Odpadkový koš

Moderátor: PMS Žatec - Louny

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou jeho členy nebo registrovanými příznivci, nebo se přidali do skupiny Zobrazit - Regiony (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Petice za vodu

Příspěvek od Vit.Konecny »

facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Petice za vodu

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Vit Konecny píše:Co takhle?

http://www.piratizatec.cz/voda

Hele, bomba, seš ňuchňáček :)
Já udělám grafiku pro letáček. A5ky. Nějaký jednoduchý, aby byl snadnej tisk. Na nich bude odkaz piratizatec.cz/voda :)
Uživatelský avatar
Jan.Mrnka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 6
Registrován: 05 bře 2013, 14:28
Profese: nepochopený umělec
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petice za basketbalové hřiště

Příspěvek od Jan.Mrnka »

Zdravím...

Takže nevím do jaké míry si může pirátská strana dovolit investovat do basketbalového hřiště, upřímně myslím že to nebude bůhvíjaká částka, tudíž bych požadoval od města (když už ne plné) tak alespoň většinové financování. Potom bych považoval za rozumné dát tam nějakého správce, který by dohlížel na to, aby to nějaký s prominutím hovada během prvních pár dní nepřivedli do dezolátního stavu... Co se týče formy... zatím si to nedokážu plně představit... myslím si že by bylo dobrý mimo petiční list vytisknout i letáčky typu - Nemáte kde trávit volný čas ?... Bla bla bla... přijďte podepsat petici.. bla bla bla... - ten text by jsme už sesmolili... Co se týče rozjezdu, nechávám to na předsednictvu místního sdružení žatec... Jinak jsem tu vždycky pro nějakou práci... pokud budete cokoliv potřebovat vždycky udělám ;)
Člen petičního výboru Žatec proti neonacistům
Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Petice za basketbalové hřiště

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Jan Mrnka píše:Zdravím...

Takže nevím do jaké míry si může pirátská strana dovolit investovat do basketbalového hřiště, upřímně myslím že to nebude bůhvíjaká částka, tudíž bych požadoval od města (když už ne plné) tak alespoň většinové financování. Potom bych považoval za rozumné dát tam nějakého správce, který by dohlížel na to, aby to nějaký s prominutím hovada během prvních pár dní nepřivedli do dezolátního stavu... Co se týče formy... zatím si to nedokážu plně představit... myslím si že by bylo dobrý mimo petiční list vytisknout i letáčky typu - Nemáte kde trávit volný čas ?... Bla bla bla... přijďte podepsat petici.. bla bla bla... - ten text by jsme už sesmolili... Co se týče rozjezdu, nechávám to na předsednictvu místního sdružení žatec... Jinak jsem tu vždycky pro nějakou práci... pokud budete cokoliv potřebovat vždycky udělám ;)
Petice bude město vyzývat, aby se o to postaralo. Není v možnostech Pirátů to nějakým způsobem financovat. Můžeme přispět jen snahou a manuální prací. Místo správce se navrhli sami kluci, co nás žádali o pomoc, že se o to budou rádi starat.
Text zformulujeme po VyOsení. Už to mám víceméně v hlavě.
Jen se musíme dohodnout, jestli to vezmeme obecně jako výzvu ke zlepšení sportovních hřišť (to zase můžou argumentovat, že od toho je Mládí...), nebo se zaměřit a jedno konkrétní hřiště (za kravínem? u nás na sídlišti?).
Katerina.Junasova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 31
Registrován: 08 dub 2013, 01:42
Profese: Studentka
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Re: Petice za basketbalové hřiště

Příspěvek od Katerina.Junasova »

Tak se mi to tu hezky smazalo, takže ve stručnosti, protože jsem nasraná. :D

Za mě určitě ANO, přijde mi to nejen jako dobrý skutek, ale taky možnost jak se jako Piráti znovu zviditelnit. Super mi přijde, že je o nás již slyšet a kluci se ozvali sami.
Začátek sběru podpisů pod petici bych viděla na 1.7., aby bylo dost času na sepsání a přípravu a zabránili jsme vzniku sesmolení nějakýho blábolu. Radek tady sám předesílal, že by se s tím začalo, až po VyOsení. Petici s podpisy bych na radnici předala 1.9., aby se na tohle téma začalo diskutovat a mluvit o něm symbolicky se začátkem školního roku, kdy se "děcka" vrací z prázdnin. Takže bych to pojala jako "jednu z letních aktivit Pirátů".
Výběr konkrétního hřiště nechám na vás, já se tady přece jenom nevyznám jako vy a nevím, co přichází v úvahu... Zároveň bych v petici orodovala celkově za zlepšení sportovních hřišť jako za místa určená k volnočasovým aktivitám, které je dle mého třeba rozvíjet a podporovat.
Katerina.Junasova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 31
Registrován: 08 dub 2013, 01:42
Profese: Studentka
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Re: Petice za vodu

Příspěvek od Katerina.Junasova »

Nápad se mi líbí a přijde mi to fajn. :) Jen nevím, jestli bych tohle řešila v rámci Žatce, spíš bych to viděla na celorepublikový téma jako názor a postoj Pirátů vůbec... :)
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Petice za vodu

Příspěvek od Vit.Konecny »

Piráti toto téma celostátně diskutují ve vnitrostranické diskuzi, ale pokud chceme, tak to musíme prostě rozjet a nespoléhat na celostátní kampaň ;)

Doporučila mi to Simona Skořepová s tím, že je to vhodné pro všechny věkové i sociální kategorie obyvatelstva a má pravdu.
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Vit.Konecny
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 2806
Registrován: 15 říj 2012, 02:09
Profese: vedoucí skladu
Bydliště: Nučice-Praha-Žatec-Kadaň
Dal poděkování: 3018 poděkování
Dostal poděkování: 2659 poděkování

Re: Petice za basketbalové hřiště

Příspěvek od Vit.Konecny »

1.7. se mi zdá pozdě, rád bych nechal podepisovat už na VyOsení, nejpozději na úklidovce - jinak pěkný nápad nechat to přes letní prázdniny. Kluci už mi poslali návrh, jak by petice měla vypadat. Nahrávám ji sem, omluvte jejich pravopisné chyby a diskutujte nad návrhem.
Přílohy
verze_1.odt
(12.79 KiB) Staženo 60 x
facebook / tel.: 73414nula516 / email: vitkonecny[zavináč]email.cézet

Chronický žadatel o členství.
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petice za vodu

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Na mě spíš celé působí spíš jako hoax, jeden magor něco plácne a budou se psát hned petice? Mě přijde, že piráti mají už teď dost svých témat, která nestihají ošetřit. Přibírat se teď nějaké další jen na základě několika článků mě fakt nepřijde rozumné, nebo vy potřebujete mít nějakou petici?

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Radek.Holodnak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2640
Registrován: 06 pro 2012, 20:51
Profese: filozofický antropolog
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 2076 poděkování

Re: Petice za basketbalové hřiště

Příspěvek od Radek.Holodnak »

Než podáme petici, zkusíme to běžnou cestou podání podnětu.
Petice je nátlaková činnost. Jako první je třeba použít běžné právní metody - prezentovat naši / baskeťáků myšlenku zastupitelům/zastupitelstvu a iniciovat v dané věci jednání. Teprve, kdyby se návrhem nezabývali, bychom měli přistoupit k petici.

Tohle už jsem konzultoval s Víťou, shodli jsme se, že s peticí můžeme počkat.
V současnosti řešíme, KOMU a JAK PŘESNĚ podat onen "návrh".
Odpovědět

Zpět na „Žatec - Louny“