CF 2/2013 Odvolání vedoucí AO

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.

Moderátor: Predsedajici

Pravidla fóra
Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci, na ostatní se obracejte jen prostřednictvím předsedajícího. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna. Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
Zamčeno
Petr.Kopecny
Člen KS Moravskoslezský kraj
Profese: Automatizační Inženýr a Astronom
Dal poděkování: 691 poděkování
Dostal poděkování: 1201 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 2/2013 Odvolání vedoucí AO

Příspěvek od Petr.Kopecny » 07 led 2013, 12:16

Prostřednictvím předsedajícího bych chtěl všechny, kteří se účasní diskuze, vyzvat, aby dali chvíli Gabriele pokoj (Zvlášť Jirka Vontroba, který bombarduje ostošest) aby stihla formulovat odpovědi. Ne všichni máme možnost být na internetu 24 hodin denně. Děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopecny za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Ivan Sirko, Dana Kozlova
Petr Kopečný
Člen KS Moravskoslezský, správce Pirátského kalendáře
GSM: +420 731 552 845

Roman.Kucera
Republikový výbor
Profese: IT
Dal poděkování: 9523 poděkování
Dostal poděkování: 17122 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera » 07 led 2013, 13:46

Petr Kopecny píše:Prostřednictvím předsedajícího bych chtěl všechny, kteří se účasní diskuze, vyzvat, aby dali chvíli Gabriele pokoj (Zvlášť Jirka Vontroba, který bombarduje ostošest) aby stihla formulovat odpovědi. Ne všichni máme možnost být na internetu 24 hodin denně.
Samozřejmě očekávám, že když někdo neváhá kandidovat na šéfa odboru, je soudný, aby zvážil, zda na to má čas. Zvláště pak, jde-li o odbor Administrativní, který je časově nesmírně náročný i bez nutnosti napravovat vlastní chyby.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Jiri Vontroba, Janek.Wagner
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!

Jiri Vontroba
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 1981 poděkování
Dostal poděkování: 550 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri Vontroba » 07 led 2013, 14:00

Petr Kopecny píše:Prostřednictvím předsedajícího bych chtěl všechny, kteří se účasní diskuze, vyzvat, aby dali chvíli Gabriele pokoj (Zvlášť Jirka Vontroba, který bombarduje ostošest) aby stihla formulovat odpovědi. Ne všichni máme možnost být na internetu 24 hodin denně. Děkuji.
Prostřednictvím předsedajícího konstatuji, že jsem Gabriele Antošové položil pouze jednou 3 otázky, její odpověď, že je v práci jsem ihned opalcoval, na znak toho, že to chápu. Proto bych prostřednictvím předsedajícího rád vyzval Petra Kopečného, aby přestal bránit průchodu svobody slova na půdě CF, vysvětlil co z mé strany považuje za bombardování, případně se nejen mi, ale i celému CF omluvil za tento zbytečný výpad a napříště se těchto nedůstojných výpadů zdržel. Děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri Vontroba za příspěvky (celkem 2):
Janek.Wagner, Dalibor.Zahora
GSM: 776 072 702 Email: jiri.vontroba@gmail.com

Petr.Kopecny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Kopecny » 07 led 2013, 14:24

Jiri Vontroba píše:
Petr Kopecny píše:Prostřednictvím předsedajícího bych chtěl všechny, kteří se účasní diskuze, vyzvat, aby dali chvíli Gabriele pokoj (Zvlášť Jirka Vontroba, který bombarduje ostošest) aby stihla formulovat odpovědi. Ne všichni máme možnost být na internetu 24 hodin denně. Děkuji.
Prostřednictvím předsedajícího konstatuji, že jsem Gabriele Antošové položil pouze jednou 3 otázky, její odpověď, že je v práci jsem ihned opalcoval, na znak toho, že to chápu. Proto bych prostřednictvím předsedajícího rád vyzval Petra Kopečného, aby přestal bránit průchodu svobody slova na půdě CF, vysvětlil co z mé strany považuje za bombardování, případně se nejen mi, ale i celému CF omluvil za tento zbytečný výpad a napříště se těchto nedůstojných výpadů zdržel. Děkuji.
Jirko, neschovávej se za omezování svobody. NIkdo tě neomezuje, ostatně to, že o tom právě píšeš je toho důkaz. Tím bombardováním jsem měl na mysli tvé neustálé omývání okolo "režimu na svátky". Cílem toho co jsem napsal bylo jen zvolnění napjaté situace, protože to co zde je mi připadá jako výslech u policie a ne pokus o identifikaci a vyřešení problému.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kopecny za příspěvky (celkem 2):
Ivan.Bartos, Vojtech.Pikal
Petr Kopečný

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 17648 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 07 led 2013, 14:36

Roman Kucera píše:
Petr Kopecny píše:Ne všichni máme možnost být na internetu 24 hodin denně.
Samozřejmě očekávám, že když někdo neváhá kandidovat na šéfa odboru, je soudný, aby zvážil, zda na to má čas. Zvláště pak, jde-li o odbor Administrativní, který je časově nesmírně náročný i bez nutnosti napravovat vlastní chyby.
Vzhledem k tomu, že pokud toto jednání vyústí v odvolání vedoucí AO, bude nutné zvolit nového vedoucího, bych rád připomněl, že dokud jsou straničtí funkcionáři neplacení (a musejí si tedy především vydělávat na živobytí, pokud tedy nejsou dosud studenty), těžko může být někdo z nich straně k dispozici 24 hodin denně, leda by byl rentiérem.
Neboli - současné vedoucí AO můžeme přičítat k tíži leccos, ale nemyslím, že by k tomu měl patřit fakt, že je pracujícím člověkem.
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4076 poděkování
Dostal poděkování: 15005 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos » 07 led 2013, 14:44

Roji. Demagogie. 3 lidi z RP pracují full time a dva jsou studenti.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Jan.Safar
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz

Jiri Vontroba
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 1981 poděkování
Dostal poděkování: 550 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri Vontroba » 07 led 2013, 14:46

OFFTOPIC[quote="Petr Kopecny"]
Jirko, neschovávej se za omezování svobody. NIkdo tě neomezuje, ostatně to, že o tom právě píšeš je toho důkaz. Tím bombardováním jsem měl na mysli tvé neustálé omývání okolo "režimu na svátky". Cílem toho co jsem napsal bylo jen zvolnění napjaté situace, protože to co zde je mi připadá jako výslech u policie a ne pokus o identifikaci a vyřešení problému.[/quote]
Prostřednictvím předsedajícího bych se rád zeptal Petra Kopečného, zda si myslí, že CF nemá právo se ptát co je to tzv. "režim svátky" alias "odpočinkový režim" v souvislostech mé otázky na Gabrielu Antošovou?
[quote]1. Co je to "režim svátky" alias "odpočinkový režim" - Zajímá mně přesný popis tohoto stavu a jakým předpisem je upraven. Zajímá mě to zejména z toho důvodu, že tento příkaz byl předán telefonicky Vojtěchu Pikalovi, tedy muselo jít o terminus technicus přesně a jasně předem daný.[/quote]
Rád bych prostřednictvím předsedajícího konstatoval, že v tom případě mám zcela jiný pohled na fungování demokracie. To, že jednou položím pouhé tři otázky k věci, která je pro mně důležitá, abych se rozhodl při hlasování, jsem zde napaden, že někoho bombarduji a něco neustále omílám. Já mám právo se ptát Petře. Je to dokonce moje povinnost. To je demokracie.
[mod=Vojtěch Pikal]Uživatel byl varován, aby si neuzurpoval řečnický pult jen pro sebe a zbytečně neútočil na ostatní účastníky.[/mod]
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri Vontroba za příspěvek:
Dalibor.Zahora
GSM: 776 072 702 Email: jiri.vontroba@gmail.com

Robert Adamek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Obchodní ředitel
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 1593 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert Adamek » 07 led 2013, 15:15

Vážení přátelé,
vzal jsem si slovo (aneb probil jsem se se sekerou k řečnickému stolku davem lidí, kteří se hlásí se svou jedinou větou do rozpravy, protože se to tu opět stáčí někam kam by, dle mého názoru, nemělo.

Silně pochybuji, že by Ivan Bartoš šel k řečnickému stolku aby řekl "Roji. Demagogie. 3 lidi z RP pracují full time a dva jsou studenti." i když možné je vše.

Toto zde nesouvisí se svobodou slova, prosím, zamyslete se a vždycky si představte, že se přihlašujete do rozpravy, čekáte, až na vás přijde řada, jdete k řečnickému stolku, přednesete svou řeč, jdete zpět ke své židli a opět se pohodlně usadíte. Nemyslím si, že pokud by jednání probíhalo fyzicky, někdo by toto absolvoval za hodinu několikrát.

Stejně tak, pokud se aktuálně Gabriela na jednání z jakéhokoliv důvodu nenachází, je bezpředmětné řešit, kolik má, nebo nemá práce.
Požadujete (či požadujeme) po ní určité odpovědi, které vám(nám) nezodpoví nikdo jiný. Proto je zbytečné spekulovat, otázky opakovat atd.

Položte svůj dotaz, řekněte svůj názor souvisící s tématem, pohodlně se usaďte a počkejte na reakci kolegyně Antošové. Věřím, že takto dokážete pracovat a nejste nuceni reagovat na názory samozvaných obránců, nebo názory zcela zcestné.

V žádném případě nechci omezovat svobodu slova, to je úplně to poslední, ale apeluji na vás, aby jednání proběhlo důstojně.

Děkuji za pozornost

Petr.Kopecny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Kopecny » 07 led 2013, 15:57

OFFTOPIC[quote="Jiri Vontroba"][quote="Petr Kopecny"]
Jirko, neschovávej se za omezování svobody. NIkdo tě neomezuje, ostatně to, že o tom právě píšeš je toho důkaz. Tím bombardováním jsem měl na mysli tvé neustálé omývání okolo "režimu na svátky". Cílem toho co jsem napsal bylo jen zvolnění napjaté situace, protože to co zde je mi připadá jako výslech u policie a ne pokus o identifikaci a vyřešení problému.[/quote]
Prostřednictvím předsedajícího bych se rád zeptal Petra Kopečného, zda si myslí, že CF nemá právo se ptát co je to tzv. "režim svátky" alias "odpočinkový režim" v souvislostech mé otázky na Gabrielu Antošovou?
[quote]1. Co je to "režim svátky" alias "odpočinkový režim" - Zajímá mně přesný popis tohoto stavu a jakým předpisem je upraven. Zajímá mě to zejména z toho důvodu, že tento příkaz byl předán telefonicky Vojtěchu Pikalovi, tedy muselo jít o terminus technicus přesně a jasně předem daný.[/quote]
Rád bych prostřednictvím předsedajícího konstatoval, že v tom případě mám zcela jiný pohled na fungování demokracie. To, že jednou položím pouhé tři otázky k věci, která je pro mně důležitá, abych se rozhodl při hlasování, jsem zde napaden, že někoho bombarduji a něco neustále omílám. Já mám právo se ptát Petře. Je to dokonce moje povinnost. To je demokracie.[/quote]
Tak znova. Nikdo nepopírá tvé právo na vyjádření či pokládání otázek.
Jediné co jsem psal bylo, ať se zvolní pokládání otázek.
[mod=Vojtěch Pikal]Uživatel byl varován, že je OT a aby zbytečně necitoval dlouhé příspěvky.[/mod]
Petr Kopečný

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4076 poděkování
Dostal poděkování: 15005 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos » 07 led 2013, 16:00

Prosím předsedajícího, aby ukončil toto jednání, neb je irelevantní: