Získání podpory k nominace na funkci vedoucího AO

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Souhlasíte s kandidaturou Roberta adámka na funkci vedoucího AO?

Ano
55
58%
Zdržuji se
40
42%

Celkem hlasujících: 22 - Celkem hlasů: 95

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj
Profese: :eseforP
Dal poděkování: 2885 poděkování
Dostal poděkování: 1018 poděkování

Re: Získání podpory k nominace na funkci vedoucího AO

Příspěvek od Josef.Ulehla » 22 led 2013, 10:57

Ondrej Kallasch píše:Takže máme radši volit menší zlo?
Tak pro ty, co Roberta Adámka vidí jako zlo, asi ano. Já to vidím tak, že ani důkladné prověření, zaškolení a nominace moudrým vedením nezabránila v Gabrielině případě jistým potížím ve výkonu funkce vedoucího administrativního odboru. (To samozřejmě není zdůvodnění pro někoho, kdo si myslí, že Gabriela za nic nemůže a všecno je zlovůle mocných škodičů.) Pořád čtu, jak ti, co pracují, jsou přetížení a jak se nikdo nechce zapojit. Robert nabízí svou práci a mi mu ani nedovolíme předstoupit před celostátní fórum a nechat o sobě hlasovat? Co tak strašnýho může udělat? Vypnout fórum? Tak prosím, republikové předsednictvo, technický odbor a administrativní odbor, před případným uvedením Roberta do funkce pěkně všechno zazálohujte, uložte na několika různých fysických místech a pak ho nechte, ať ukáže, co umí. Vždyť jsme piráti, ne?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvky (celkem 3):
Karel.Fuzik, Jan.Safar, czpirat

Jaroslav.Nemec
Asistent poslance
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 2535 poděkování
Dostal poděkování: 1824 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaroslav.Nemec » 22 led 2013, 11:00

Robert Adamek píše:No jo, Němcovi jsem šlápnul na kuří oko, jako i jiným jako Svorník či Kaleta, ale je mi to celkem jedno.

Ano, proto tu jsme a říkejte si co chcete, ke změně zákonů potřebujeme mít zástupce, ke změně vyhlášek zastupitele. Tohle si na rozdíl od spousty jiných plně uvědomuji.
Jako zájmový pirátský spolek zajistíme leda kulové a budeme se plácat na svém písečku. Vemte si, jaké možnosti se otevřely spolu se zvolením Libora Michálka a máme ho jen 1/3.

Pokud nechcete být v politice aktivní a nechcete být voleni, tak na co ji děláte?

Prostě se tu nebudu schovávat za nějaké líbivé řečičky o tom, jak se strašně bráním zvolení a jak chci abychom zákony měnili demonstracemi. Vznikli jsme proto, abychom něco změnili, pokud to jinak nejde, je tohle cesta, to bychom jinak mohli být rovnou hnutí odporu, pokládat bomby a zapalovat auta. Nepleťe si politiku s aktivismem, protože to je nešvar poslední doby, máme tu spoustu aktivistů a málo lidí ochotných se za tu věc postavit na úrovni parlamentu nebo senátu nebo ve finále i mv městských zastupitelstvech.
Roberte na žádné kuří oko si nikomu nešlápl. ;-) Kdyby si své slova o politice myslel vážně, už dávno aspoň pro komunální politiku něco dělaš. Proč jako odborník "na něco / za něco" nesedíš v komisích rady svého obvodu nebo města, abys mohl opravdu ovlivňovat dění kolem sebe... Proč nejsi aktivní v politice jinak, než zde na foru? Co ti brání?
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jarda-nemec/ / http://jarnemec.com/jaroslav-nemec/

Robert Adamek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Obchodní ředitel
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert Adamek » 22 led 2013, 11:21

Jardo nevím. Přišel jsem do politiky vlastně s Piráty a věnoval jsem tomu veškerý čas. Už mě prostě nezbyl na zasednutí v komisích. Nicméně v rámci MHaH jsem se snažil o inovaci webů a informací, řešil jsem záležitosti ohledně neprůhledného přidělování zakázek (zima 2010/11), sešel jsem se s radníma, přesvědčil je, aby přenášeli zastupitelstvo online nebo dávali aspoň na YT záznam. Takže není pravda, že nic nedělám, jen o tom nijak extra nemluvím a nedemonstruju. Funkce v AO ale přece nesouvisí s tímto, jde o plynulý chod strany. Možná kdybysme v rámci MSK přestali válčit a pomohli na úrovni republiky, fungovalo by to lépe. Nebo nemusíme přestat válčit, i přesto můžeme pomoct.

Martin.Kaleta
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 219 poděkování

Příspěvek od Martin.Kaleta » 22 led 2013, 11:38

p.Adámek si tak maximálně šlape na jazyk . A spolupráce s někým kdo se točí jak korouhev ve větru je skoro nemožná . Až zase nebude po vůli p. Adámka tak s brekem uteče od Pirátu a bude je hrdinsky špinit na sve FB profilu :lol: A pokud p.Adámek pujde do parlamentu či na jinou schuzi u Pirátu doporučuji nalevat nápoje v plastových kelímkách . P.adámkovi občas ujíždí nervíky hlavně když mu někdo říká pravdu o jeho neschopnosti . na tu však vždy najde viníka ! svorník a kaleta jsou jasní ,ted už se přidá i Němec . Zajimave je že ke spolupraci vybízí ten který přispěl nejvíce k rozkolu . Tady se ohani jak mu vadí byrokracie a předpisy p.Michalka a jak bude bojovat jako lev aby nas jich zbavil . No a pak par lidí z Ostravy chce založit Ms a pani Adamek ,Fuzik a spol maji namitky že jim nekdo leze na píseček na kterým už dlouho dobu nic nedělají . Najednou oni vyžadují jakesi povolení ,a souhlas nejvýše pomazaneho Fuzika že jim to dovolí si v jejich Ostravě delat MS . argumenty proti jsou samozřejmě ony předpisy ktere p.adamek tak nemá rád ,ale když se to hodí tak je byrokrat až na půdu .
vzhledem k jeho skoro krysí minulosti v pirátech za poslední rok a nulove praci se hodí akorat na funkci udžovače webu MS ostrava ,který poběží mimo oficialní web pirátu ,protože pan Fuzik ,Adamek a spol se bojí že jim to zlý Bartoš shodí a oni pak nebudou mit kde vystavovat sve nulove aktivity .

ale klidně ho nominujte a zvolte kamkoliv je libo .on se odvaří stejně sám tak jako v MSk .jen je mi celkem líto lidí kteří ještě baští ty jeho pohádky :mrgreen:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kaleta za příspěvek:
Petr.Zidek
poDporuji bezpodmínečný ZDRAVÝ ROZUM!

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 21575 poděkování
Dostal poděkování: 10007 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 22 led 2013, 11:41

Podle mě bude skutečně nejprve nutné oddělit moderaci (části) fora (mimo správu RP) od AO, a pak teprve zvolit šífa AO a šefa moderace. Jinak se z místa nehneme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Jaroslav.Nemec, czpirat
kandidát do eRVé - Piráti Středočeský kraj, t. 773 993 465 twitter @daliborzz FB fb.com/dlbrz https://stredocesky.pirati.cz (zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz)

Robert Adamek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert Adamek » 22 led 2013, 11:56

Já to úplně takhle nevidím, nicméně je mi jasné, že fórum je zásadní problém na kterém shoří každý, kdo se pokusí o nějakou zásadnější korekci. Snažil bych se hledat obecný konsenzus mezi jednotlivými odbory AO, TO, PO a taky RP. Líbí se mi systém "založil sis, moderuj si" ale to by taky mělo mít nějaké hranice abysme se vyhli cenzuře ze strany tvůrce, protože ani on nemá právo lidi "umlčet".

Obecně bych se opravdu snažil fórum vystříhat z předpisů s tím, že hlasovací systém by měl být naprosto samostatný a fórum by mělo sloužit jen pro rozpravy a spíše jako "sociální síť". Protože i v těch nejdebilnějších tématech se najdou příspěvky, které mají hlavu a patu a každý příspěvek reprezentuje něčí názor. A hlavně, AO není jen o moderaci fóra.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert Adamek za příspěvek:
Josef.Ulehla

Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 25090 poděkování
Dostal poděkování: 18246 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 22 led 2013, 12:16

Chtěl bych se zeptat roberta, jestli by se nechtěl zapojit do práce AO již před svým zvolením, v rámci "kampaně", třeba.
člen RV, AO, ZO, FT a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb| Tel: 776635258

Robert Adamek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert Adamek » 22 led 2013, 13:02

V rámci "kampaně" určitě ne, odmítám to dělat takhle účelově, navíc žádná kampaň není, ale jestli potřebujete s něčím pomoct tak klidně. Ostatně tímhle způsobem spolupracuji i s PO.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert Adamek za příspěvky (celkem 2):
Tomas.Klapka, Josef.Ulehla

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 21617 poděkování
Dostal poděkování: 18664 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 22 led 2013, 15:54

Jaroslav Nemec píše:
Robert Adamek píše:Já jak toho Kaleťáka čtu, den co den, tak získávám pocit, že tu je čistý akorát on a Svorník a všichni ostatní jsou ti hajzli co se tlačí na kandidátku. No a co jako? Proč v té politice jsme?
Zcela naplno řeknu, že jsem tu proto, abych se dostal do PS PČR či jiné funkce, kde budu moci něco měnit a vy klidně demonstrujte za kdejakou kravinu, svazujte se řetězy nebo cokoliv. ACTA jsme demoškami zastavili (kupodivu i přes tvrzení Svorníka, že šaškováním na náměstích nic nezměníme) ale ne všechno jde tudy. Tak se Marťo prostě drž svého alegorického vozu a politiku nech lidem, kteří dokáží její spletitosti chápat.
krajske-forum-moravskoslezsky-kraj-f339 ... ml#p191716

Aneb k tomu, abych mohl něco měnit potřebuje funkci, to že to lze měnit i jinak, bez funkce, to "sběrače" a "větrníka" ani nenapadne ;-)
Jardo, já na tom nic špatného nevidím. V současném politickém a právním systému to prostě bez zvolení do funkce nejde a dokud nebudou referenda a odvolaní politiků zcela běžnou součástí občanského života, tak to ještě hodně dlouho nepůjde. Chci něco změnit ve svém městském obvodu? Tak mě musí zvolit za zastupitele, třeba neplaceného, jinak můžu maximálně nosit transparenty a vykřikovat na jednání zastupitelstva, ale oni mě samozřejmě budou ignorovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 3):
Karel.Fuzik, rvh, Josef Mareyi
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Jaroslav.Nemec
Asistent poslance
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 2535 poděkování
Dostal poděkování: 1824 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaroslav.Nemec » 22 led 2013, 16:08

Petr Vileta píše:Jardo, já na tom nic špatného nevidím. V současném politickém a právním systému to prostě bez zvolení do funkce nejde a dokud nebudou referenda a odvolaní politiků zcela běžnou součástí občanského života, tak to ještě hodně dlouho nepůjde. Chci něco změnit ve svém městském obvodu? Tak mě musí zvolit za zastupitele, třeba neplaceného, jinak můžu maximálně nosit transparenty a vykřikovat na jednání zastupitelstva, ale oni mě samozřejmě budou ignorovat.
Petře nemohu souhlasit. Jde to.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvek:
MilanM
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jarda-nemec/ / http://jarnemec.com/jaroslav-nemec/

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“