Odemknutí vlákna - opakování hlasování CF

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Zamčeno
Vaclav Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odemknutí vlákna - opakování hlasování CF

Příspěvek od Vaclav Malek » 25 led 2013, 16:56

jaryn píše: Vymyslet to neni treba. To je vymysleny a celkem dobre, nasel jsem popis toho jejich systemu (nevim jestli to bylo Estonsko nebo Litva - nekde tam).
Ano, také mám někde ten X stránkový dokument + dokument o rizicích... Ale tohle nejsou státní volby.
jaryn píše: S klicema je to podobny jak s vyplnovanim hlasovacich listu u normalnich voleb. Tam kdyz blbe vyplnis (neumis spraven vyplnit) tak taky tvuj hlas neplati (nehlasoval/nevolil). O tech jedincich co vubec nenajdou svoji volebni mistnost se ani nedozvis X-D
Ale pak se člověk nesmí divit, že z 276 členů hlasuje jen 20.
jaryn píše: A rika se duveruj ale proveruj. Pokud nejde zkontrolovat neco cim se tu vpodstate vsechno rozhoduje tak to je husty.
Jak říkám, rizika jsou všude. Takže tato tvoje věta bude platit vždy. Zároveň to teď částečně neplatí, protože to zkontrolovat svým způsobem lze.

Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 25090 poděkování
Dostal poděkování: 18249 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 25 led 2013, 17:12

Já bych všechny ty fóra a hlasování zakázal. :ugeek:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
czpirat, Petr.Vileta
člen RV, AO, ZO, FT a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb| Tel: 776635258

Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3128 poděkování
Dostal poděkování: 2555 poděkování

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 25 led 2013, 17:14

czpirat píše:
1. Zavedem si ve straně diktaturu a budem si dělat co chcem
2. Když se to nějakým pičím nebude líbit, přehlasujem je tak, že zneužijem pravidla.
3. Dále zneužíváme vlastní pravidla (napsaná Michálkem v naprostém rozporu s dělbou státní moci za účelem monokratického ovládnutí fóra) k potlačování píčí
4. Poté rovnou sestřelíme server
5. Píčím se to nelíbí, pokusíme se je vyštípat (hlasování o odvolání nejen Brocha ale dalších dvou spolupíčí)
6. Broch to vyhraje
7. Rozjedem hned kampaň o tom, aby si lidi rozmysleli jaký jsou píče a toho debila vyštípali. Vždyť nám šáhl na Antošku. A kdyby to náhodou neprošlo, ještě ho udáme ke komis za to, že v podpalubí na FB, kam chodíme jen my ze strany a pár sadomasochistických čůráků (hrdě se řadím do druhé skupiny) si z nás dělal prdel.
Sory, ale myslim si, ze si bud nemocny clovek, nebo nekdo, koho jsem najali aby rozvracel Piraty zevnitr. Takovy blabol vzdaleny od reality jsem od prosince necetl.
czpirat píše: Takže pro mě soukromě je to 50:50, protože nesmíme zapomenout ani na naprosto zjevnou snahu manipulovat už jednou proběhnuvší demokratickou volbou ze strany pana Barteka.
Rozumis psanemu textu? Ja jsem ti na to rozhorcene odpovedel uz dnes rano(me obvineni z manipulace vzdy nastvou):
Jindrich Bartek píše: To si asi bohuzel nekde upadl. Nebo si precti i me 2 prispevky a to co bylo mezi tim. Objevili se tu lide, co neznali dulezite informace o tom, jak Broz kazi reputaci Piratum mezi verejnosti (ktera si mysli, ze neskutecny blaboly, co produkuje M.B., jsou pravdivy). Cimz dle me nedodrzeli demokraticke minimum.

Chtel jsem puvodne proto podat namitku a proceduralni navrh na opetovne hlasovani. Coz vsak padlo, jak jsem si po chvili precetl navrh Jiriho Kaderavka, ktery prakticky znamena totez. Jeste tam vidis manipulaci?
(vnitrostranicka-diskuze-f75/cf-3-2013-o ... 8-140.html) Kapisto?
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

czpirat
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT coordinator
Dal poděkování: 108 poděkování
Dostal poděkování: 144 poděkování

Příspěvek od czpirat » 25 led 2013, 17:51

Manipuluješ s demokratickou volbou. To je fakt. Zbytek jsou kecy.

Tvé tvrzení o nově objevených lidech, kteří nevěděli jak Broch škodí jsou sračky na druhou.

Simona.Skorepova
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1383 poděkování

Příspěvek od Simona.Skorepova » 25 led 2013, 18:10

Takže doporučuji k přečtení:
zajemci-o-clenstvi-stredocesky-kraj-f44 ... 14171.html
Nový příspěvekod jackc » 25 led 2013, 16:38
Mimo jiné jackc píše: " Tohle forum je to posledni misto na svete, ve kterem bych chtel cist o tom, kdo ze zdejsich clenu je nacista, kdo tu s kym kopuluje apod. K memu zklamani vetsina hlasujicich dala najevo, ze je neco takoveho v poradku a to i od voleneho zastupce politicke strany, navic cloveka, ktery by mel soudit ciny jinych."
Bude nutné se tedy rozhodnout, zda jsme Pirátská strana sami pro sebe nebo alternativa pro voliče.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Jindrich.Bartek

Simona.Skorepova
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1383 poděkování

Příspěvek od Simona.Skorepova » 25 led 2013, 18:30

Ještě něco k cz.
Nechápu, proč stále opakujete, že jsem hysterická, Vy mě znáte, setkal jste se se mnou někdy osobně? Asi ne, ani tady nevystupujete pod svým jménem, takže další hrdina za klávesnicí?
Ano, budu požadovat, aby se bud hlasování zopakovalo běžným způsobem nebo aby bylo nějakým způsobem ověřeno kdo hlasoval, přece jen vysoký počet hlasujících v rozhodnutí a následný nízký počet v hlasování o nesprávnosti procedury, je pro mne zarážející.
Postupovala bych naprosto stejně i v případě, kdyby Martin byl odvolán, protože mě jde o správný proces, ne o manipulaci.
P.S. A za mne - zkuste si, mílé cz, vypláchnout dutinu ústní od těch píč, my citlivější to špatně neseme. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvek:
Vojtech.Pikal

czpirat
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT coordinator
Dal poděkování: 108 poděkování
Dostal poděkování: 144 poděkování

Příspěvek od czpirat » 25 led 2013, 18:44

Důkazem, že jsi hysterická je založení Tohoto vlákna, toho předchozího a veškeré Tvé příspěvky v nich.

Důkazem toho, že nejsi demokratka, je Tvůj požadavek na opakovanou volbou a ještě jiným sylem. Hezky osobně, tak aby se nám mohli ty zmrdi, co nechtěj odvolat tu píčů Brocha ukázat hezky na očích.

PS: To vlákno se mi nezobrazuje, ale dejme tomu, že to je skutečně pravda. Máme jednoho člověka, kterému vadí na celém problému broch, pak máš vyjádření moje, tuším observera a zuzylisku, že problém vidíme úplně někde jinde a to v přístupu vedení a AO. Ty přesto stále i na mou a jejich výzvu, lživě a dogmaticky (jako Bartek nyní) zneužíváš imaginární skupinu, která je imaginárně rozhořčena jako argument pro odvolání Brocha a dehonestaci demokratických principů. To je propaganda.

PPS: Je ti úplně houby s octem potom, jak se jmenuju a nemáš to co zneužívat v diskusi. Já narozdíl od Vás nechci Vaše hlasy, abych mohl já kandidovat někam.
Naposledy upravil(a) czpirat dne 25 led 2013, 19:07, celkem upraveno 1 x.

Karel Bilek
Profese: student
Dal poděkování: 420 poděkování
Dostal poděkování: 495 poděkování

Příspěvek od Karel Bilek » 25 led 2013, 18:50

Jak už jsem někde napsal, jsem proti tomu, aby se někdo díval do databáze, kdo jak volil. To je proti principům tajné volby.

Osobně bych stál za to už (konečně) nechat odvolání Brože být.

OFFTOPICExistují kryptografické protokoly, které umožňují volit a ověřovat volbu, ověřovat vlastní hlas a tak. Jenže ty tu nemáme zavedené.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel Bilek za příspěvek:
Ivan Sirko

zuzalisku
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Profese: administrativní pracovnice- kancelářská
Dal poděkování: 149 poděkování
Dostal poděkování: 57 poděkování

Příspěvek od zuzalisku » 25 led 2013, 18:53

královsej nepřehled, jako vždy

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9496 poděkování
Dostal poděkování: 17084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 25 led 2013, 18:54

Nemám sílu to číst, ale jestli tohle vlákno znamená, že zamykání vláken je pičovina na entou, tak s tím stoprocentně souhlasím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 6):
zuzalisku, Karel Bilek, czpirat, Simona.Skorepova, jaryn, Petr.Vileta
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Zamčeno

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“