CF 1/2013 Dovolba členů RV

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.

Moderátor: Predsedajici

Pravidla fóra
Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci, na ostatní se obracejte jen prostřednictvím předsedajícího. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna. Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Zamčeno
Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3128 poděkování
Dostal poděkování: 2555 poděkování

Re: CF 1/2013 Dovolba členů RV

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 18 led 2013, 04:18

Prostrednictvym presedajiciho bych chtel vyjadrit velke souzneni s poslednimi dvemi prispevky Jana Podhajskeho co se tyce nazoru na Michala. Take prosim vsechny, aby nam, clenum KS JmK odpustili, ze Michal Wagner prosel nominaci kraje. Jeho moralni profil (jak spravne rekl Jan Podhajsky) zacal vyplouvat az behem (slabsi veci) ale zejmena az po hlasovani (kradeze apod.), a to v podpalubi, ktere kazdy nema zapnute (12.1. vs. 8.1. hlasovani; I tak byl nominovan pomerem 12pro, 8proti). Ja osobne jsem se dozvedel o kriminalni povesti Michala Wagnera az 13.1., a velice me to znechutilo.

To pro vysvetleni, proc jsem ja osobne vznasel tuto kritiku az na CF nikoliv pri nominacich.

Michalovi jsem jiz predtim ve vlakne naznacil, ze by mel odstoupit z kandidatury:
Jindrich Bartek píše:"Tedkom nevim jestli sam jeste chces kandidovat do RV abys zabranil propirani tve osoby v CF rozprave (ja osobne byt tebou bych velmi vahal),"
Misto odstoupeni se dozvim ze:
Michal Wagner píše: "Kandidaturu nestáhnu, mě moje propírání před CF nevadí - naopak vítám ho - pokud se totiž tyhle lži (HL) podaří vyvrátit jednou a veřejně, už neexistuje žádá další špína, kterou by někdo jako Bartoš mohl vytáhnout."
Dale dle demokratickeho minima:
"využiji dostupné možnosti, abych pro svá rozhodnutí získal potřebné informace"
Jinak verim, ze prave volba do ruznych funkci je vhodny prostor pro interpelace kandidatu a zkoumani jejich kvalit (kdy jindy?). Az budu kamkoliv kandidovat ja osobne, rad vsem odpovim. (A pokud to bude kritika, nejspis s vetou, ktera bude zacinat: "Jsem rad, ze si se zeptal, protoze...")

Naopak Michal Wagner opet nezklamal. Nejen, ze se svou odpovedi plnou evidentnich rozporu ztrapnil ale take opet vyhrozoval (mne a dalsim na FB) a zcela otevrene manipuloval cleny CF, ktereho tak neznaji.

Vyhrozovani:
Cituji (nejedna se o soukromou zpravu, pouze FB komentar prispevku, ve kterem me a 1.mistopredsedu (KS JmK) oznacil.)
"Věř mi, že tohle dotáhnu dokonce. Tebe, Skořepu, toho druhýho blbce co založil s CF do Podpalubí, Petru... Rozumím tomu, že se teď budu rok brodit v bahně, co jste na mě naházeli, ale až to skončí, budete to vy, kdo bude mít záznam.

to přesně znamená, že jsi měl myslet trošku víc."
Na otazku ohledne jeho prispevku, v kterem nam vycital zradu (asi nejsme zvykli nekoho kryt) a na konci zminil, ze jsme meli premyslet vic.
(Krasna parafraze na Kalouskuv telefonat Lessymu a jeho slavne vete, my vas vsechny odstihame.)

Zjevne manipulace se cleny CF, ktereho tak neznaji se dopustil zde:
Michal Wagner píše:
1.V rozprave o tve nominaci jsem se te ptal na clenstvi v CSSD a od kdy do kdy si byl v CSSD (po tom co jsem cetl http://www.hofyland.cz/?club&klub=24588).
- když jsme tak u toho, můžeš mi prosím vysvětlit,jak jsi přišel na to, že se tam píše o mě - tedy o "Michalovi Wagnerovi"? Já tam vidím akorát nějakýho "Belega", což je jméno pocházející z elfího jazyka a například pokud jsi četl knihu J.R.R.Tolkiena "Silmarillion" víš, že takovýchto jmen, respektive lidí, co toto jméno používají je víc.
- když už jsme tak u toho, věříš všemu, co si na internetech přečteš? (http://www.zitbrno.cz/tag/krno)
Nejen, ze clenove KS JmK samozrejme vi, ze prezdivku "Beleg" mel Michal Wagner dlouho primo jako prostredni jmeno zde na uctu, ale take jsme Michala na foru jako Belega oslovovali. Staci se podivat search.php?keywords=beleg.

Navic asi doufal, ze vetsina clenu necetla Vlakno ulevne kolem 12.ledna kde doslova uvedl k textu na http://www.hofyland.cz/?club&klub=24588 :
Michal Wagner píše: ...
A jen pro představu o časové linii, to je taky zajímavé totiž - sedmí řádek od spodu je rok stará věc. 5 řádek jsou ACTA (to si zařadíš, že?) a tak poslední 3 řádky jsou posledních cca 6 měsíců. Prostě od června do teď. Řádek "Beleg nakopl Zelvumedonosnou do úsměvu, zničil si přitom boty a proto teď nikoho nehledá." -> krom toho, že jeho první část je lež, řekl jsem , že jsem se s tou holkou rozešel a že nikoho nehledám ...
(podpalubi-f375/vlakno-ulevne-t14100-130.html#p188338)

Tak jste poznali Michala Wagnera.

Myslim, ze se ve svetle techto prispevku a pak zejmena zjistenych skutecnosti Janem Podhajskym kompletne diskvalifikoval v pusobeni mezi Piraty. Osobne bych mu doporucil aby odesel ze strany sam, nez bude pripadne odvolan v KS JmK. OFFTOPICTipuju, ze po CSSD, ANO2011 a Piratech zkusi TOP09 (pokud prezidentskou volbu vyhraje Karel) nebo Zemanovce (pokud vyhraje Milos) ..
Naposledy upravil(a) Jindrich.Bartek dne 18 led 2013, 18:23, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvky (celkem 3):
Jan.Podhajsky, Petra Vavrouchova, Ivan Sirko
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Michal Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Rebel
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2114 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal Wagner » 18 led 2013, 11:40

Michal Wagner píše: "Kandidaturu nestáhnu, mě moje propírání před CF nevadí - naopak vítám ho - pokud se totiž tyhle lži (HL) podaří vyvrátit jednou a veřejně, už neexistuje žádá další špína, kterou by někdo jako Bartoš mohl vytáhnout."
- a přesně s tím souhlasím. vůbec mě nezajímá, že si někdo "vytvořil" svědka. spravedlnost se ukáže.
- a to, jak tady někteří pohrdáte zákonem, a právem jednotlivce to je tak do očí bijící až to bolí. ovšem, protože to dělá kolektiv, je to OK, že? myslím si něco o šípku.
"Věř mi, že tohle dotáhnu dokonce. Tebe, Skořepu, toho druhýho blbce co založil s CF do Podpalubí, Petru... Rozumím tomu, že se teď budu rok brodit v bahně, co jste na mě naházeli, ale až to skončí, budete to vy, kdo bude mít záznam. to přesně znamená, že jsi měl myslet trošku víc."
- tohle je vyhrožování? ne, vyhrožování by bylo, kdybych ti napsal, že za ty lži, co o mě roznášíš ti vystřelím mozek z hlavy, to je vyhrožování. To, že napíšu, že vaše pomluvy a lži prokážu před soudem, což dopadne tak jak jsem napsal, to není vyhrožování. Mám na to totiž PRAVO.
můžeš mi prosím vysvětlit,jak jsi přišel na to, že se tam píše o mě - tedy o "Michalovi Wagnerovi"? Já tam vidím akorát nějakýho "Belega"
- Tohle je rozvedená odpověď PČR na moji žádost o informace, zda je legální vlastnit a spravovat takový klub na veřejně dostupné počítačové síti. Gratuluju, tvrdíš, že CFko manipuluje policie ČR...
Nejen, ze clenove KS JmK samozrejme vi, ze prezdivku "Beleg" mel Michal Wagner dlouho...
- aspoň čti co píšu. toho belega, kterým jsem já a toho belega, který je zminovanej na tom internetu spojíš jak? (to je přesně myšlenka tý policie,totiž)
Jan Podhajsky píše:
Michal Wagner píše:Poznámka: Tomu říkám "náhoda", někdo se mě snaží 14 dní pošpinit a zrovna v té době se i najde svědek... OFFTOPICfakt jdu zvracet...

- a stojím si za tím. netvrdím, že něco takovýho děláš ty. tvrdím, že ty stejný lidi, co o mě po internetech (HL) píšou h***a, se prostě jen chytli další příležitosti se na mě nějak povozit a znepříjemnit mi život (ty lhář nejsi, jsi uveden v omyl); už jen ten fakt, že si někdo myslí, že když bych nesl nějakýmu feťákovi ntb a nezformátoval bych HDD mě uráží. Chtít krást (motiv prosím?), udělám to daleko chytřeji.
- neexistuje poškozený, chápeš to?
- a další věci, ale fakt se nebudu hájit před váma, nechám si to pro pčr, protože tohle je prostě moc přes čáru i na mě
Měli jsme tu ve funkci kdysi jiného zloděje, defraudanta.

- jenže ten kradenýma penězma mával do foťáku, ne? jestli nevidíš rozdíl, ok.
Nebudeš to tady mít lehký, budem se tě snažit vyštípat

- tohle je ovšem dost tipický vyhrožování; a to vyhrožování začalo přesně v jeden okamžik :)

Jak jsem psal včera, opravdu moc se těším na závěrečnou řeč :)
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock

Michal Wagner
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Rebel
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2114 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal Wagner » 18 led 2013, 13:25

Technická: Ano, naštval jsem se. Jsem odsouzen bez soudu, členové strany si hrají na policii a znevažují jednu z největších osobností naší vlasti; jsou schopní napsat, že "se s tím smiř - nedefinovali žádnej postih, takže smolík"; předsedající buď jednání ignoruje a nebo cenzuruje, podle toho, jak se mu hodí a stranické předpisy stojí podle členů strany nad zákonem... další straníci s klidem napíšou, že Ústavu jednoduše respektovat nebudou, jelikož si ji národ neschválil v referendu.

Jste si jistí, že tahle strana je DEMOKRATICKA?

/epic Picard double facepalm ...

I kdybych něco ukradl a nějakou holku brutálně zmlátil (jakože jsem to neudělal), tak takovýhle torza lidí mě teda nemají co vyčítat.
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock

Jan.Podhajsky
Člen KS Praha
Profese: sociolog, process hacker
Dal poděkování: 490 poděkování
Dostal poděkování: 873 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Podhajsky » 18 led 2013, 13:38

Michal Wagner píše:Technická: Ano, naštval jsem se. Jsem odsouzen bez soudu, členové strany si hrají na policii a znevažují jednu z největších osobností naší vlasti; jsou schopní napsat, že "se s tím smiř - nedefinovali žádnej postih, takže smolík"; předsedající buď jednání ignoruje a nebo cenzuruje, podle toho, jak se mu hodí a stranické předpisy stojí podle členů strany nad zákonem... další straníci s klidem napíšou, že Ústavu jednoduše respektovat nebudou, jelikož si ji národ neschválil v referendu.

Jste si jistí, že tahle strana je DEMOKRATICKA?

/epic Picard double facepalm ...

I kdybych něco ukradl a nějakou holku brutálně zmlátil (jakože jsem to neudělal), tak takovýhle torza lidí mě teda nemají co vyčítat.
Přostřednictvím předsedajícího bych chtěl Wagnerovi sdělit, že morálku nelze řešit v právní rovině, ale pouze v rovině morální. A i tak, jak zde upozornil Vojta Pikal - u politiků prosazujem presumpci viny. Tedy pokud existují zprávy o tom, že kandidát jedná nemorálně, ať už ve vztahu k majektu druhých a nebo z hlediska páchání násilí, je třeba zajistit, aby takový člověk, pokud je tento mnohými vnímán jako morálně pokřivený, nezastával žádné funkce ve straně.

Řešíme tu koho si zvolíme do RV a proto jsou důležitá i tato hlediska. V mnoha případech se stavíme proti činům či záměrům některých jednotlivců či organizací i v případě, že na ně padá jenom stín podezření z nekalosti. Můžeme to, jako piráti, ilustrovat napříkladu vyjednávání smlouvy ACTA, kterou jsme odmítli okamžitě, i když byla jenom ve fázi pouhého draftu. A vystoupili jsme proti ní, a smetli jsme jí ze stolu, aniž by nabyla právní účinosti.

To samé teď děláme v případě Wagnera. Jeho činy možná opravdu byly ve stádiu "draftu", nejsou postižitelné zákonem (např. v případě fyzického napadení poškozené), nicméně jsou postižitelné morálně a musíme, protože nechceme být označování za zloděje a násilníky, Wagnerovi ukázat, že pro lidi jeho typu je v Pirátech malá vůle k respektu.

Svědectví, která mi byla poskytnuta jsou pro mě z důvěryhodného zdroje. Světí je můj kamarád, kterého znám 20 let a vím, že by mě nepodrazil. Vím o něm také, že nemá Piráty moc v lásce, ale že mě upozornil na to, že do naší komunity se dostal člověk, který má silně pochybný profil.
Naposledy upravil(a) Jan.Podhajsky dne 18 led 2013, 13:47, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Podhajsky za příspěvky (celkem 4):
Dominika.Michailidu, Ivan Sirko, Dalibor.Zahora, Veronika.Cizlerova
Stopuji zásadně v županu.
Pište mi na email jan.podhajsky@pirati.cz
Sem pirát i bez předpicu.

Adam.Skorepa
Asistent poslance
Profese: živnostník
Dal poděkování: 850 poděkování
Dostal poděkování: 6788 poděkování

Příspěvek od Adam.Skorepa » 18 led 2013, 13:47

Skrze předsedajícího:
Michal Wagner píše: I kdybych něco ukradl a nějakou holku brutálně zmlátil (jakože jsem to neudělal), tak takovýhle torza lidí mě teda nemají co vyčítat.
I kdyby? Vždyť Ty sám se tím chlubíš! Viz třeba
Takže ano, jsem dominantní (rád ženy svazuji, mám nad nimi během sexu jistou "moc" a vůbec si tyhle věci dost užívám - a vzhledem k mé sexuální pověsti to vypadá, že i moje partnerky si to užívají). Taktéž jsem sadista. Svázané ženě působit bolest a rozkoš, idaláně zarás a sledovat , jak je úplně v háji, všechny smysli jedou na 120% a stejně nemůže nic, než křičet a nechat se dovást k několikanásobnému orgazmu ... to je něco, co ZBOZNUJU

No a egoista - to už jsi asi poznal sám, ne ? :D ano , jsem :)
příspěvek
A ano, Ivett jsem skutečně dal pěstí, to je pravda. Vzhledem k faktu, že jsme spolu rok a pul bydlely, ona mi do očí lhala(kde jsi? procházím se venku - a souložila), podváděla mě (tím myslím sex) a znamenalo to konec našeho vztahu(a musel jsem si to ověřit tak, že jsem si přečetl její smsky - poté, co mi na přímí dotaz z očí do očí kde byla a jestli mě nepodvádí řekla, že ne), to není nic za co bych se styděl. Mrchy zaslouží. Chápu, jak to zní a že mě za to spousta lidí odsoudí, ale tohle byl nejhorší okamžik mého života(citově, ublížila mi nepopsatelně, chtěl jsem jí žádat o ruku a tak), a já se nebudu obhajovat.
příspěvek

Dlouhodobě urážíš ostatní Piráty, vyhrožuješ jim zákony (když nemáš co říct), nebo fyzickou likvidací (když se na to cítíš, což je zase jen v případě dívek). Já opakuji už asi posté, že nemáš mezi Piráty co pohledávat. Táhni zas o stranu dál.

A ještě jedna věc: Tohle není spiknutí proti Wagnerovi. S Honzou jsem se o něm nebavil. Ale stejně jako on jsem si ho začal před nějakým časem prověřovat. Rovněž mi bylo důvěryhodným zdrojem původem z Brna (nečlen Pirátů) řečeno, že Michal Wagner aka Beleg je "jako veš v kožichu, které se musíte [Piráti] co nejdřív zbavit, než u vás zapustí kořeny, protože pak vás bude vysávat, jak jen to půjde".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 3):
Jan.Podhajsky, Dalibor.Zahora, Veronika.Cizlerova
Author Sensei Tyrant Pervert

Robert.Cuma
Krajské předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 1138 poděkování
Dostal poděkování: 2464 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Cuma » 18 led 2013, 14:01

prostřednictvím předsedajícího k MW: uvědom si prosím, kolik Pirátů už jsi chtěl dát/dal ke KK, u kolika jsi požadoval rezignaci či vystoupení ze strany, kolika si hrozil, že jim zařídíš vyloučení a kolik lidí si na fóru označil vulgárními výrazy. proto se ptám: proč vlastně chceš být mezi námi - když si sám připadáš o tolik morálnější, schopnější a pracovitější než průměrný člen?

nehodíš se sem, protože i když ze strany neodejdeš sám (to bych se vsadil že ne, na to si moc velký masochista), stejně si se svým vystupováním odsoudil do bezvýznamnosti. nemůžou za to názory nebo příspěvky druhých - ale tvoje.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Cuma za příspěvky (celkem 9):
Dalibor.Zahora, Ivan Sirko, Jan.Podhajsky, Petra Vavrouchova, czpirat, Vojtech.Pikal, Ivo.Vlasaty, Maria.Vasickova, Pavel.Moravec
Róbert Čuma - předseda KS JmK, 1. místopředseda MS Brno

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9496 poděkování
Dostal poděkování: 17084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 18 led 2013, 15:12

Michal Wagner píše:... Jsem odsouzen bez soudu, členové strany si hrají na policii a znevažují jednu z největších osobností naší vlasti...
Prostřednictvím přecedajícího bych chtěl Michala upozornit, že není jednou z největších osobností naší vlasti, i když je o tom zjevně bytostně přesvědčen. Myslím, že se před něj vecpalo ještě několik významných jednotlivců, Jaromírem Jágrem počínaje a Karlem Čapkem konče. Ale když ještě trochu přidá, má velkou šanci zaútočit!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Dalibor.Zahora, czpirat, Jindrich.Bartek, Vojtech.Pikal
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Jakub.Michalek
Republikové předsednictvo
Profese: poslanec
Dal poděkování: 4972 poděkování
Dostal poděkování: 17378 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub.Michalek » 18 led 2013, 15:25

Oznámení moderátora:
Pánové, to by stačilo. Předpokládám, že Vám je jasné, že jsme na jednání celostátního fóra. Protože předsedající asi není online, tak jsem nucen jako místopředseda převzít předsedání.

Pochopte, že probíhá volba do republikového výboru a je zde prostor pro otázky a odpovědi kandidátů, nikoliv pro vyřizování účtů. Pokud máte nějaká závažná obvinění, obraťte se prosím na kontrolní komisi.

Buďte prosím nadále slušní, zdržte se osobních útoků a vyjadřujte se věcně, pokud máte k tématu co říci. Nerad bych sahal k pořádkovým opatřením. Děkuji Vám, že tato pravidla respektujete. ;)

OFFTOPICLahůdku vyčlenění do zvláštních záznamů nechávám na původním předsedajícím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 7):
Viktor.Mahrik, Ivan Sirko, Dominika.Michailidu, Petr.Kopac, Michal.Havranek, Vojtech.Pikal, Ondrej.Kallasch
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a místopředseda strany

Josef.Ulehla
Člen KS Karlovarský kraj
Profese: :eseforP
Dal poděkování: 2885 poděkování
Dostal poděkování: 1018 poděkování

Příspěvek od Josef.Ulehla » 18 led 2013, 16:31

Pane předsedající,

předkládám procedurální návrh, aby předsedajícím byl Ondřej Kallasch.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 25103 poděkování
Dostal poděkování: 18249 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 18 led 2013, 18:05

Pane předsedající, prosím, upozorněte Josefa, že již jste předsedajícím. Děkuji.
OFFTOPICWTF, vážně. :roll:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 5):
Vit.Konecny, Ivan Sirko, Ondrej.Polansky, Tomas.Vymazal, Pavel.Moravec
člen RV, AO, ZO, FT a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb| Tel: 776635258

Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“