Pořádková opatření

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.

Moderátor: Kontrolní komise

jzvc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2682
Registrován: 20 kvě 2009, 08:06
Profese: Admin
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1015 poděkování

Re: Interpelace - dotazy na kontrolní komisi k její činnosti

Příspěvek od jzvc »

Jiri Rezek píše:
Bohdan Svornik píše:


Podle informací vedení MSK tento mail nebyl anonymní.Proč neuvádíte jméno pisatele?

Prosím, aby si B.S. přečetl StKK, neb neustále dává na odiv jeho totální neznalost. Na osobní útoky B.S. KK již nebude reagovat.
§13 Provádění kontrol na základě stížnosti nebo podání

Kontrolní komise je povinna činit kontroly v případě, že obdrží stížnost a je též povinna zabývat se podáními, která obdrží. Kontrolní komise se nezabývá stížnostmi a podáními, které byly učiněny anonymně, nicméně je povinna držet v anonymitě jméno stěžovatele nebo název orgánu, který si stěžuje. Výjimkou je situace, kdy stěžovatel svoji stížnost učiní veřejně nebo když učiní výslovný projev vůle, aby nebyl držen v anonymitě.
Vazne?
Kontrolní komise se nezabývá stížnostmi a podáními, které byly učiněny anonymně,

https://www.pirati.cz/kk/26_2012
26.8.2012 anonymně předsedovi KK

Takze KK porusila predpisy strany ... no potes.
Tito uživatelé poděkovali autorovi jzvc za příspěvek:
Vaclav.Malek
Bohdan Svornik
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Interpelace - dotazy na kontrolní komisi k její činnosti

Příspěvek od Bohdan Svornik »

Takze KK porusila predpisy strany ... no potes.[/quote]
Co to zase meles?!
1) podaní nebylo ucineno kontrolní komisi (to by ho museli obdrzet vsichni clenove KK, coz se nestalo) ale mě osobně. Tedy se dle StKK nejedná o podání KK.

Asi jsem demagog,ale v https://www.pirati.cz/kk/26_2012 se píše,že podání bylo učiněno anonymně předsedovi komise??Takže osobně a né celé komisi a přesto se to šetří a nebylo to odloženo stejně jako v http://www.pirati.cz/kk/30_2012?s ?

Jinak dotaz na předsedu KK, myslíš si , že je normální každého kdo není dostatečně zběhlý v předpisech strany nazývat demagogem,zvláště registrovaného příznivce,jemuž není jasné proč na každé podání používáte jiný metr???Stačilo mu napsat proč a né ho zrovna urážeti.
Bohdan Svornik
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Interpelace - dotazy na kontrolní komisi k její činnosti

Příspěvek od Bohdan Svornik »

2) tohle neni o reseni nebo nereseni podaní, ale o tom, ze mame povinnost drzet pisatele v anonymite.
Uz me to tady vazne sere. Samej demagog :twisted:[/quote]

Vážně držíte pisatele v anonymitě??Já třebas ten udávací dopis http://www.pirati.cz/kk/30_2012?s četl a vím,že to psal nějakej pán Vhoňek z Ostravy,dostalo se to ke mně od jistého Ostravského piráta,jež ho měl asi od někoho z KK.
Bohdan Svornik
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Interpelace - dotazy na kontrolní komisi k její činnosti

Příspěvek od Bohdan Svornik »

Karel Fuzik píše:
Bohdan Svornik píše: Vážně držíte pisatele v anonymitě??Já třebas ten udávací dopis http://www.pirati.cz/kk/30_2012?s četl a vím,že to psal nějakej pán Vhoňek z Ostravy,dostalo se to ke mně od jistého Ostravského piráta,jež ho měl asi od někoho z KK.
Kecy, víš to proto, že jsi ten mail sám napsal. Nikdo z KK to prozradit ani nemohl, jediný ostravský pirát, který věděl virtuální jméno podávajícího, jsem já. A já to nikomu neřekl. Takže jediná možnost, jak můžeš vědět jméno odesílatele, je ta, že jsi tem mail napsal sám.

Už sem nepiš, nebaví mě ten brak pořád přesouvat.
Kecy Fuzíku,lžeš.Jak ubohé chování člena KK.Začněte to šetřit a já s radostí uveřejním jméno piráta jež ten dopis po MSK šíří a odkud ho má .).a klidně ten brak přesunuj,alespoň si ostatní udělají úsudek jak chatrně a zaujatě KK funguje. :)
Bohdan Svornik
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Interpelace - dotazy na kontrolní komisi k její činnosti

Příspěvek od Bohdan Svornik »

Kecy Fuzíku,lžeš.Jak ubohé chování člena KK.Začněte to šetřit a já s radostí uveřejním jméno piráta jež ten dopis po MSK šíří a odkud ho má .).a klidně ten brak přesunuj,alespoň si ostatní udělají úsudek jak chatrně a zaujatě KK funguje. :)[/quote]
Zveřejnit si můžeš co chceš. Všem je úplně jedno kdo co šíří, je to odloženo.[/quote]


Takže tvůj kolega z KK výše šíří lži a bláboly a všem to má být jedno?Jak asi může vypadat šetření v jeho podání?Taky by se dalo začít uvažovat za jakých pohnutek to bylo odloženo.
jzvc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2682
Registrován: 20 kvě 2009, 08:06
Profese: Admin
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1015 poděkování

Re: Interpelace - dotazy na kontrolní komisi k její činnosti

Příspěvek od jzvc »

Jiri Rezek píše:
jzvc píše:


Vazne?
Kontrolní komise se nezabývá stížnostmi a podáními, které byly učiněny anonymně,

https://www.pirati.cz/kk/26_2012
26.8.2012 anonymně předsedovi KK

Takze KK porusila predpisy strany ... no potes.
Co to zase meles?!
1) podaní nebylo ucineno kontrolní komisi (to by ho museli obdrzet vsichni clenove KK, coz se nestalo) ale mě osobně. Tedy se dle StKK nejedná o podání KK.
2) tohle neni o reseni nebo nereseni podaní, ale o tom, ze mame povinnost drzet pisatele v anonymite.
Uz me to tady vazne sere. Samej demagog :twisted:
Co to placas za hovadiny, ty ses zjevne negramot, sami ste si tam napsali, ze podani bylo anonymni tak co to placas? Sami sta si schvalili, ze anonymni podani neresite, takze demagog ses tu leda ty.
Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pořádková opatření

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Abych to tu ukončil. Popis v usnesení(ch) KK není vhodný. Podání anonymní nebylo, bylo (podle předsedy KK) tradičně anonymizováno. Opravil jsem to na: 9.10.2012 přes e-mail.

Pokud chcete něco řešit, tak třeba v podpalubí.

PS: pokud by vám něco nesedělo, tak mi klidně napište SZ není potřeba kvůli tomu zakládat zbytečná vlákna...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Jan.Safar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 336
Registrován: 22 čer 2009, 15:40
Profese: IT / ERP
Bydliště: Polička / Pardubický kraj
Dal poděkování: 155 poděkování
Dostal poděkování: 119 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnost na členy strany

Příspěvek od Jan.Safar »

OFFTOPICOT: Vím, že za to dostanu minimálně warning, ale prostě fakt mi to nedá... Kde to hnije, tam je KOMPOST!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Safar za příspěvky (celkem 3):
trinitrofenol, Dalibor.Zahora, Michal.Ketner
Místopředseda Pardubického kraje
http://politicalcompass.org/printablegr ... &soc=-5.59
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 2889
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1908 poděkování
Dostal poděkování: 3381 poděkování

Re: Stížnost na členy strany

Příspěvek od Michal.Ketner »

OFFTOPICje mi jedno jak to vyzní jak to bude vypadat i to že jsem vulgarní ale nemohl jsem si to odpustit
SERETE MĚ TĚMAHLE PÍČOVINAMA
za a) slídit po FB stránkách členů strany a kvůli nim podávat oznamení mi příjde dost kryptofašistický
b) co je špatnýho na AMF já s oblibou používám německo anglický komplot PISS MACHT FREI to je taky špatný kvůli macht frei
c) nesouhlasím s touto ideologií, ale jsem cynik .... v pár slovech to zkrátím asi takto chcete snad z hitlera udělat toho jehož jméno se nesmí
vyslovit ? ....... celkově mi příjde že celý dějiny bere přehnaně moc lidí vážně a neumí si z ničeho udělat srandu a zůstavaj zamrtvený v konzervatismu.
Dobrá je to vaše cesta, ale kurva přestan se srát do lidí, který se uměj bavit je přece DEMOkracie a aspon nějaká svoboda ne

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Petr.Zidek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 104
Registrován: 05 úno 2012, 01:52
Profese: Dělník
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 194 poděkování
Dostal poděkování: 131 poděkování

Re: Stížnost na členy strany

Příspěvek od Petr.Zidek »

ostudalidstva píše:OFFTOPICje mi jedno jak to vyzní jak to bude vypadat i to že jsem vulgarní ale nemohl jsem si to odpustit
SERETE MĚ TĚMAHLE PÍČOVINAMA
za a) slídit po FB stránkách členů strany a kvůli nim podávat oznamení mi příjde dost kryptofašistický
b) co je špatnýho na AMF já s oblibou používám německo anglický komplot PISS MACHT FREI to je taky špatný kvůli macht frei
c) nesouhlasím s touto ideologií, ale jsem cynik .... v pár slovech to zkrátím asi takto chcete snad z hitlera udělat toho jehož jméno se nesmí
vyslovit ? ....... celkově mi příjde že celý dějiny bere přehnaně moc lidí vážně a neumí si z ničeho udělat srandu a zůstavaj zamrtvený v konzervatismu.
Dobrá je to vaše cesta, ale kurva přestan se srát do lidí, který se uměj bavit je přece DEMOkracie a aspon nějaká svoboda ne
OFFTOPICPromiňte mi za mou reakci v podatelně, za a) Martin Brož nedává závdavek ke slídění, nýbrž své výplody sám sdílí.Já sám jako člen Pirátů nepovažuji spojitost Gestapa a pirátské strany za morálně jakkoliv obhajitelnou. Nerad bych se dostal do situce, kdy bych musel byť i zdárně někomu vysvětlovat že Piráti nemají co dočinění s praktikami Nacismu.
Za b) AMF byl symbol, který právě cinicky vymyslel velitel koncentračního tábora Osvietim Hoess.Kdy jak později sám ve svých pamětech v polském vězení uvedl že svoboda znamenala pro vězně komín. Dnes je pro všechny nacionalisty symbol AMF hojně užívanou zkratkou pro konečné řešení. Za c)Také tuto ideologii nenávidím - Ale prosím zamysli se nad tím, zda je hodno zralého člověka, dělat si satyru z milionů zavražděných lidí. Zda hromada mrtvých lidí ve videu byla vkusem a vtipně označena anglickým gang bang. A ano člověk se může bavit, ale se zlatým pravidlem že svoboda člověka končí tam kde začíná svoboda toho druhého.Nedělají negativní obraz nejenom sobě, mne ,nebo tobě.Oni dělají negatívní obraz všem slušným Pirátům. A to je to s čím nesouhlasím. Děkuji
Zamčeno

Zpět na „Kontrolní komise“