Kopáč v Chorvatsku!

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Kopáč v Chorvatsku!

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Nikdy jsem ve vláknech neřešil vaše peníze!!! Řeším kopáče a jeho přístup k lidem o které se měl jako organizátor v Chorvatsku starat. Nedokážu si představit ze by otganizoval větší zájezdy! V Chorvatsku ho hlavně zajímalo jak vlést paulovi a ostatním do zadku! To ze mame problem s autem odkladal na posledni chvili, kdyz jsme chteli jet už spat a on mel jediny klice tak musel jit ještě do hospody (propagovat piraty). Radši se staral o sebe!!! Tak jsem to videl já.-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo.Pyratus za příspěvky (celkem 2):
Simona.Skorepova, Jiri.Vontroba
Uživatelský avatar
MrdBrd
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 327
Registrován: 04 úno 2013, 09:28
Profese: občan
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 150 poděkování

Re: Kopáč v Chorvatsku!

Příspěvek od MrdBrd »

Co bys čekal od ZMRDA!
Tito uživatelé poděkovali autorovi MrdBrd za příspěvek:
Homo.Pyratus
Simona.Skorepova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1731
Registrován: 18 bře 2012, 14:16
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1433 poděkování

Re: Kopáč v Chorvatsku!

Příspěvek od Simona.Skorepova »

Já jsem slíbila, že denně napíšu jen dva příspěvky. Tenhle je druhý. Petr má prostě charakterový problém. Nelíbilo se mi, jak se choval ke mě, ale také k Lukovi a jeho vstřícnosti /Luka poskytl byt, kde jsme se scházeli a kde jsem já naštěstí po celou dobu pobytu spala/. Neumím si představit, jak nás Piráty bude tento zcela nevychováný člověk zastupovat v Bruselu. Nedokážu pochopit, že je někdo schopen přijít do cizího bytu a ptát se na "žrádlo" - ano, takové výrazy Petr používá, a když uvaří jídlo, nechá po sobě vše špinavé, neuklizené, ano, bylo mi trapně, tak jsem tři noci po sobě snažila aspon z části uklidit ten neuvěřitelný bordel, ano, aby co možná nejvíce ušetřil, sbíral od ostatních peníze na "žrádlo", ano, vzal si od Paula poslední den peníze i na parkovné, ano, mohla bych pokračovat dál a dál. Prostě jsem se za něho a jeho chování styděla. Nechci se v tom už rýpat, v podstatě doufám, že Petr zůstane v zahraničí, když už si přes Piráty pomohl. Ono je to normální, že se v každé straně najdou lidé, kterým jde hlavně o vlastní prospěch, důležité je na ně ukázat a pokud možno udržet v určitých mezích. Díky za pozornost, už bych se ráda k Petrovi nevyjadřovala, považuji celou situaci za uzavřenou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvky (celkem 3):
Homo.Pyratus, Jiri.Vontroba, Dalibor.Zahora
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Kopáč v Chorvatsku!

Příspěvek od Homo.Pyratus »

MrdBrd píše:Co bys čekal od ZMRDA!
ja sem ale vetsi zmrd nez on.-)))
MilanM
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 435
Registrován: 09 črc 2012, 00:34
Profese: technik
Dal poděkování: 1102 poděkování
Dostal poděkování: 613 poděkování

Re: Kopáč v Chorvatsku!

Příspěvek od MilanM »

Pyrat Morsky píše:... Řeším kopáče a jeho přístup k lidem o které se měl jako organizátor v Chorvatsku starat. Nedokážu si představit ze by otganizoval větší zájezdy! ...

Jste mega legrační.
Původně jsem se chtěl v některém z mnoha vláken kde řešíte furt dokola to stejný váženě zeptat, jaký jste na té pracovní cestě měli úkoly a jak se vám je podařilo splnit.
Teď když je dle vyjádření samotných účastníků zájezdu zřejmé, že se spíše než o pracovní cestu jednalo o nevydařený zájezd - byla by moje otázka docela mimo mísu.
Naprosto vás chápu - já kdybych měl na zájezdě po nocích mýt špinavé nádobí po cizých lidech - byl bych nasranej ještě víc než jste vy.

Ale pokud kromě toho, že jste bedlivě sledovali zdali P. Kopáč dělá všechno správně, jste stihli dělat ještě něco smysluplnýho třeba pro Piráty - klidně nám to tady zrekapitulujte.


Jinak pokud jsi nebyl spokojenej se zájezdem přes Piráty - zkus příště zájezd třeba s Čedokem - teď v době krise je to za pár šupů all inclusive + no stress :-))
Tito uživatelé poděkovali autorovi MilanM za příspěvky (celkem 3):
anonym2064, Vojtech.Pikal, Mikulas.Ferjencik
Ani milion těch, co jen mluví, nepřemůže jednoho, který koná.
Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Kopáč v Chorvatsku!

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Tak se tedy pochlubim.-))) rozdal jsem nejvíc letáku ze všech pirátů co byli v Záhřebu! To potvrdí každy kdo tam byl!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Homo.Pyratus za příspěvek:
MilanM
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5190 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kopáč v Chorvatsku!

Příspěvek od Lukas.Novy »

Pyrat Morsky píše:Tak se tedy pochlubim.-))) rozdal jsem nejvíc letáku ze všech pirátů co byli v Záhřebu! To potvrdí každy kdo tam byl!
A tady je tva adekvatni odmena:
Obrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Profant, Jan.Kochert, Marketa.Gregorova

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Homo.Pyratus
Příspěvky: 2403
Registrován: 09 led 2013, 12:19
Profese: Pyratství
Dal poděkování: 3025 poděkování
Dostal poděkování: 1008 poděkování

Re: Kopáč v Chorvatsku!

Příspěvek od Homo.Pyratus »

Pro ni to nedělám ty blbečku.-)))
Uživatelský avatar
Martin.Broz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 9429
Registrován: 08 črc 2009, 12:40
Profese: SMRT MODERACI
Bydliště: Internet
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5428 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kopáč v Chorvatsku!

Příspěvek od Martin.Broz »

Kdo Kopace instaloval do funkci? Je to docela pouceni, jake kryply se mohou do partaje zanest. Ten clovek neni podle me ve vetsine v poradku. Ne, ze by mel uchylku, on je podly a zakerny ve sve vetsine. Je to takovy prototyp, kteremu osobne rikam zmrd.
Vojtěch Pikal moderuje:
Uživatel byl varován, aby neurážel ostatní uživatele.
Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“