PPI Press Group

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4794
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5611 poděkování

Re: PPI Press Group

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Super, jsem rad, ze ses zapojila. Jsem na druhou stranu smutnej, ze jsme zas prisli o cast tvyho casu jako strana/odbor. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvek:
anonym72078
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Marketa.Gregorova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 1183
Registrován: 15 dub 2012, 21:18
Profese: europoslankyňa
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1228 poděkování
Dostal poděkování: 4295 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PPI Press Group

Příspěvek od Marketa.Gregorova »

Don't you worry, zatím mi to žádný čas nevzalo; nejdřív po mé registraci atp. přišlo několik zmatených mailů od různých lidí, kdy se ze mě primárně snažili vymámit login na jejich pracovní nastroj Redmine (aby mě mohli přidat do jejich pracovní skupiny), kterýžto jsem jim však posílala jak předem, tak posléze v odpovědi na jejich zprávy - a od té doby je ticho po pěšině. Trpělivě vyčkávám; nicméně už jim v hlavě dávám jen pár dní, než napíšu, co si myslím. :D Osobně mám pocit, že jejich organizace by potřebovala trochu pevnější ruku...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marketa.Gregorova za příspěvky (celkem 2):
Tomas.Vymazal, Marcel.Kolaja

Europoslankyňa.
Místopředsedkyňa.
Vedoucí RT EZO.

Pravda bolí.
Politika je pro všechny.
NEklikat.
Píše se to AI.

anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: PPI Press Group

Příspěvek od anonym72078 »

Takze PPI pracuje efektivne a rychle jako vzdy :) Pokud si tu pevnou ruku "nevyrobime", tak to bude dal vypadat, jak to vypada. Stale ale vahame, jestli to ma smysl pred eurovolbami nebo az po. Muzem si o tom promluvit cestou do Chorvatska, to bude pravdepodobne nejefektivnejsi, tady bych to neresil :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvek:
Tomas.Vymazal
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Re: PPI Press Group

Příspěvek od anonym72078 »

Aktualni informace: na praci se nahlasila pouze Marketa, takze se ji neobtezovali ani odpovedet (hmmm... wtf?) a celou snahu vzdali. Pri osobnim setkani s Denisem Simonetem jsem mu doporucil uzsi spolupraci s The Pirate Times, odpovidat dobrovolnikum a aby zacali treba i od jednoho cloveka, kdyz vic nemaj. Zamykam, protoze vyreseno.
Zamčeno

Zpět na „Zahraniční odbor“