Zbavení Petra Kopače funkce moderátora

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Přeji si aby byl Petr Kopač zbaven práv moderátora pirátského fóra

Ano
29
48%
Ne
32
52%

Celkem hlasujících: 29 - Celkem hlasů: 61

trinitrofenol
Profese: chemik
Dal poděkování: 1344 poděkování
Dostal poděkování: 3491 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbavení Petra Kopače funkce moderátora

Příspěvek od trinitrofenol » 04 bře 2013, 08:35

Martin Kucera píše:To je poměrně důležitá informace, můžeš pls linknout konkrétní vlákno?
podatelna-republikoveho-predsednictva-f ... ml#p199568
Petr Kopac moderuje:
Nekolik offtopic prispevku, vyrizovani osobnich sporu, ktere do Podatelny nepatri jsem opet presunul do Ulevneho vlakna. Prosim reste dal uz pouze jak sezeneme audit. Martin vyjadril, ze Piratum nepomuze jiz dostatecne a neni treba to dal rozmazavat. Stiznost na me si podal k CF, takze to zde take nemusi rozmazavat. Dekuji za pochopeni.
podpalubi-f375/vlakno-ulevne-t14100-360.html#p199523 + plus mnoho okolostojících příspěvků
trinitrofenol píše:Já bych byl moc rád, kdyby nám Petr Kopač přestal zasahovat do Podpalubí. Zde diskutují jemní a ušlechtilí lidé, kteří mohou být zmatení sešíváním příspěvků.

(Technicky vzato se v Podpalubí moderovat nesmí, takže to udělá ještě jednou a osobně mu přijedu nakopat prdel.)
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9

trinitrofenol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trinitrofenol » 04 bře 2013, 08:38

trinitrofenol píše:
Martin Kucera píše:To je poměrně důležitá informace, můžeš pls linknout konkrétní vlákno?
podatelna-republikoveho-predsednictva-f ... ml#p199568
Petr Kopac moderuje:
Nekolik offtopic prispevku, vyrizovani osobnich sporu, ktere do Podatelny nepatri jsem opet presunul do Ulevneho vlakna. Prosim reste dal uz pouze jak sezeneme audit. Martin vyjadril, ze Piratum nepomuze jiz dostatecne a neni treba to dal rozmazavat. Stiznost na me si podal k CF, takze to zde take nemusi rozmazavat. Dekuji za pochopeni.
podpalubi-f375/vlakno-ulevne-t14100-360.html#p199523 + plus mnoho okolostojících příspěvků
trinitrofenol píše:Já bych byl moc rád, kdyby nám Petr Kopač přestal zasahovat do Podpalubí. Zde diskutují jemní a ušlechtilí lidé, kteří mohou být zmatení sešíváním příspěvků.

(Technicky vzato se v Podpalubí moderovat nesmí, takže to udělá ještě jednou a osobně mu přijedu nakopat prdel.)

A podání ke KK zvažuju, ofkóz.
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 20643 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 04 bře 2013, 08:40

Aha, evidentně si nerozumíme v pojmech. Jako "moderování Podpalubí" bych bral, kdyby nějak zasahoval do obsahu příspěvků, které tam vznikají.
Že přesunul do Podpalubí OT přízpěvky z podatelny, to je u mě moderování podatelny a IMHO OK. (Jestli kvůli nim měl zakládat separátní vlákno, toť jiná otázka.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Jindrich.Bartek, Ondrej.Kallasch
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

trinitrofenol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trinitrofenol » 04 bře 2013, 08:46

Sorry za skoro double post, překliknul jsem se.

Pokud přesouvá posty z veřejného vlákna, tak (pokud bych náhodou přistoupil na to, že je někam přesunout má) by je neměl někomu jen tak z prdele vkládat do vlákna a měl by je nechat na palubě, protože pro palubu byly sepsány. Pokud je Podpalubí nemoderovatelné, znamená to, že tam žádný zpovykaný mod nebude dělat bordel přidáváním příspěvků z paluby. O ty tam nestojíme.

EDIT: Byl jsem upozorněn, že nemluvím za celou skupinu Podpalubí, takže opravuji: narozdíl od Martina Kučery nestojím v Podpalubí o bordel z paluby.
Naposledy upravil(a) trinitrofenol dne 04 bře 2013, 10:23, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi trinitrofenol za příspěvek:
Vojtech.Pikal
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9

Martin Broz
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: SMRT MODERACI
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5356 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Broz » 04 bře 2013, 08:48

On to nikdo jiny nez moderatorskym zasahem s funkci moderatora udelat ani nemuze, takze at se to vyklada jak chce, JE to moderovani nemoderovatelneho Podpalubi.

Martin.Kucera

Příspěvek od Martin.Kucera » 04 bře 2013, 09:23

trinitrofenol píše:Pokud je Podpalubí nemoderovatelné, znamená to, že tam žádný zpovykaný mod nebude dělat bordel přidáváním příspěvků z paluby. O ty tam nestojíme.
Někdo z uživatelů fóra zas třeba nestojí o to, aby na palubě dělaly bordel OT příspěvky,, v nichž si kdosi vylévá svoji osobní frustraci.
A krom toho - ty jsi nějaký oficiálně zvolený mluvčí Podpalubí? Nevšiml jsem si, že by nějaká taková volba proběhla, tak pls nemluv za celé Podpalubí ("o ty tam nestojíme"), protože to je přesně ten styl chování, který vyčítáte moderátorům.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Jindrich.Bartek
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Mixer
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: samozvaný filosof
Dostal poděkování: 3 poděkování

Příspěvek od Mixer » 04 bře 2013, 09:40

Martin Brož: bohužel nevidím do tebe, ale mám dojem, že přesně lidé jako ty - sebestřední psychopati, dostali dnešní politiku tam kam je.. Neřešíš vylepšení stávajícího, ale pouze hledáš viníky, bez jakékoli sebereflexe.. Mám takový nápad, co kdyby sis založil vlastní stranu? Vím že tohle není moc demokratickej argument, ale pokud se takovýmhle způsobem nechytáš a snažíš se vnášet korporátní atmosféru strachu mezi lidi, co jsou pozitivní a diskutují prostě na určitý úrovni.. Jako řešit vánoční vypnutí diskuze a následný nadávání a urážky.. Nejsem ani sám členem, abych ti mohl říkat co máš dělat (petikilo je na mě moc dokud není job), ale já bych byl pro odchod, pokud to povedeš dál stejně útočně.. To jestli je dotyčný vhodný na moderátora je možno dořešit i pozitivně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mixer za příspěvek:
Jindrich.Bartek

trinitrofenol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trinitrofenol » 04 bře 2013, 09:57

Martin Kucera píše:
trinitrofenol píše:Pokud je Podpalubí nemoderovatelné, znamená to, že tam žádný zpovykaný mod nebude dělat bordel přidáváním příspěvků z paluby. O ty tam nestojíme.
Někdo z uživatelů fóra zas třeba nestojí o to, aby na palubě dělaly bordel OT příspěvky,, v nichž si kdosi vylévá svoji osobní frustraci.
A krom toho - ty jsi nějaký oficiálně zvolený mluvčí Podpalubí? Nevšiml jsem si, že by nějaká taková volba proběhla, tak pls nemluv za celé Podpalubí ("o ty tam nestojíme"), protože to je přesně ten styl chování, který vyčítáte moderátorům.
V Podpalubí nepotřebujeme byrokracii, funguje to bez ní docela dobře. Pokud jsem řekl něco špatně, nějaký podpalubník mě jistě rád opraví. (Ale ano, myslím si, že mluvím za celou skupinu.)
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9

Martin.Kucera

Příspěvek od Martin.Kucera » 04 bře 2013, 10:13

trinitrofenol píše:Ale ano, myslím si, že mluvím za celou skupinu.
Pokud "skupinou" myslíš zobrazit-podpalubi-g121.html tak minimálně za mě nemluvíš, protože ses mě ani ty ani nikdo jiný neptal na názor, jaké příspěvky tam chci a jaké ne.
trinitrofenol píše:V Podpalubí nepotřebujeme byrokracii, funguje to bez ní docela dobře.
V rámci Podpalubí patrně ano. Ale chceš-li mi tvrdit, že každý příspěvek napsaný mimo Podpalubí má mimo Podpalubí zůstat, tak s tím nesouhlasím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Dana Kozlova, Vit.Konecny, Ondrej.Kallasch

trinitrofenol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trinitrofenol » 04 bře 2013, 10:20

Tak se neshodneme. A teď hupky šupky hlasovat a odvolávat. Šup, šup. (BTW představa, že bych do partaje vstoupil jen kvůli odvolávání nevolených moderátorů je bizarní, ale pomalu převažuje moderátory jako důvod proč nevstupovat. Svět je bláznivé místo.)
SMRT MODERACI
Free your hate.
6nula7 547 3nula9

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“