Ukončení členství Gabriely Antošové

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Ales.Sura
Člen KS Praha
Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
Dal poděkování: 1823 poděkování
Dostal poděkování: 2844 poděkování

Re: Ukončení členství Gabriely Antošové

Příspěvek od Ales.Sura » 07 led 2013, 17:52

Tak to jste mi opravdu vyrazili dech! Gábiny je opravdu škoda.
Proč hned odchod ze strany? Nestačilo by předat funkce pokud si někdo myslí, že to umí dělat lépe?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Sura za příspěvky (celkem 5):
Robert Adamek, Jan.Safar, Michal Wagner, Jiri Vontroba, VincentBlanquin
Aleš Sůra - můj pirátský Jabber je momentálně Obrázek, PGPID: 9C1B3043
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"

Simona.Skorepova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1383 poděkování

Příspěvek od Simona.Skorepova » 07 led 2013, 18:03

Jistě, to bude zřejmě ta "kinderschtube", kterou prostě někdo holt má a někdo nemá, Roberte :lol:
Příště si vem rovnou boxerky, co by ses zdržoval s rukavicemi
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvek:
Roman.Kucera

Martin Broz
Profese: SMRT MODERACI
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5356 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Broz » 07 led 2013, 18:03

Simona uz podruhe dnes apeluje na zenskost. Takze se nechte vsichni predelat, at si muzete pak padnout kolem krku jenom proto, ze jste uz vsichni spolecne zeny. Umelohmotnost postoje podrizeneho a poninezy souhlas se svym predstavenym je dalsi vykaz funkce strany, ktera se stale bolestne rodi. Ja teda zazil jen jeden bezbolestny porod a to bylo v narkoze. Tedy nejlepsi by zrejme bylo se nechat uspat a nechat to dodelat chirurga, protoze jinak to podle nazoru, ze zena je stvoritel a ma vzdycky pravdu, nepujde. Kyble hnusu nemam v zasobe ja, ale prave jsem je zbystril v rukou predsedy Bartose, ktery se tak postavil proti nepohodlnemu nazoru a krome zastrasovani z pozice moderatora (ktereho uz byl nedavno na muj podnet nastesti zbaven), se snazi vytahnout nejake soukrome mimopartajni zalezitosti na jine cleny, cimz se v zasade stava dalsim adeptem na rezignaci. Nekomu proste neni pomoci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 4):
Michal Wagner, Jiri Vontroba, Dalibor.Zahora, Josef.Ulehla

Simona.Skorepova

Příspěvek od Simona.Skorepova » 07 led 2013, 18:17

Ne, Martine, já především apeluji na slušné chování a je mi jasné, že to, co si ty a někteří další tady na foru k pirátkám dovolíte, je prostě přes hranici. Mě to spíš připadá, že se snažíš vrátit stranu do jejích "krásných" začátků, kdy jste byli tou prima partou většinou ITků s pár fanynkami v závěsu...ty doby jsou pryč.
A proč by jste se měli nechat předělat? Některým bude stačit si před usednutím k monitoru vypláchnout pusu
P.S. A ať se ti to líbí nebo ne, žena prostě je stvořitelka - já jsem napříkald porodila aktivního piráta :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvky (celkem 2):
Dana Kozlova, Dalibor.Zahora

Martin Broz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Broz » 07 led 2013, 18:24

Ale tomu uz se muze rikat jedine zenska politika, protoze zarodek se prirozene nevytvori z hromady vajicek, ale spermie je nutnou podminkou, kdy pak mutace obsahuje polovinu genu od obou, takze tvoje predstava vychazi z romanticke predstavy nejake bozske megery, ktera ma vsechno pod kontrolou, jako to mela Gabina. A to se jako funkcni neukazalo. A pirata neprivedes na svet tim, ze vstoupi do politicke strany. To je proste malo a na medaili to nestaci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 3):
Jiri Vontroba, Dalibor.Zahora, Michal Wagner

Michaela.Krausova
Republikový výbor
Profese: Studentka hledající smysl na FHS
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 477 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Krausova » 07 led 2013, 18:31

OFFTOPICjeeeeee, jak ráda teď vzpomínám na doby, kdy strana byla tou prima partou většinou ITků s pár fanynkami v závěsu, to mě bavilo, to mě těšilo a ja byla pyšná, že k nim patřím. :roll:
Fórum - soap opera Pirátské strany OFFTOPICVám nahradí vše, o co ve svém životě přicházíte. Na fóru můžete psát všechno. Získáte spoustu nepřátel, se kterými se budete moci celé dny urážet a důmyslně dovádět k šílenství. Umožníme Vám víc než jen sledovat hromadná spojenectví znepřátelených skupin pomstychtivých uživatelů, ale dokonce se budete moci tohoto dobrodružství účastnit - ZADARMO.

Simona.Skorepova

Příspěvek od Simona.Skorepova » 07 led 2013, 18:42

Tak jsi mě rozesmál :lol: - božská megera - proboha, já přece nemám nic pod kontrolou, já to nepotřebuju. Tvá představa o mě jako o domině je mylná.
Zato vláda mužů se ukazuje jako obzlášť prospěšný a skvělý způsob řízení - gratuluju! :D
Počkej jakto že nepřivedu - spouta lidí tady propaguje - Pirátem se člověk nestává, ale rodí!
Není třeba, aby tady vznikl dojem, že jsem snad zarputilá feministka hlasující v referendu pro matriarchát /i když, no.../, mě se jen nelíbí způsob - někdo něco zvoral, tak ho okamžitě sestřelíme a pokud je ještě někdo další v blízkosti, tak to pokropíme rovnou všechno, nač otálet, žádné boxerky, rovnou tank, proč se zdržovat...jen, aby jsi pak náhle po své střelbě nezjistil, že jsi si postřílel celou posádku. Nebo to tak chceš - vlastní lod bez posádky, to mu se říkalo - Bludný Holandan.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Robert.Cuma
Krajské předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 1151 poděkování
Dostal poděkování: 2480 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Cuma » 07 led 2013, 18:58

desetileté děti spolu mezi sebou mluví v mnoha ohledech upřímněji a vulgárněji, než je povolené na fórech strany, která oficiálně bojuje za svobodu projevu. na blbým FB jsem si nevšiml jedinkrát, že by někdo něco smazal nebo přesunul kvůli třeba slovu zmrd nebo piča. jsou to přece jenom písmenka :) nebo když vám napíšu, že jste fialový mandlovník, tak se tak budete cítit?

k tomu dodávám, že invektivy, vytahování soukromých záležitostí atd. nepovažuji za přínosné, proto se jim sám snažím vyhnout. nicméně jejich autoři mi vadí podstatně méně, než úvahy o tom, jak velká svoboda slova je přípustná. (co zveřejnit a co ne, co a jak "moderovat" - tj. zamykat, přesouvat, či dokonce JAK správně mluvit)

takové úvahy jsou totiž naprosto nepřípustné a vedou přímo do totalitní prdele.
Róbert Čuma - předseda KS JmK, 1. místopředseda MS Brno

Simona.Skorepova

Příspěvek od Simona.Skorepova » 07 led 2013, 19:08

Roberte, tady nejde pouze o sprostá slova, jde o vytvoření atmošky nedýchatelnosti. Prostě a jednodušše - přijdeš snad domů a řekneš své ženě - nazdárek, ty moje zlatá p...? Proč bychom si měli tady na to zvykat? A pokud chtějí být Piráti pouze a jenom stranou "drsných chlapíků" není nic jednoduššího nežli to přidat do stanov. :D
Míšo, nezlob se, ale já jsem fanynka nikdy nikoho nebyla a není to o tom, že bych byla méně ženská. Naopak někdy je mi vyčítáno, že jsem ženská až moc :D
Nic, dnes končím a jdu si pustit nějaký romantický film třeba Kill Bill :lol:

Martin Broz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Broz » 07 led 2013, 19:17

Ještě někdo si chce zatančit na hrobě bývalé moderátorky?

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“