Ukončení členství Gabriely Antošové

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Simona.Skorepova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1383 poděkování

Re: Ukončení členství Gabriely Antošové

Příspěvek od Simona.Skorepova » 07 led 2013, 17:01

Takže pokud někoho dobře neznáš, Záhoro, tak se jako většina lidí zde necháš zmanipulovat.
Jasně, že Gabina nebyla jeho primární cíl, pouze MB posloužila jako prostředek a ted se můžeme těšit na další již zaměřené jeho cíle. Při Martinově inteligenci si nikdo z vás přece už ted nemůže myslet, že mu jde o obrodu strany.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvky (celkem 2):
Dana Kozlova, Vojtech.Pikal

Simona.Skorepova

Příspěvek od Simona.Skorepova » 07 led 2013, 17:07

Adámku, byl jsi to ty, kdo tady tak dlouho prudil v jakémsi "vyšším zájmu" uživatele fora až jsi dosáhl svého vyvrcholení. Je ti ted dobře?
Jo a kolik tady máme pirátek, které se nestydí podívat do kamery a říct pár souvislých vět? Moc jich nebude, vid
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvek:
Jaroslav.Nemec

Adam.Skorepa
Asistent poslance
Profese: živnostník
Dal poděkování: 850 poděkování
Dostal poděkování: 6788 poděkování

Příspěvek od Adam.Skorepa » 07 led 2013, 17:08

Tak třeba se Gábina za pár měsíců, až si oddechne, do strany vrátí. Výstup a návrat do strany není nic ojedinělého (viď, Roberte).

@Dalibor: Brooch znechutit a demotivovat umí velice dobře, zažil jsem to na vlastní kůži během aféry s PirateLeaks. Ale otřepal jsem se a začal jsem se věnovat jiným činnostem, až jsem nakonec skončil jako redaktor na PN (kvůli tomu mě několik lidí mylně považovalo za "Broochova člověka"). To je dáno ale především tím, že jsem vychován na internetových fórech a znám rozsáhlé flamewary i osobní útoky, které bývají mnohdy mnohem méně osobní, než se zdá při prvotním šoku u monitoru. Jenže ne každý umí ránu na Internetu opětovat jinou ránou, a pak holt dochází k "vítězství" trolla, o které troll třeba ani neusiloval.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 7):
Dalibor.Zahora, Tomas.Klapka, Jiri.Kaderavek, Jan.Podhajsky, Michal.Ketner, Ivo.Vlasaty, VincentBlanquin
Author Sensei Tyrant Pervert

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 22139 poděkování
Dostal poděkování: 10363 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 07 led 2013, 17:08

Simona Skorepova píše:Takže pokud někoho dobře neznáš, Záhoro, tak se jako většina lidí zde necháš zmanipulovat.
Jasně, že Gabina nebyla jeho primární cíl, pouze MB posloužila jako prostředek a ted se můžeme těšit na další již zaměřené jeho cíle. Při Martinově inteligenci si nikdo z vás přece už ted nemůže myslet, že mu jde o obrodu strany.
S tvým předpokladem by nebylo možné dělat žádnou veřejnou činnost Simono, kdybych musel všechny poznat tak, abych se od nich nemohl nechat zmanipulovat ;) Ovšem Brooch je jedna část zdejšího konflktu, takový katalyzátor, nicmeně pokud máš ještě tip na někoho koho dobře neznám a kdo mě tady manipuluje, uvítam to, klidně do pošty ;).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Jiri Vontroba
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Martin Broz
Profese: SMRT MODERACI
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5356 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Broz » 07 led 2013, 17:15

S Gabinou jsem mluvil asi hodinu po telefonu v dobe meho vylouceni z fora a nedokozala pochopit, ceho se tim zabanovanim dopustila a vzajeme jsme jeden druheho presvedcovali o svem pohledu na situaci. Kontrolni i rozhodci system se postavil proti banu a ja se do toho uz dal, ale ani predtim nemontoval. Obrazky si muzu delat jake chci a vsechny jsou zalozeny na faktech. Nektere zdejsi malomocne stve, ze to taky nesvedou, prestoze maji lepsi graficke editory nez ja. Postradaji ale myslenky a napady. Facebook nastesti nepatri pod soucasne Piraty, jinak by uz byl permanentne vypnuty, jako forum v dobe neklidu a MO se Facebooku paradoxne z te prizdisracske opatrnosti v zasade stiti, protoze par teplych patetickych zprav je pirata proste nehodno. Situace, ze po par tydnech seknu s funkci i se clenstvim, je jen nezvladatelna jesitnost priznat si, ze sem prohral bitvu a rezignovat na dalsi postup. Pritom stacilo vykadit se na moderaci a prestat s fasounstvim a nekonecnym sebeobhajovanim. To se tyka samozrejme i dalsich zmatenych clenu, kteri si s funkcemi uz nemuzou ani ten zadek vytrit sami, tak to zenou pres moderatory. Jak jsem uz nekde slysel. Dokud budou tuhle vec ridit nedospele deti, pak ja ji proste za soucasneho stavu nemuzu uz ani volit, protoze proste nejsem pedofil.

Vrcholem soucasne situace se tak jevi cerstve odkopani clenove a bafunari, kteri se zacinaji konecne projevovat navenek vylezli ze sve ukryte podstaty. Pritom jsou to jejich rozhodnuti, kterymi zavdavaji pricinu k nepochopeni, bez schopnosti se verejne a bez cenzury obhajit. Takze se hlavne pozorne divejte kolem sebe a zamyslete se, jestli vas do partaje nepritahnul nekdo tak, ze kolem vas vytvoril vlci mhu. To se totiz klidne mohlo stat, stejne jako se mohlo stat, ze jste se jen chteli nekam zaradit a Pirati vam byli sympaticky. Pak se totiz muze stat, ze stojite nekde, kde to nechapete stejne, jako to doted nepochopila Gabina.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 8):
Michal Wagner, Dalibor.Zahora, Jiri.Kaderavek, Filip.Krska, Tomas.Klapka, Jiri Vontroba, Ivan Sirko, Janek.Wagner

Zdenek Strnad
Profese: x
Dal poděkování: 107 poděkování
Dostal poděkování: 712 poděkování

Příspěvek od Zdenek Strnad » 07 led 2013, 17:20

Martin Broz píše:Dokud budou tuhle vec ridit nedospele deti, pak ja ji proste za soucasneho stavu nemuzu uz ani volit, protoze proste nejsem pedofil.
To bude hezkej titulek na Cesky pozici.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek Strnad za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Kaderavek, Jiri Vontroba, Lenka.Kozlova

Robert Adamek
Profese: Obchodní ředitel
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert Adamek » 07 led 2013, 17:21

Simona Skorepova píše:Adámku, byl jsi to ty, kdo tady tak dlouho prudil v jakémsi "vyšším zájmu" uživatele fora až jsi dosáhl svého vyvrcholení. Je ti ted dobře?
Jo a kolik tady máme pirátek, které se nestydí podívat do kamery a říct pár souvislých vět? Moc jich nebude, vid
Jsem naprosto nadšen, teču blahem. Ne, je mi to úplně, ani ne srdečně, jedno. Pokud se někdo rozhodne k hloupému kroku, je to jeho problém, stejně, jako když jsem se k němu rozhodl já. Nevím kolik je pirátek, které se tohle zvládnou, v tomhle opravdu nejsem gentleman a neřeším jestli se jedná o muže nebo ženu, padni komu padni. Politika není sranda a nikdo tam s nikým v rukavičkách jednat nebude jen proto, že je hezká ženská.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert Adamek za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Kaderavek, Jiri Vontroba, Josef.Ulehla

Vaclav Malek
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 07 led 2013, 17:22

I když už jsem asi nepřijde, tak bych rád Gabriele Antošové poděkoval za všechno co pro Piráty udělala. Obzvlášť za pomoc při volbách a tak vůbec všichni asi ví kde pomohla (a možná se to někteří teprve dozví)...
K Martinovi snad jen to, že jeho příspěvek nepřekvapil :ugeek:

Martin.Kaleta
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 219 poděkování

Příspěvek od Martin.Kaleta » 07 led 2013, 17:31

Robert Adamek píše:
Simona Skorepova píše:Adámku, byl jsi to ty, kdo tady tak dlouho prudil v jakémsi "vyšším zájmu" uživatele fora až jsi dosáhl svého vyvrcholení. Je ti ted dobře?
Jsem naprosto nadšen, teču blahem. Ne, je mi to úplně, ani ne srdečně, jedno. Pokud se někdo rozhodne k hloupému kroku, je to jeho problém, stejně, jako když jsem se k němu rozhodl já. Nevím kolik je pirátek, které se tohle zvládnou, v tomhle opravdu nejsem gentleman a neřeším jestli se jedná o muže nebo ženu, padni komu padni. Politika není sranda a nikdo tam s nikým v rukavičkách jednat nebude jen proto, že je hezká ženská.
Holt co čekat od člověka co trucovitě odešel před volbami ---pak hrdinsky poplival koho a co se dalo ---a po volbách se nechal přijmout kamaradem Fuzikem a ted nám všem káže že bez něj a jeho koncepce v šuplíčku to nejde. Copak tenhle člověk má právo podávat na někoho nějaký podnět ?? má-protože nemá pateřní kost . Narozdíl od té slečny ,která má sílu to zabalit .takže si klidně chrochtej blahem Roberte . :lol: ty jsi se už provařil sám v MSK a jen děláš škodu mimo kraj kde tě ještě pořadně neznají.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kaleta za příspěvek:
Ondrej.Kallasch
poDporuji bezpodmínečný ZDRAVÝ ROZUM!

Simona.Skorepova

Příspěvek od Simona.Skorepova » 07 led 2013, 17:35

Ono stále dokola psát o ženský, že fašistka, která nic nezvládá /někteří sáhli až na zcela jiné dno svých slovních možností/, je prostě unavující. A ty dobře víš, Martine, že jsme spolu o tom milionkrát mluvili a já jsem nikdy s tvým stylem vyjadřování se k ženské polovině lidstva nesouhlasila, tudíž nebudu souhlasit ani ted. Pokud tedy neumím používat tvé podpásové metody /a na to tedy musí mít člověk silný žaludek/ a budu si aspon trochu vážit sama sebe, tak by se mi na místě GA zvedl žaludek, kdykoliv bych se příblížila k obrazovce. Jsi to snad ty, kdo určuje, kdo je či není správný pirát nebo pirátka? A jakým klíčem prosím tě? Jdu pryč, jinak bych se i já ted přiblížila ke svému dnu slovních možností. Fakt se ti to povedlo a já jen nevěřícně zírám, jak se dá místní posádka utáhnout na pár nápaditých plakátků a celé kýble hnusu.
Jinak si také myslím, že druhé vypnutí fora bylo naprosto zbytečné, ale řešit to tímto způsobem, ty jo panečku
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvky (celkem 6):
Dalibor.Zahora, Martin.Svadlenka, Jan.Safar, Dana Kozlova, Martin.Kucera, Jindrich.Bartek

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“