Mezinarodni akce CZ-DE-PL duben

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Zahraniční odbor

Zamčeno
anonym72078
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2945
Registrován: 10 říj 2011, 22:43
Dal poděkování: 5496 poděkování
Dostal poděkování: 3646 poděkování

Mezinarodni akce CZ-DE-PL duben

Příspěvek od anonym72078 »

Zdravim,

pred nejakou dobou prisel e-mail, ktery informoval o moznosti usporadat mezinarodni akci na pomezi Ceska, Polka a Nemecka. Pak se prestalo cokoliv dit a ja jsem nedostal ani odpoved na svoje e-maily. Informoval jsem o tom svoje protejsky z PP-DE a ti se do toho vlozili. Emanuel Kotzian nabizi napr. workshop s AV technikou (Piratorama) a sehnani grantu z PP-DE. Ceska strana by zaridila hlavne prostory. Dam dohromady vsechno info a mrsknu do wiki. Jelikoz by se to konalo na konci dubna, mame temer 4 mesice na organizaci. My bychom napr. mohli udelat workshop na jedno z temat, ktera si zkusime na RV v unoru.

Vidim to pozitivne a beru si to na svoji zodpovednost jako mezinarodni koordinator.
Pokud byste se nekdo rad pridali do CZ organizacniho tymu, nahlaste se mi sem.

Ucastniky zacneme nabirat, jakmile budou jasne podminky (datum, misto, delka, naklady, doprava, program...)

UPDATE: nic se nakonec neudelalo a mozna se spis udela na podzim => zamykam.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym72078 za příspěvek:
Tomas.Vymazal
Zamčeno

Zpět na „Zahraniční odbor“