 bře 2012, 23:29
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 228 poděkování

Re: Zpřísnění pravidel pro registrované příznivce

Příspěvek od Martin.Kaleta »

Karel Fuzik píše:
Mikulas Ferjencik píše:MrdBrd je Bohdan Svorník zcela zjevně a není to vyloučený člen Pirátů. Proto opakuji, že anonymní RegP nejsou problém.
Miki, zdá se, že jsi přečetl zhruba každé třetí slovo z mého postu. Zjevné není jisté. A pokud to není problém, pak žádám, aby si MrdaBrda od MS Ostrava převzalo jako RegP třeba republikové předsednictvo. My ho prostě nechceme. Otevřenost je pěkná věc, ale strana je především organizace. Pokud někomu z RP nevadí, že náš člen vyhrožuje "ranama na ledvinu", označuje nemocné lidi jako "kryply", tak nám v Ostravě to většinou (kvalifikovanou) vadí. Co budete dělat, až to někdo vytáhne?

Takový titulek "Piráti řeší nesouhlas ranou na ledvinu" nebo "Co udělají Piráti s kryplama?" to bude hotové terno, takhle před volbama, že.

bože to je ubožák ,sam je sprostej jako dlaždič a neumí se chovat ve svem věku a najine si stěžuje.
ty jsi stejnej uplakanek jako gal který se zachoval jako krysa a když mu svornik napsal aby se nedivil v živote az mu jedna pristane na ledviny když se chová jako VY
a od te doby jste ubožačci co jim nekdo ubližuje .
a je mi jasný že jako bílemu koni vám není moc po chuti otevřenost
aby jste si mohl oranizovat ty svoje kšeftiky politické.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kaleta za příspěvek:
Homo.Pyratus
poDporuji bezpodmínečný ZDRAVÝ ROZUM!
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Zpřísnění pravidel pro registrované příznivce

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Mikulas Ferjencik píše:FN: Podle mě to nestojí za vytvoření "3. stupně" Imho se současný systém osvědčil, řada příznivců se postupně stává členy a vystoupivší členi naopak setrvávají jako příznivci.
Mě jde o to, aby byl náš stranický právní řád co nejjasnější a nejpřehlednější. To obcházení stanov je prasárna a musí pryč, i když to v praxi (zatím) větší problémy nedělá - ale už to musela min. 2x řešit RK a bylo a je kolem toho tuny keců.

Nevidím důvod, proč ty stanovy nezměnit a nechat "Pravidla pro příspěvky", aby byly skutečně jen pravidla pro příspěvky a ne něco jiného.

Jde čistě jen o ergonomii a právní jistotu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 3):
Vaclav.Malek, Roman.Kucera, Dominika.Michailidu

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: Zpřísnění pravidel pro registrované příznivce

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Mikulas Ferjencik píše: Myslím si, že spor Svorník x Fuzik nemá nic společného s politikou Pirátů vůči anonymním regp
Ano, takový spor ani IMHO neexistuje. Ale buď si necháme srát na hlavu od nezodpovědných anomymů nebo v tom uděláme pořádek. Ať se i to líbí nebo ne, máme za podobné individua minimálně politickou odpovědnost.

MS Ostrava chce registrované příznivce, kteří se u nás zaregistrují a budou nám prokazovat svou přízeň. A chceme mít možnost si demokraticky rozhodnout, koho ano a koho ne.
Naposledy upravil(a) Karel.Fuzik dne 21 čer 2013, 17:46, celkem upraveno 1 x.
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Karel Fuzik
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Zpřísnění pravidel pro registrované příznivce

Příspěvek od Homo.Pyratus »

K.F. je hodne lidi co je na tom hur nez ty coz je pro tebe dobra zprava.-) ve strane se da vytahnout veci.-))) pyraty zajima hlavne budoucnost!
Uživatelský avatar
Karel.Fuzik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3202
Registrován: 27 čer 2009, 18:53
Profese: Kolotočář
Dal poděkování: 1441 poděkování
Dostal poděkování: 1519 poděkování

Re: Zpřísnění pravidel pro registrované příznivce

Příspěvek od Karel.Fuzik »

Pyrat Morsky píše:K.F. je hodne lidi co je na tom hur nez ty coz je pro tebe dobra zprava.-) ve strane se da vytahnout veci.-))) pyraty zajima hlavne budoucnost!
Že je na tom hodně lidí hůř, než já, pro mě dobrá zpráva není. Ano, pyraty zajímá hlavně budoucnost. A voliče? Ty zajímá co?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Fuzik za příspěvek:
Homo.Pyratus
Předseda MS Ostrava. "Rozum nakonec vždycky zvítězí, jen co dorazí munice."
Chcete nějaký Bony, Marky? Nechcete? Tak co vlastně chcete . . .
Karel Fuzik
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Zpřísnění pravidel pro registrované příznivce

Příspěvek od Homo.Pyratus »

urcite to neni politika.-)))
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo.Pyratus za příspěvek:
Karel.Fuzik
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpřísnění pravidel pro registrované příznivce

Příspěvek od Petr.Vileta »

Mikulas Ferjencik píše:PV: osobně znám jednoho
Ajajajajaj, to jsem si přesně myslel. Ty je neznáš, nikdy jsi je neviděl, ale věříš jim. Tomu se říká naivita. A to už jsi absolvoval jednání o senátorském kandidátovi se Zelenými a furt nic? Pořád důvěřivý? To zase nechápu já. :?
Mikulas Ferjencik píše:Já předpokládám, že cokoli, co je na fóru je veřejné (může to uniknout). Protože jsem dosud nepřišel na žádný způsob, jak identifikovat "nasazeného člena" oproti "nasazenému regp" a protože nám i regp, které fyzicky neznáme pomáhají považuju současné nastavení za rozumné.
Nasazeného člena musí někdo přijmout osobně na schůzi, musí podepsat přihlášku, kde o sobě prohlašuje určitá tvrzení, lze ho vyloučit, případně i dát k soudu. Naopak RegP z elektronického formuláře můžeš postihnout tak maximálně přeřazením do kategorie "uživatel fóra", ovšem nevíš o něm zhola nic.
Mikulas Ferjencik píše:FN: Podle mě to nestojí za vytvoření "3. stupně" Imho se současný systém osvědčil, řada příznivců se postupně stává členy a vystoupivší členi naopak setrvávají jako příznivci.
Není třeba 3. stupeň, dosavadní dva úplně vyhovují. Uživatel fóra může číst a do veřejné části fóra i psát. Ovšem to je všechno. No a pak bude Registrovaný příznivec a ten může i občas hlasovat, ale procedura přijetí bude velmi podobná přijetí člena, jen ten členský poplatek nebude platit a přihláška bude o něco jednodušší. A pokud bude mít někdo problém setkat se osobně, pak akceptovat takového příznivce mám problém zase já. Strašně nerad jednám s anonymy.

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpřísnění pravidel pro registrované příznivce

Příspěvek od Vaclav.Malek »

@PV: moc komplikované, prostě stačí udělat to aby RegP. nemohli hlasovat v primárkách a to je vše (stejně to myslím žádný kraj nikdy nevyužil) (pak ještě upravit tu nesrovnalost v definici Stanov)... všechno ostatní může zůstat.
Naposledy upravil(a) Vaclav.Malek dne 21 čer 2013, 18:49, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Dalibor.Zahora, Tomas.Vymazal
Uživatelský avatar
Filip.Krska
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 2881
Registrován: 03 črc 2009, 13:10
Profese: Ing-principál produktových zážitků FLOSS
Bydliště: Třebíč, Kubišova 1169/3
Dal poděkování: 22584 poděkování
Dostal poděkování: 3334 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpřísnění pravidel pro registrované příznivce

Příspěvek od Filip.Krska »

Vyuzil. U nas na Vysocine. A kdyby prijel autobus dotedobyanonymu, tak bychom meli 2 moznosti. Porusit svuj slib a revokovat sve rozhodnuti PKS a uriznout si ostudu nebo mit koule, drzet slovo a nechat si unest volby. Ono priznivcu tam opravdu bylo vic nez nas, nastesti jen ti, co uz jsme je minimalne trosilinku znali a par kresel nam z dobre vule nechali :), ale bylo to o fous.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Krska za příspěvky (celkem 7):
Ivan.Sirko, Petr.Vileta, Marcel.Kolaja, Roman.Kucera, Vaclav.Malek, Dalibor.Zahora, Tomas.Vymazal
Evangelista Festivalu svobodných filmů

Jabber status: Obrázek :: Git :: libre.fm :: ♡ Copyheart
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“